BNP Paribas: 350 zł łatwej premii w promocji darmowego konta osobistego + 6% w skali roku na lokacie GOmobile

Trwa do:
25 listopada 2022
Dostępność wniosków
6000

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna. Do zdobycia jest Canal+ z Netflix za darmo przez pół roku (wartość nagrody: 534 zł!), a do tego możliwość wygrania wycieczki do Hollywood i mnóstwa innych nagród!

W najnowszej promocji banku BNP Paribas do zdobycia jest aż 350 zł premii na start! Nagroda wydawana jest w formie gotówki, czyli tak, jak wszyscy lubimy najbardziej 🙂 Na plus zasługuje również krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Dla użytkowników BNP Paribas dostępna jest też ciekawa lokata GOmobile na 6% w skali roku do kwoty 50.000 zł.

Uczestnicy promocji BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które nie posiadały rachunku osobistego oraz umowy ramowej w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 5 października 2022 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 5 października 2021 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy dokładnie zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500).

Zasady promocji

Promocja trwa do dnia 25 listopada 2022 roku lub do momentu wyczerpania puli 6000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane. Nie ma sensu zatem zwlekać.

Aby wziąć udział w promocji, należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) za pomocą dedykowanej strony promocji.

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. Pamiętajcie tylko o wyłączeniu adBlocka lub innej tego typu wtyczki. Mogą one blokować prawidłowe wczytanie się wniosku.

Na zawarcie umowy macie czas do dnia 9 grudnia 2022 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu otrzymania karty, lecz nie później niż 9 grudnia 2022 roku.

350 zł premii w trzech częściach

Premia w akcji została podzielona na trzy nagrody pieniężne: 50 zł, 150 zł i 150 zł.

Pierwsza nagroda – przelew o wartości 50 zł

Pierwszą nagrodę otrzymacie za samo założenie konta wraz kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej oraz nadanie karcie numeru PIN do dnia 9 grudnia 2022 roku.

Druga nagroda – przelew o wartości 150 zł

Drugą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a w następnym miesiącu:

– wykonanie co najmniej 5 transakcji BLIK na dowolną kwotę,
– zapewnienie wpływu na konto na łączną kwotę minimum 250 zł.

Trzecia nagroda – przelew o wartości 150

Trzecią nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a ponadto w następnym miesiącu:

– wykonanie co najmniej 1 przelewu na kwotę minimum 50 zł,
– wykonanie co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę.

…a teraz technikalia

Płatności kartą oraz BLIK-iem możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre operacje, które mogłyby ułatwić zbyt szybkie „nabicie płatności”. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej). Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie.

Natomiast przelewy powinny być wykonane za pomocą bankowości elektronicznej lub mobilnej. Wykluczone są przelewy natychmiastowe oraz te wykonywane za pośrednictwem bramek i serwisów typu Dotpay, PayU, Przelewy24, Blue Media, BLIK i podobnych. Wystarczy, że zrobicie przelew na swoje konto w innym banku. Wpływy na konto mogą pochodzić z waszego konta w innym dowolnym banku.

Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Data przyznania nagród w promocji zależy od tego, kiedy spełnicie warunki, a to z kolei podyktowane jest datą nadania PIN karcie oraz podpisania umowy o konto. Bank przygotował więc specjalną czytelną tabelkę, która zawiera najważniejsze informacje.

Warunki i ważne daty promocji BNP Paribas

Przed odbiorem nagrody powinniście wypełnić przesłany przez organizatora za pośrednictwem poczty e-mail formularz. Należy to zrobić do 26. dnia miesiąca, w którym otrzymacie informacje o przyznaniu pierwszej nagrody. W formularzu będzie trzeba podać numer konta założonego w promocji. To właśnie tam zostanie przekazana nagroda.

W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczą trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
  • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
  • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

  • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 3 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł, karta jest bezwarunkowo bezpłatna dla osób w wieku do 26 lat,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

Pozostałe karty debetowe dostępne w ofercie BNP Paribas:

  • Karta Otwarta na eŚwiat

– 6 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Cyber Pomoc”.

  • Karta Otwarta na Świat

– 10 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów