fbpx

BNP Paribas: 250 zł premii do wykorzystania na stacjach Orlen w promocji Konta Otwartego na Ciebie z super warunkami zdobycia nagrody!

O ile dziś rano informowałem Was o dość niezłej promocji BNP Paribas, tak tym razem mam prawdziwy hit. Otóż za założenie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Świat otrzymacie aż 250 zł premii wypłacanej w formie karty paliwowej do stacji Orlen. Warunki promocji są niemal identyczne jak w akcji z bonem do Biedronki, to znaczy okres karencji wynosi wyłącznie 12 miesięcy, zaś główny warunek promocji to wykonanie płatności kartą na kwotę co najmniej 300 zł. Jedyną różnicą jest fakt, iż w tym przypadku należy wyrobić kartę debetową Otwartą na Świat, której miesięczny koszt to bezwarunkowe 10 zł. Jednak w przypadku sprytnego spełnienia warunków promocji, kartę będziecie musieli utrzymywać wyłącznie przez 2 miesiące, więc premia „po kosztach” nadal będzie miała solidną wartość. Warto w tym miejscu wspomnieć, iż Karta Otwarta na Świat zapewnia darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz płatności zagraniczne bez kosztów przewalutowania, po kursach Mastercarda. Uwaga – w tym przypadku limit wniosków jest jeszcze mniejszy, ponieważ wynosi tylko 800 sztuk. Ze względu na świetne warunki, akcja może się zakończyć sporo przed czasem! Przy okazji przypominam o promocji karty kredytowej, w której możecie uzyskać 400 zł premii ekstra w postaci vouchera akceptowanego przez sklepy grupy morele.net.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank (oba banki zostały połączone w październiku 2018 roku) w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 14 maja 2019 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 14 maja 2018 roku. Ponadto nie możecie mieć aktywnej umowy ramowej z bankiem, zawartej przykładowo podczas wnioskowania o inny produkt.

Wykluczenie to nie dotyczy klientów BGŻ Optima, ponieważ w przypadku BGŻ Optima zakładane jest wyłącznie konto oszczędnościowe z osobną umową ramową. Dlatego obecni posiadacze konta w BGŻ Optima mogą wziąć udział również w niniejszej promocji.

 

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka).

Złożenie wniosku o konto wraz z kartą debetową w promocji możliwe jest do 31 lipca 2019 roku lub do wyczerpania puli 800 rejestracji. To, że akcja zostanie zakończona przed czasem, moim zdaniem jest pewne. Jednak dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji.

Umowa o konto zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera. W tej samej przesyłce otrzymacie również kartę debetową. Na podpisanie umowy macie czas do 14 sierpnia 2019 roku.

 

Warunki uzyskania nagród w promocji

Aby zdobyć premię wystarczy spełnić dwa warunki. Pierwszy ma charakter czysto techniczny. Mianowicie do 31 sierpnia 2019 roku musicie aktywować aplikację mobilną banku GOmobile. Oczywiście dostępna jest ona na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne.

Drugi, a zarazem główny warunek promocji to wykonanie minimum 3 płatności bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Transakcje należy wykonać w miesiącu następującym po miesiącu aktywacji aplikacji. Przykładowo, aktywując aplikację w maju, płatności należy wykonać w czerwcu. Im szybciej spełnicie warunki, tym szybciej otrzymacie nagrodę oraz krócej będziecie musieli utrzymywać aktywną kartę debetową.

 

Ważne! 

Co do kwestii płatności kartą, regulamin wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby umożliwić zbyt łatwe nabicie transakcji. Są to kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Pełną charakterystykę kodów znajdziecie w załączniku nr 2 do regulaminu. Ponadto z promocji wyłączone są transakcje typu BLIK oraz za pośrednictwem PayU, Przelewy 24, Dotpay oraz Blue Media. Wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay.

 

Finalizacja promocji

Po spełnieniu powyższych warunków, organizator powiadomi Was mailowo o przyznaniu prawa do otrzymania nagrody. Nastąpi to do 17. dnia miesiąca następującego po wykonaniu transakcji. W tej samej wiadomości zawarty będzie również link do strony promocji na której uzupełnicie dane niezbędne do wydania nagrody (adres korespondencyjny do wysyłki fizycznej karty podarunkowej). Będziecie mieli na to 7 dni od momentu otrzymania maila.

Samo przekazanie karty paliwowej nastąpi do końca tego samego miesiąca w formie listu poleconego. W naszym przykładzie maila otrzymacie 17 lipca, zaś nagrodę do 31 lipca 2019 roku. W dniu otrzymania nagrody, konto, karta oraz dostęp do bankowości online muszą pozostawać aktywne. Później kartę możecie zastrzec poprzez bankowość elektroniczną.

Szczegóły w regulaminie promocji „Promocja Otwarta na Świat”.

 

Jak działa karta podarunkowa Orlen?

Nagrodę możecie wykorzystać w sieci stacji paliw Orlen opatrzonych logo systemu FLOTA  na terenie całej Polski w terminie nie krótszym niż do dnia 28 lutego 2021 roku. Jako, że karta podarunkowa działa jak „elektroniczna gotówka”, po transakcji możecie poprosić o wystawienie faktury (to informacja głównie dla przedsiębiorców). Gdy wasze środki na karcie będą się powoli kończyć, pamiętajcie, iż w przypadku niewystarczającej ilości środków na karcie paliwowej, należy ją zasilić poprzez doładowanie w kwocie równej bądź wyższej od brakującej wartości wymaganych środków. Regulamin korzystania z kart przedpłaconych Orlen dostępny jest tutaj.

 

 

 

 

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

Analizę Konta Otwartego na Ciebie należy przedstawić w dwóch częściach. Pierwsza dotyczy warunków ogólnych, zaś druga charakterystyki danej karty debetowej. Mówiąc krótko, bazowe konto od BNP Paribas zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie oraz standardowe przelewy internetowe. Francuskiemu bankowi dość mocno udaje się połączyć tradycję z nowoczesnością. Z jednej strony stawia na obsługę gotówkową, ponieważ środki możecie wpłacać bez limitu we wpłatomatach zlokalizowanych w placówce oraz jeden raz w miesiącu u kasjera w oddziale. Kolejne wpłaty wiążą się z opłatą wynoszącą 5 zł dla kwot do 5000 zł oraz 10 zł dla kwot wyższych od 5000 zł. Z drugiej strony, BNP Paribas zapewnia dostęp do najpopularniejszych form płatności mobilnych, a mianowicie BLIK, Apple Pay oraz Google Pay.

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
  • 5 zł za przelew natychmiastowy,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

 

  • Karta Otwarta na Świat

– 10 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– płatności zagraniczne po kursach Mastercarda i bez prowizji za przewalutowanie,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”.

 

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów