fbpx

BNP Paribas: 300 zł premii na zakupy w Biedronce za założenie darmowego konta

Trwa do:
23 sierpnia 2020

BNP Paribas ruszył z kolejną akcją promującą Konto Otwarte na Ciebie, w której do zdobycia jest aż 300 zł premii na start! Tym razem zamiast gotówki, bank wydaje nagrody w postaci voucherów do Biedronki, jednak warunki promocji są o wiele łatwiejsze. Ponadto, gdyby konto nie przypadło Wam do gustu, możecie je zamknąć bez wychodzenia z domu. Z promocji mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci banku. Aby załapać się na 300 zł premii, wystarczy, że nie posiadaliście konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy! Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. Natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 1 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Uwaga – pula wniosków w promocji to tylko 3000 sztuk, zatem warto się pospieszyć!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 6 sierpnia 2020 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 6 sierpnia 2019 roku. Datę zamknięcia poprzedniego rachunku możecie poznać na infolinii. Natomiast posiadanie innych produktów BNP Paribas (na przykład konta oszczędnościowego lub karty kredytowej) oczywiście umożliwia udział w niniejszej promocji.

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. 

Złożenie wniosku o konto wraz z dowolną kartą debetową możliwe jest wyłącznie do 23 sierpnia 2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą po prostu przyjmowane.

Na zawarcie umowy macie czas do 6 września 2020 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji, zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Po otrzymaniu karty, pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni i nie później niż do 6 września 2020 roku.

Warunki promocji, czyli 300 zł premii w trzech transzach

Pierwszą nagrodę w postaci bonu do Biedronki o wartości 150 zł otrzymacie za wykonanie we wrześniu 2020 roku 5 płatności bezgotówkowych kartą (stacjonarnie lub internetowo) oraz otrzymanie wpływu zewnętrznego (na przykład z waszego konta w innym banku) na kwotę co najmniej 1000 zł. Kwota płatności kartą jest dowolna.

Drugą nagrodę w postaci bonu do Biedronki o wartości 100 zł otrzymacie pod warunkiem, iż w październiku 2020 roku wykonacie 5 płatności BLIKIEM (stacjonarnie lub internetowo) oraz 3 przelewy zewnętrzne za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej . Zarówno kwota płatności, jak i przelewów jest dowolna.

Trzecią nagrodę w postaci bonu do Biedronki o wartości 50 zł otrzymacie pod warunkiem, iż w listopadzie 2020 roku wykonacie 5 płatności BLIKIEM (stacjonarnie lub internetowo). Tutaj również kwota płatności jest dowolna.

Finalizacja promocji

Na koniec zostaną już tylko delikatne formalności. Mianowicie, do 25 października 2020 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu nagrody. W chwili wydania nagród, wasze konto i karta muszą pozostawać aktywne.

E-kody do Biedronki otrzymacie SMS-owo odpowiednio w terminie do 31 października 2020 roku, do 30 listopada 2020 roku oraz do 31 grudnia 2020 roku. Będziecie mogli je wykorzystać do końca października 2021 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji “Premia na szybko”.


Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
  • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
  • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

  • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów