fbpx

BNP Paribas: 350 zł łatwej premii za założenie darmowego konta

Trwa do:
10 marca 2021
Dostępność wniosków
3000

W banku BNP Paribas ruszyła kolejna świetna promocja darmowego konta osobistego! Tym razem do zdobycia jest aż 350 zł premii do wykorzystania w sklepach Biedronka. Jako, ze e-kody dostępne w promocji mają charakter wielorazowy oraz długi okres ważności, zaś sama „biedra” jest na każdym rogu, uzyskaną premię możecie traktować niczym substytut gotówki. Na plus zasługuje krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji oraz prostota warunków, jakie należy spełnić, by odebrać bonus. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ pula wniosków to tylko 3000 sztuk. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. Natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 1 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Kolejne 200 zł, a w zasadzie to nawet 220 zł premii dostępne jest w promocji karty kredytowej BNP Paribas. Obie promocje można ze sobą połączyć!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 11 lutego 2021 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 11 lutego 2020 roku. Datę zamknięcia poprzedniego rachunku możecie poznać na infolinii. Natomiast posiadanie innych produktów BNP Paribas (na przykład konta oszczędnościowego lub karty kredytowej) oczywiście umożliwia udział w niniejszej promocji.

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. Pamiętajcie tylko o wyłączeniu adBlocka lub innej tego typu wtyczki. Mogą one blokować prawidłowe zaczytanie się wniosku.

Złożenie wniosku o konto wraz z dowolną kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) możliwe jest do 10 marca 2021 roku lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą po prostu przyjmowane.

Na zawarcie umowy macie czas do 24 marca 2021 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji, zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to tradycyjny kurier – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty, pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni i nie później niż do 24 marca 2021 roku.

Warunki promocji „Premia na zakupy”

Nagroda podzielona jest na trzy części. Pierwsza premia o wartości 50 zł powędruje do Was pod warunkiem, iż w marcu 2021 roku:

 • wykonacie minimum 1 przelew zewnętrzny na dowolną kwotę.

Druga nagroda o wartości 150 zł powędruje do Was pod warunkiem, iż w kwietniu 2021 roku:

 • wykonacie minimum 1 przelew zewnętrzny na dowolną kwotę,
 • wykonacie 4 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM na dowolną kwotę,
 • zapewnicie wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł.

Trzecia premia o wartości 150 zł powędruje do Was pod warunkiem, iż w maju 2021 roku:

 • wykonacie minimum 1 przelew zewnętrzny na dowolną kwotę,
 • wykonacie 4 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM na dowolną kwotę,
 • zapewnicie wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł.

Teraz technikalia. Przelewy zewnętrzne to po prostu tradycyjne przelewy w systemie Elixir. Możecie je wykonać przykładowo na wasze konto w innym banku. W tym celu wykorzystajcie bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną.

Co do wpływów na konto, mogą to być wpływy z waszego konta, które posiadacie w dowolnym innym banku. Środków tych nie musicie utrzymywać przez określony czas, możecie je z powrotem wypłacić na swoje główne konto, zaraz po zaksięgowaniu ich w BNP Paribas.

Natomiast płatności bezgotówkowe BLIKIEM możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre transakcje, które mogłyby ułatwić zbyt łatwe „nabicie płatności”. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej).


Finalizacja promocji

Na koniec zostaną już tylko delikatne formalności. Mianowicie, do 22 kwietnia 2021 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody. Informacje o przyznaniu kolejnych nagród trafią do Was do 25 maja oraz do 25 czerwca 2021 roku. Tym razem nie musicie nawet wypełniać jakichkolwiek danych do wypłaty nagrody. Kody będą wysyłane SMS-owo, odpowiednio do końca kwietnia, maja oraz czerwca 2021 roku.

W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczy jedna płatność “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa.

Po wypłacie wszystkich premii, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji “Premia na zakupy”.


Aby móc zrealizować voucher należy podać unikalny 13-cyfrowy kod po zeskanowaniu przez kasjera ostatniego z produktów, ale przed dokonaniem płatności za zakupy. Voucher może być wykorzystywany wielokrotnie aż do wyzerowania salda (bez możliwości wydawania reszty). Jeśli natomiast wartość towarów jest wyższa od pozostałej kwoty salda, wówczas różnicę w cenie należy dopłacić tradycyjnie (kartą, BLIKIEM lub gotówką). Ważność voucherów upływa 31 października 2021 roku.

Szczegółowy regulamin korzystania z e-kodów do Biedronki dostępny jest tutaj.


Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł, karta jest bezwarunkowo bezpłatna dla osób w wieku do 26 lat,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów