BNP Paribas: 420 zł łatwej premii gotówkowej w promocji darmowego konta osobistego! Proste warunki!

Trwa do:
16 czerwca 2023
Dostępność wniosków
10000

W najnowszej promocji darmowego konta od banku BNP Paribas do zdobycia jest aż 420 zł premii na start! Nagroda wydawana jest w najprzyjemniejszej formie, czyli przelewem na konto (całość podzielono na 3 części). Z doświadczenia wiem, iż taka forma premii (zamiast kodów i voucherów) najbardziej przypada Wam do gustu. Pierwszy bonus otrzymacie już za samo założenie konta i aktywację karty. W promocji obowiązuje (tradycyjny już) bardzo krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji, czyli okres wykluczenia dotychczasowych klientów banku. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu oraz jednokrotnym zalogowaniu się do bankowości (konieczne jest też udzielenie zgód marketingowych).

Uczestnicy promocji BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które nie posiadały rachunku osobistego oraz umowy ramowej w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 30 marca 2023 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 30 marca 2022 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy dokładnie zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500).

Zasady promocji

Promocja trwa do dnia 16 czerwca 2023 roku lub do momentu wyczerpania puli 10.000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane. Nie ma sensu zatem zwlekać.

Aby wziąć udział w akcji, należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) za pomocą dedykowanej strony promocji.

Promocja BNP Paribas – formularz rejestracyjny

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka).

Na zawarcie umowy oraz aktywację karty debetowej macie czas do dnia 30 czerwca 2023 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową.

Aktywacja karty i nadanie jej kodu PIN powinno nastąpić nie później niż 30 czerwca 2023 roku.

420 zł premii w trzech częściach

Premia w akcji została podzielona na trzy przelewy gotówkowe w kwotach: 40 zł, 190 zł i 190 zł. Żeby otrzymać każdy z nich, powinniście spełnić nieco inne warunki.

Pierwsza nagroda – przelew o wartości 40 zł

Pierwszą nagrodę otrzymacie za samo założenie konta i aktywowanie karty w regulaminowym okresie promocji.

Druga nagroda – przelew o wartości 190 zł

Drugą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie w kolejnym miesiącu:

 • wykonanie transakcji BLIK na łączną kwotę minimum 200 zł,
 • wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę,
 • wykonanie przelewów na łączną kwotę minimum 500 zł,
 • otrzymanie wpływów na łączną kwotę co najmniej 200 zł.


Trzecia nagroda – przelew o wartości 190 zł

Trzecią nagrodę otrzymacie za spełnienie tych samych warunków w kolejnym miesiącu, czyli:

 • wykonanie transakcji BLIK na łączną kwotę minimum 200 zł,
 • wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę,
 • wykonanie przelewów na łączną kwotę minimum 500 zł,
 • otrzymanie wpływów na łączną kwotę co najmniej 200 zł.

Możliwe scenariusze promocji wraz z miesiącami, w których należy spełniać poszczególne warunki znajdziecie w regulaminie promocji. Przykładowy scenariusz widzicie z kolei poniżej:

Przykładowy scenariusz promocji BNP Paribas

…a teraz technikalia

Płatności bezgotówkowe kartą debetową możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre operacje, które mogłyby ułatwić zbyt szybkie „nabicie płatności”. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej). Oczywiście wykluczone są również przelewy na telefon. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie. Unikajcie też płatności przez popularne bramki płatnicze typu BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media i tym podobne.

Jeśli mowa o płatnościach BLIKiem, chodzi o transakcje z wykorzystaniem kodu wygenerowanego w aplikacji – również możecie wykonywać je online lub stacjonarnie z uwzględnieniem powyższych zasad i wykluczeń dotyczących transakcji kartą. Na poczet promocji NIE liczą się wypłaty BLIKIEM z bankomatów lub przelewy na telefon.

Wymagane przelewy zewnętrzne wykonacie w bankowości elektronicznej i/lub mobilnej. Przelewy natychmiastowe oraz te z wykorzystaniem systemów płatności internetowych nie zostaną zaliczone. Przelewy możecie wykonać na swoje konto w innym dowolnym banku.

Natomiast wpływy na rachunek najlepiej jest po prostu wykonać z własnego konta w innym banku. Wykluczone są oczywiście przelewy wewnętrzne z rachunków BNP Paribas i GOoptima, wpłaty we wpłatomatach oraz oddziałach banku i wpływy pochodzące z rachunków kredytowych.

Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Po spełnieniu warunków promocji, informację o przyznaniu każdej z nagród otrzymacie do 22. dnia kolejnego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunki. Nagrody zostaną przekazane do końca miesiąca, w którym otrzymaliście informację.

Przykładowo: jeśli założycie konto i aktywujecie kartę debetową w kwietniu 2023 roku, to w dwóch następnych miesiącach – maju oraz czerwcu – powinniście spełnić przedstawione wcześniej warunki (transakcje kartą debetową oraz BLIK, przelewy i wpływy na konto). O zdobyciu pierwszej nagrody za założenie konta i aktywację karty zostaniecie wówczas poinformowani do dnia 22 maja 2023 roku i do końca tego samego miesiąca otrzymacie przelew na 40 zł. Nagrodę gotówkową w kwocie 190 zł za spełnienie warunków w maju otrzymacie do końca czerwca (informacja do 22 czerwca 2023 roku), a kolejną nagrodę, czyli drugi przelew na 190 zł, odbierzecie do końca lipca 2023 roku.

Wraz z pierwszą wiadomością otrzymacie link do formularza, który należy wypełnić do 26. dnia tego samego miesiąca. Będzie trzeba podać w nim numer konta założonego w promocji. To właśnie tam zostanie przekazana nagroda bonusowa w postaci 40 zł premii oraz kolejne premie.

W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczą trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę oraz jednokrotne zalogowanie się do konta na komputerze lub smartfonie, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was w danym miesiącu darmowe. Konieczne jest też pozostawienie aktywnych zgód marketingowych. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku klientów, którzy nie ukończyli jeszcze 26. roku życia lub osób, które w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty wykonają co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą oraz przynajmniej 1 raz zalogują się do aplikacji mobilnej lub bankowości online (a także mają wyrażone zgody marketingowe). W przypadku wykonania samych 3 płatności bezgotówkowych zapłacicie za kartę 2 zł, a jeśli nie spełnicie nawet tych warunków, opłata wyniesie 7 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 7 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów (darmowe dla użytkowników do 26. roku życia),

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (3% prowizji i minimum 12 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów za granicą).

Pozostałe karty debetowe dostępne w ofercie BNP Paribas:

 • Karta Otwarta na eŚwiat

– 8 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (3% prowizji i minimum 12 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów za granicą),

– darmowe ubezpieczenie „Cyber Pomoc”.

 • Karta Otwarta na Świat

– 12 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (7 zł opłaty za wypłaty z pozostałych bankomatów),

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów