BNP Paribas: 240 zł premii w postaci punktów lojalnościowych mamBONUS w promocji karty kredytowej + 200 zł w promocji konta osobistego

Uff, bank BNP Paribas postanowił powrócić do premiowania w ramach promocji karty kredytowej Mastercard. W najnowszej akcji „Zgarnij nagrody z kartą kredytową” to wy sami zadecydujecie jaki rodzaj nagrody macie ochotę wybrać. Mianowicie, na wasze konto powędruje co najmniej 73.000 punktów lojalnościowych mamBONUS (60.000 punktów w ramach promocji oraz minimum 13.000 punktów za wykonane transakcje). Zgromadzone punkty będziecie mogli wymienić na vouchery o wartości 240 zł. Do wyboru będziecie mieli między innymi Allegro, RTV Euro AGD, Douglas, czy H&M. Promowanym produktem ponownie są karty kredytowe Mastercard w opcji Standard oraz w wersji Gold. Druga z kart nie dość, że prezentuje się bardzo okazale to na dodatek zapewnia bezpłatne ubezpieczenie w podróży zagranicznej. Przy okazji, przypominam również o promocji konta osobistego z premią wynoszącą 200 zł.

 

 

Uczestnictwo w promocji

BNP Paribas kieruje swoją ofertę zarówno do całkowicie nowych klientów, jak i do osób powracających do współpracy z bankiem. Mianowicie, z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały karty kredytowej BNP Paribas w okresie po 1 sierpnia 2018 roku.

Natomiast posiadanie innego produktu (na przykład konta osobistego lub pożyczki) w żaden sposób nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji. Ba, posiadanie konta w BNP Paribas ułatwi proces zarządzania kartą oraz przyspieszy proces spłaty. Ponadto klienci wewnętrzni danego banku zazwyczaj mają uproszczoną ścieżkę wnioskowania o kartę. Przykładowo, gdy osobiście wyrabiałem kartę BNP Paribas, wówczas wystarczył sam dowód osobisty, bez dostarczania jakichkolwiek dodatkowych dokumentów. 

 

Jak zawnioskować o promocyjną kartę kredytową?

Aby wziąć udział w promocji, na początek wypełnijcie krótki formularz na dedykowanej stronie promocji. Akcja promocyjna dostępna będzie do 31 marca 2020 roku. Co ważne, tym razem pula wniosków jest nieograniczona! 

Po wypełnieniu formularza, bank będzie się z Wami kontaktował w celu realizacji dalszych kroków. W moim przypadku konsultant zadzwonił dosłownie w ciągu minuty. Podczas rozmowy, konsultant pobierze od Was szczegółowe dane osobowe i dochodowe. Warto sobie wcześniej przygotować informacje dotyczące stażu pracy, stanowiska, danych pracodawcy czy też wysokości otrzymywanego wynagrodzenia.

Gdy uzyskacie pozytywną (wstępną) decyzję kredytową, wówczas zostaniecie zaproszeni na wizytę do oddziału banku w celu podpisania umowy. Wedle mojej wiedzy, dość często wystarczy samo oświadczenie o otrzymywanych dochodach lub po prostu wydruk z bankowości online poświadczający otrzymywanie wynagrodzenia, renty, emerytury i tym podobnych. W oddziale mogą czekać na Was dodatkowe upominki lub gadżety (ponoć warto się czasem o nie upomnieć) 😉

 

Jak zdobyć 60.000 punktów lojalnościowych w ramach promocji?

W ramach promocji otrzymujecie punkty w programie lojalnościowym mamBONUS, które następnie wymienicie na bony na platformie bonusowej. Każde 15.000 punktów możecie wymienić na nagrodę o wartości 50 zł. W ramach promocji możecie zdobyć maksymalnie 4 vouchery o łącznej wartości 200 zł. Aby zdobyć nagrodę w danym miesiącu kalendarzowym należy wykonać transakcje bezgotówkowe lub gotówkowe na kwotę co najmniej 1000 zł.

Warunki te należy spełniać w ciągu czterech kolejnych (pełnych) miesięcy po podpisaniu umowy o kartę. Przykładowo, podpisując umowę w lutym 2020 roku, transakcje należy wykonać od marca 2020 roku do czerwca 2020 roku. Jeśli w danym miesiącu nie spełnicie warunków, nadal możecie korzystać z promocji w kolejnych miesiącach. Konsekwencją będzie jedynie utrata premii za dany miesiąc. Dodatkowo, w każdym z wymienionych miesięcy należy co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej GOonline lub GOmobile.

 

Płatności możecie wykonywać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Wykluczone jest tutaj wyłącznie doładowanie wszelkich portmonetek lub innych instrumentów płatniczych (jak na przykład Revolut lub Monese), płacenie kartą za rachunki oraz wykorzystanie pośredników płatności.

 

Co ciekawe, w ramach promocji organizator akceptuje transakcje gotówkowe w formie wypłaty gotówki z bankomatu lub zlecenia dokonania przelewu środków z karty. Nie polecam jednak tego typu operacji ze względu na wysokie koszty prowizji (4,9%, minimum 10 zł). W przypadku wypłaty z bankomatu lub przelewu środków na kwotę 1000 zł, zapłacicie 49 zł prowizji. Jednak, gdy do regulaminowego 1000 zł brakuje Wam niedużej kwoty (na przykład 100 zł, czy 200 zł), a dany miesiąc zbliża się ku końcowi, wówczas najlepszym rozwiązaniem będzie właśnie skorzystanie z transakcji gotówkowej. Więcej na temat specyfiki działania kart kredytowych w moim autorskim poradniku Jak działa karta kredytowa?

 

Jak odebrać swoją nagrodę?

Aby odebrać nagrodę, na początek zarejestrujcie się na stronie programu lojalnościowego mambonus.pl. Warto to zrobić zaraz po otrzymaniu karty ze względu na możliwość zbierania punktów lojalnościowych wymiennych na nagrody (choć maksymalnie macie na to 2 miesiące). Punkty wymienne na vouchery zostaną udostępnione na platformie w ciągu 60 dni od spełnienia warunków promocji. Ogólnie warto co jakiś czas zaglądać na stronę mambonus.pl ze w względu na różne ciekawe promocje rabatowe oraz akcje z punktami ekstra.

Szczegóły w regulaminie promocji „Zgarnij nagrody z kartą kredytową”.

 

 

 

 

Program mamBONUS, czyli kolejne punkty do zdobycia!

No dobrze, na tę chwilę mamy 60.000 punktów, to skąd zatem 73.000 punktów, o których wspominał we wstępie? Otóż płacąc kartą kredytową BNP Paribas, w ramach programu mamBONUS będziecie zdobywali po 2 punkty za każde wydane 1 zł. Zatem po wydaniu 4000 zł (w celu zdobycia vouchera w głównej promocji) otrzymacie co najmniej 8000 punktów. 

Dodatkową nagrodę otrzymacie za udział w programie mamBONUS, zapewniającym wiele zniżek i rabatów. Na start uzyskacie skromne 200 punktów za rejestrację w programie oraz kolejne 5000 punktów, jeśli wykonacie co najmniej 4 płatności kartą (każda na kwotę minimum 50 zł) w okresie do końca drugiego okresu rozliczeniowego po podpisaniu umowy o kartę.

Zdobyte 13.200 punktów wymienicie przykładowo na 2 vouchery Allegro, każdy o wartości 20 zł.

 

 

Oprócz tego, program mamBONUS zapewnia wiele zniżek i rabatów u swoich partnerów, na przykład 15% zniżki na przejazdy Flixbusem, 10% rabatu w Wittchen lub Bytom, czy też 30 zł zniżki na frisco.pl.

Szczegóły w regulaminie promocji 5000 punktów na start oraz w regulaminie 200 punktów za rejestrację.

 

Szczegóły kart kredytowych BNP Paribas

W ramach promocji możecie wybrać kartę Mastercard w wersji Standard lub w wersji Gold. W obu przypadkach wydanie karty jest darmowe. Według tabeli opłat, miesięczna opłata za kartę Standard to 9 zł, zaś za kartę Gold 15 zł. Aby uniknąć zbędnych kosztów, wystarczy, że wykonacie transakcje kartą na kwotę minimum 1000 zł w danym okresie rozliczeniowym dla karty Standard lub na 2000 zł w przypadku karty Gold. 

Zwróćcie ponadto uwagę, iż w przypadku wypowiedzenia umowy w ciągu 6 miesięcy od jej zawarcia, bank naliczy Wam 25 zł „opłaty karnej”. W związku z tym lepiej odczekać pełne pół roku zanim zdecydujecie się wypowiedzieć umowę.  

Więcej na temat opłat w Tabeli opłat i prowizji

 

W przypadku karty Gold możecie skorzystać z darmowego ubezpieczenia podróży zagranicznej. Zapewnia ono szeroką ochronę oraz wsparcie assistance na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń związanych z podróżowaniem za granicą dla posiadacza oraz użytkownika karty kredytowej, jego małżonka lub partnera oraz dzieci do 25. roku życia pozostających na jego utrzymaniu. Ubezpieczenie od BNP Paribas zapewnia ochronę podczas podróży zagranicznej w zakresie:

  • śmierci lub trwałego inwalidztwa w wyniku NNW,
  • kosztu poszukiwania i transportu zwłok,
  • kosztów leczenia i  Assistance medyczny za granicą,
  • dziennego świadczenia szpitalnego,
  • opóźnienie/zagubienie  bagażu,
  • opóźnienie podróży/spóźnienie na połączenie,
  • usługi assistance (ogólny, medyczny, prawny w podróży ),
  • usługi Concierge.

Więcej informacji na temat ubezpieczenie znajdziecie pod tym linkiem.

 

…a oprócz tego, karta Mastercard Gold prezentuje się naprawdę okazale

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów