fbpx

BNP Paribas: premia o wartości aż 400 zł w promocji darmowego konta!

Trwa do:
1 kwietnia 2022
Dostępność wniosków
3000

Najnowsza promocja BNP Paribas serwuje nam solidną nagrodę o wartości 400 zł. Bonus został podzielony na dwie części: 150 zł do do wykorzystania w perfumeriach Douglas i 250 zł premii gotówkowej. BNP Paribas już od dłuższego czasu odstaje in plus od innych banków pod względem wysokości premii (standardy rynkowe to 200 zł, czy też 300 zł). Na plus zasługuje również krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji. Jednak uwaga – limit promocyjnych wniosków to tylko 3000 sztuk. Promocja jest tak dobra, iż limit wniosków może wyczerpać się bardzo szybko. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Po założeniu konta możecie również skorzystać z promocji darmowej karty kredytowej mamBonus z ponad 300 zł premii na start.

Uczestnicy promocji BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które nie posiadały rachunku osobistego oraz umowy ramowej w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 4 marca 2022 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 4 marca 2021 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy dokładnie zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500).

Zasady promocji

Promocja trwa do 1 kwietnia 2022 roku lub do wyczerpania puli 3000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane. Nie ma sensu zatem zwlekać.

Aby wziąć udział w promocji, należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) za pomocą dedykowanej strony promocji.

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. Pamiętajcie tylko o wyłączeniu adBlocka lub innej tego typu wtyczki. Mogą one blokować prawidłowe zaczytanie się wniosku.

Na zawarcie umowy macie czas do 18 kwietnia 2022 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu otrzymania karty, lecz nie później niż do 18 kwietnia 2022 roku.

400 zł premii w trzech częściach

Premia w akcji została podzielona na trzy części. Zdobycie każdej z nich wymaga nieco innego działania:

 • Pierwsza nagroda to karta podarunkowa Douglas o wartości 50 zł.

PIerwszą nagrodę otrzymacie za założenie konta z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej, a następnie, w kwietniu 2022 roku:

– wykonanie co najmniej 2 transakcji bezgotówkowych kartą debetową na dowolną kwotę,
– wykonanie 1 przelewu zewnętrznego za pomocą bankowości elektronicznej lub mobilnej.


 • Druga nagroda to karta podarunkowa Douglas o wartości 100 zł.

  Drugą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie, w maju 2022 roku:

  – wykonanie co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych kartą debetową na dowolną kwotę,
  – wykonanie 2 przelewów zewnętrznych na dowolną kwotę za pomocą bankowości elektronicznej lub mobilnej (przykładowo na wasze konto w innym banku),
  – zapewnienie wpływów zewnętrznych na łączną kwotę co najmniej 500 zł.


 • Trzecia nagroda to premia pieniężna w wysokości 250 zł.

  Trzecią nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie, w czerwcu 2022 roku:

  – wykonanie co najmniej 6 transakcji bezgotówkowych kartą debetową na dowolną kwotę,
  – wykonanie 2 przelewów zewnętrznych na dowolną kwotę za pomocą bankowości elektronicznej lub mobilnej (przykładowo na wasze konto w innym banku),
  – zapewnienie wpływów zewnętrznych na łączną kwotę co najmniej 1000 zł.


Co do wpływów na konto, mogą to być wpływy z waszego konta, które posiadacie w dowolnym innym banku. Środków tych nie musicie utrzymywać przez określony czas, możecie je z powrotem wypłacić na swoje główne konto, zaraz po zaksięgowaniu ich w BNP Paribas.

Płatności kartą debetową możecie natomiast wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre transakcje, które mogłyby ułatwić zbyt łatwe „nabicie płatności”. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej).

Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Za pomocą wiadomości e-mail bank poinformuje Was o przyznaniu:

 • pierwszej nagrody – do 27 maja 2022 roku,
 • drugiej nagrody – do 27 czerwca 2022 roku,
 • trzeciej nagrody – do 18 lipca 2022 roku.

Przekazanie nagród nastąpi najpóźniej w następujących terminach:

 • pierwszej nagrody – do 31 maja 2022 roku,
 • drugiej nagrody – do 30 czerwca 2022 roku,
 • trzeciej nagrody – do 31 lipca 2022 roku.

Wcześniej, waszym ostatnim zadaniem będzie wypełnienie formularza informacyjnego, który otrzymacie wraz z wiadomością o przyznaniu trzeciej nagrody (wypełnijcie go do 25 lipca 2022 roku). Chodzi tu o uzupełnienie numeru konta założonego w BNP Paribas na stronie promocji, do której link znajdziecie w przesłanym mailu. 

Karty podarunkowe do wykorzystania w sieci Douglas zostaną przekazane w wiadomości SMS wysłanej na numer telefonu uczestnika promocji.

Karty podarunkowe Douglas mają postać 17 cyfrowych kodów wydawanych wraz z kodem PIN. Wykorzystacie je na zakupy online i w sklepach stacjonarnych. Kody ważne są bezterminowo. Karty podarunkowe można wykorzystać wyłącznie na zakupy o wartości równej lub wyższej niż wartość samego vouchera (voucherem na 50 zł zapłacicie za zakupy od 50 zł w górę). Różnicę dopłacicie dowolną formą płatności dostępną w sklepie (można to zrobić za pomocą drugiego vouchera).

W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczą trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 3 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł, karta jest bezwarunkowo bezpłatna dla osób w wieku do 26 lat,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

Pozostałe karty debetowe dostępne w ofercie BNP Paribas:

 • Karta Otwarta na eŚwiat

– 6 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Cyber Pomoc”.

 • Karta Otwarta na Świat

– 10 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów