fbpx

BNP Paribas: 350 zł premii gotówkowej lub 450 zł do sklepów Decathlon!

Trwa do:
30 listopada 2021
Dostępność wniosków
3000

W kolejnej promocji darmowego konta osobistego, bank BNP Paribas postanowił dać uczestnikom wybór. Nagroda może bowiem przybrać formę gotówki (350 zł premii) lub e-kodów do wykorzystania na sprzęt sportowy i turystyczny w znanej sieci sklepów Decathlon (450 zł premii). Premie podzielone są na trzy transze, a każda z nich trafi do Was po spełnieniu określonych (podstawowych) warunków. Promocja cechuje się również krótkim okresem karencji, wynoszącym 12 miesięcy – tradycyjnie dla BNP Paribas. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Po założeniu konta możecie dodatkowo skorzystać z promocji karty kredytowej, w której do zdobycia jest ponad 300 zł premii.

Uczestnicy promocji BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób z pełną zdolnością do podejmowania czynności prawnych, które nie posiadały rachunku osobistego w banku BNP Paribas, karty ani jakiejkolwiek umowy ramowej w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Wykluczeni są także współposiadacze rachunków. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 4 listopada 2021 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 4 listopada 2020 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500).

Zasady promocji

Promocja trwa do 30 listopada 2021 roku lub do wyczerpania puli 3000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane.

Aby wziąć udział w promocji, należy zarejestrować się i złożyć wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) za pomocą dedykowanej strony promocji.

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. Pamiętajcie tylko o wyłączeniu adBlocka lub innej tego typu wtyczki. Mogą one blokować prawidłowe zaczytanie się wniosku. Konieczne będzie również wybranie nagrody spośród dwóch dostępnych opcji: e-kodów do sklepów Decathlon (maksymalnie 450 zł) lub gotówki (350 zł).

Premia BNP Paribas – wybór nagrody w formularzu

Na zawarcie umowy macie czas do 14 grudnia 2021 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty pamiętajcie, aby nadać jej PIN nie później niż do 14 grudnia 2021 roku.

350/450 zł premii BNP Paribas w trzech częściach

Premia w akcji została podzielona na trzy części. Zdobycie każdej z nich wymaga nieco innego działania:

 • Pierwsza nagroda: 50 zł dla osób, które wybrały nagrodę pieniężną lub e-kod do sieci Decathlon o wartości 100 zł

  Nagrodę otrzymacie za założenie konta wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową oraz wykonanie w grudniu 2021 roku:

  – co najmniej 1 przelewu zewnętrznego w bankowości internetowej lub mobilnej BNP Paribas,
  – oraz 1 płatności BLIK na dowolną kwotę.

 • Druga nagroda: 150 zł premii gotówkowej lub e-kod do sklepów Decathlon o wartości 200 zł

  Drugą nagrodę otrzymacie, jeśli w styczniu 2022 roku:

  – wykonacie co najmniej 2 transakcje za pomocą Google Pay lub Apple Pay,
  – zapewnicie otrzymanie wpływów zewnętrznych na łączną kwotę minimum 500 zł.

 • Trzecia nagroda: 150 zł w gotówce lub 150 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon

  Trzecia nagroda przysługuje uczestnikom, którzy w lutym 2022 spełnią następujące warunki:

  – wykonają bezgotówkowe transakcje kartą na łączną kwotę minimum 500 zł,
  – zapewnią wpływy zewnętrzne w łącznej wysokości minimum 500 zł.

Każdą kolejną nagrodę otrzymacie pod warunkiem spełnienia warunków otrzymania poprzedniej – żeby otrzymać drugą nagrodę, trzeba więc otrzymać też pierwszą. Żeby otrzymać trzecią, należy załapać się na dwie poprzednie.

Co do wpływów na konto, mogą to być wpływy z waszego konta, które posiadacie w dowolnym innym banku. Środków tych nie musicie utrzymywać przez określony czas, możecie je z powrotem wypłacić na swoje główne konto, zaraz po zaksięgowaniu ich w BNP Paribas.

Płatności kartą możecie natomiast wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre transakcje, które mogłyby ułatwić zbyt łatwe „nabicie płatności”. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych za pomocą bramek typu PayU czy Przelewy24. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej).

Natomiast płatności BLIKIEM możecie wykonać zarówno stacjonarnie, jak i online.

Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Za pomocą wiadomości e-mail bank poinformuje Was o przyznaniu:

 • pierwszej nagrody – do 18 stycznia 2022 roku,
 • drugiej nagrody – do 22 lutego 2022 roku.
 • trzeciej nagrody – 22 marca 2022 roku.

Przekazanie nagród nastąpi do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymacie wspomnianą wiadomość. Wcześniej, Waszym ostatnim zadaniem będzie wypełnienie formularza informacyjnego, który otrzymacie w pierwszym mailu (wypełnijcie go do 26 stycznia 2022 roku). Chodzi tu o uzupełnienie numeru konta założonego w BNP Paribas na stronie promocji, do której link znajdziecie w podanym mailu. 

W tym samym terminie osoby, które wybrały e-kody do sklepów Decathlon, będą otrzymywać swoje nagrody drogą SMS (na numer telefonu wskazany w formularzu rejestracyjnym).

W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczą trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe. Jeśli zaś macie ukończone mniej niż 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

e-kody Decathlon od BNP Paribas – jak wykorzystać

Przekazane uczestnikom e-kody do sklepów Decathlon można wykorzystać zarówno stacjonarnie, jak i podczas zakupów online. Karty podarunkowe pozwalają na wielokrotne płatności aż do wykorzystania całości salda. Za ich pomocą zapłacicie za wszystkie produkty Decathlon. Dokładne warunki korzystania z kart oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie na tej stronie.

Kody pozostaną ważne do 1 października 2023 roku. Macie więc sporo czasu na zakupy. 🙂

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 3 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł, karta jest bezwarunkowo bezpłatna dla osób w wieku do 26 lat,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

Pozostałe karty debetowe dostępne w ofercie BNP Paribas:

 • Karta Otwarta na eŚwiat

– 6 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Cyber Pomoc”.

 • Karta Otwarta na Świat

– 10 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów