fbpx

BNP Paribas: darmowa karta kredytowa w promocji z nawet 1000 zł premii na start! + 610 zł premii w promocji konta osobistego!

Trwa do:
30 września 2024

Darmowa karta kredytowa banku BNP Paribas doczekała się nowej promocji! Tym razem w ramach premii otrzymacie specjalny bonus w postaci kart podarunkowych Allegro o łącznej wartości aż 400 zł, a do tego nawet 600 zł w formie punktów powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile wymiennych na vouchery do ulubionych sklepów! Łącznie do zdobycia jest więc nawet 1000 zł premii! Biorąc udział w opisywanej dziś promocji, będziecie też zwolnieni z opłaty za kartę w pierwszych 12 miesiącach – również w wersji Mastercard Gold! Co tu kryć, złota karta prezentuje się bardzo okazale i ma „to coś”. Ponadto promocję karty kredytowej bez problemu połączycie z promocją rachunku osobistego, w której możecie zdobyć nawet 610 zł premii na start.

Uczestnicy promocji – darmowa karta kredytowa

Z udziału w promocji z 400 zł premii w postaci kart podarunkowych Allegro wykluczone są osoby, które posiadały kartę kredytową BNP Paribas w okresie od 1 stycznia 2023 roku do 3 czerwca 2024 roku. Inne produkty banku (również te kredytowe) w żadnym stopniu nie wpływają negatywnie na możliwość wzięcia udziału w niniejszej promocji. Możecie więc zacząć od promocji konta osobistego i odebrać w pierwszej kolejności nawet 610 zł premii na start. Nie polecamy odwrotnej kolejności (najpierw karta kredytowa, a dopiero potem konto osobiste). W takim przypadku może się pojawić problem ze zdalnym założeniem konta.

Darmowa karta kredytowa – jak założyć?

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Promocja trwa w terminie do 30 września 2024 roku. W tym czasie należy przejść na dedykowaną stronę promocji i wypełnić formularz, wnioskując o wydanie karty kredytowej Mastercard Standard lub Mastercard Gold (w formularzu zaznaczcie wszystkie zgody). Po wypełnieniu formularza, bank będzie się z Wami kontaktował w celu realizacji dalszych kroków.

Podczas rozmowy doradca bankowy pobierze od Was szczegółowe dane osobowe i dochodowe. Warto sobie wcześniej przygotować informacje dotyczące stażu pracy, stanowiska, danych pracodawcy czy też wysokości otrzymywanego wynagrodzenia. Pamiętajcie, aby podczas procesu wnioskowania o kartę kredytową wyrazić zgody marketingowe oraz utrzymać je do momentu wydania nagród.

Darmowa karta kredytowa Mastercard Standard

W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej, konsultant zaprosi Was do placówki w celu finalizacji umowy lub proces ten odbędzie się w pełni zdalnie.

Podczas rozmowy z konsultantem należy podać również, jaka kwota limitu kredytowego Was interesuje. Wiadomo, jeśli podacie zbyt wygórowany limit, bank co najwyżej zaproponuje Wam niższą kwotę. Nie radzę wnioskować o minimalny limit. Wówczas bank może pomyśleć, iż zależy Wam na samej premii, przez co wniosek może zostać odrzucony. Z uzyskanych przeze mnie informacji wynika, iż BNP Paribas udostępnia następujące limity dla kart kredytowych:

  • od 2000 zł do 30.000 zł – dla karty Mastercard Standard,
  • od 5000 zł do 50.000 zł – dla karty Mastercard Gold.

Wystarczy zatem zawnioskować o kwotę 5000 zł, by móc ubiegać się o kultową złotą kartę.

Umowę należy podpisać w okresie trwania promocji, a więc w terminie do 30 września 2024 roku.

Jak zdobyć 400 zł premii od BNP Paribas?

Po podpisaniu umowy, należy zalogować się do bankowości elektronicznej i aktywować kartę, nadając jej numer PIN. Te czynności wykonajcie w terminie do końca kolejnego pełnego miesiąca kalendarzowego po podpisaniu umowy o kartę.

Następnie, w każdym z czterech kolejnych miesięcy kalendarzowych po podpisaniu umowy o kartę kredytową, wykonujcie ową kartą dowolną liczbę transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 1000 zł każdego miesiąca.

Przykładowo: zawierając umowę 25 czerwca 2024 roku, zalogujcie się do aplikacji i aktywujcie kartę, ustalając kod PIN w terminie do końca lipca 2024 roku. Warunek płatności spełnijcie w lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku 2024 roku.

400 zł premii od BNP Paribas!

Z akcji wykluczone są transakcje pomagające w „nabiciu” wymaganych płatności. Wykluczono więc wszelkie doładowania portfeli elektronicznych, zasilenia Revoluta, kont u bukmacherów i inne tego typu transakcje 😉

Zwrotu nie otrzymacie też za transakcje gotówkowe (czyli na przykład wypłaty kartą kredytową z bankomatu).

Wydanie nagród – karta kredytowa BNP Paribas

BNP Paribas udostępni karty podarunkowe Allegro za pośrednictwem bankowości elektronicznej ciągu 30 dni od ostatniego dnia miesiąca, w którym wykonano premiowane płatności. Oznacza to, że kartę podarunkową o wartości 100 zł przyznaną za płatności wykonane w lipcu 2024 roku znajdziecie w skrzynce odbiorczej banku w terminie do 30 sierpnia 2024 roku i tak dalej…

Karty podarunkowe w postaci e-kodów będą ważne do końca lipca 2025 roku. Możecie otrzymać maksymalnie 4 karty podarunkowe w promocji.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

600 zł premii w postaci punktów Mastercard Bezcenne Chwile!

Promocja „Bankujesz – zyskujesz z Bezcennymi Chwilami” trwa w terminie do 31 lipca 2024 roku lub do momentu wyczerpania puli 30.000 nagród (jedna nagroda to 8000 punktów). Informacja o wyczerpaniu puli nagród powinna się pojawić na stronie promocji z siedmiodniowym wyprzedzeniem.

Pamiętajcie jednak, żeby dołączyć do programu w ciągu 7 dni od chwili podpisania umowy o kartę! Możecie zrobić to w bankowości elektronicznej lub na dedykowanej stronie programu Bezcenne Chwile.

Mastercard Bezcenne Chwile jak założyć konto
Jak zarejestrować kartę w Mastercard Bezcenne Chwile?

Maksymalna premia do zdobycia to 48.000 punktów, co daje nam równowartość 600 zł. Całość została jednak podzielona na 6 nagród po 8000 punktów każda (równowartość 100 zł). Aby zyskać nagrodę w postaci 48.000 punktów należy przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu wyrobienia karty, wykonywać co najmniej 4 premiowane zakupy zarejestrowaną kartą na łączną kwotę minimum 1000 zł (w każdym miesiącu z osobna).

Za każdy miesiąc, w którym uda się Wam spełnić ten warunek, otrzymacie 8000 bonusowych punktów.

Bank wyklucza oczywiście niektóre rodzaje transakcji (związane między innymi z przekazami pieniężnymi, hazardem, płatnościami za ubezpieczenie). Wyłączone rodzaje płatności znajdziecie w regulaminie promocji. Nie ma się jednak czym martwić – wykonując „normalne” płatności za towary i usługi (online lub stacjonarnie) bez problemu spełnicie warunki promocji. Pamiętajcie jednak, żeby zawsze wykorzystywać jedną ze wskazanych aplikacji płatniczych. Aha, i transakcje nie musicie wykonywać wyłącznie u partnerów programu Bezcenne Chwile, lecz również u podmiotów niewspółpracujących z programem.

Nawet 1000 zł w promocji BNP Paribas i Mastercard!

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Wydanie i wykorzystanie nagród

Nagrody w postaci 8000 punktów będą trafiać na Wasze konto w programie Mastercard w ciągu 30 dni kalendarzowych od chwili spełnienia warunku płatności. Na ich wykorzystanie będziecie mieli 12 miesięcy. Po tym czasie punkty stracą ważność.

Na co można wymienić bonus? Dostępne są między innymi karty podarunkowe o wartości 100 zł lub 50 zł do sklepów Allegro/Carrefour/Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk/Circle K i wielu innych.

Jedna karta podarunkowa o wartości 100 zł będzie Was kosztować 8000 punktów – możecie nabyć więcej takich voucherów. Oprócz tego możecie skorzystać z oferty na bilety do kina, doładowania do telefonu czy vouchery do sklepu Google Play i wiele innych.

Mastercard Bezcenne Chwile – przykładowe nagrody

Ile kosztuje karta kredytowa w BNP Paribas?

W ramach promocji możecie wybrać kartę Mastercard w wersji Standard lub w wersji Gold. W obu przypadkach wydanie karty jest darmowe. Według tabeli opłat, miesięczna opłata za kartę Standard to 12 zł, zaś za kartę Gold 20 zł. Można ich uniknąć po wykonaniu transakcji na odpowiednią kwotę – 1000 zł w przypadku karty Standard oraz 2000 zł – w przypadku wersji Gold.

Na szczęście Wy nie musicie się tym przejmować przez pierwsze 12 miesięcy. Mianowicie, regulamin promocji gwarantuje Wam w wymienionym okresie bezwarunkowe zwolnienie z opłat. Dopiero po upływie roku opłaty mogą zostać naliczane, o ile oczywiście utrzymacie do tego czasu swoją kartę. Zwolnieniu z opłat podlega również karta dodatkowa, którą możecie wręczyć komuś z bliskich (obie karty mają wspólny rachunek kredytowy).

Okres bezodsetkowy wynosi maksymalnie 56 dni (i nie mniej niż 26 dni). RRSO poza okresem bezodsetkowym to 26,85% dla karty Mastercard Gold i 24,57% dla karty Mastercard Standard. Jednak spłacając terminowo kartę kredytową w trakcie trwania okresu bezodsetkowego – nie zapłacicie ani grosza z tytułu odsetek (wasze RRSO wyniesie wówczas 0%). To czym jest RRSO przeczytacie w tym artykule. Natomiast funkcjonowanie karty kredytowej omawiam w moim autorskim poradniku.

Więcej na temat opłat w Tabeli opłat i prowizji.

Darmowa karta kredytowa BNP Paribas – korzyści

Pakiet ubezpieczeń dla karty Gold

W przypadku karty Gold możecie skorzystać z darmowego ubezpieczenia podróży zagranicznej (dla posiadaczy kart Mastercard Gold, jak i Visa Platinum). Zapewnia ono szeroką ochronę oraz wsparcie assistance na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń związanych z podróżowaniem za granicą dla posiadacza oraz użytkownika karty kredytowej, jego małżonka lub partnera oraz dzieci do 25. roku życia pozostających na jego utrzymaniu. Ubezpieczenie od BNP Paribas zapewnia ochronę podczas podróży zagranicznej w zakresie:

  • śmierci lub trwałego inwalidztwa w wyniku NNW,
  • kosztu poszukiwania i transportu zwłok,
  • kosztów leczenia i  Assistance medyczny za granicą,
  • dziennego świadczenia szpitalnego,
  • opóźnienie/zagubienie  bagażu,
  • opóźnienie podróży/spóźnienie na połączenie,
  • usługi assistance (ogólny, medyczny, prawny w podróży),
  • usługi Concierge.

Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje pierwsze 60 dni trwania każdej podróży zagranicznej. Jeśli podróż jest krótsza, oferta będzie obowiązywać od momentu opuszczenia naszego kraju, aż do powrotu. Żeby ochrona mogła być aktywna, podczas podróży wymagane jest opłacenie kartą przynajmniej jednego z kosztów podróży: biletu na podróż międzynarodową, zakwaterowania, wycieczki zorganizowanej lub zrobienie zakupów kartą w ciągu 24 godzin od przekroczenia lub przed przekroczeniem granicy Polski na kwotę o równowartości co najmniej 50 EUR według średniego kursu NBP.

Ochrona obejmuje zdarzenia we wszystkich krajach, z wyłączeniem zdarzeń, które miały miejsce w krajach dotkniętych wojną lub panującą epidemią – o ile uszczerbek na zdrowiu jest konsekwencją tych właśnie czynników. Ubezpieczycielem jest UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., BNP Paribas występuje zaś jako podmiot ubezpieczający.

Darmowa złota karta kredytowa!Posiadacze karty Gold mogą też korzystać z oferty saloników lotniskowych w ramach usługi Flight Delay Pass. Wystarczy, że lot opóźni się co najmniej o 120 minut. Zyskacie wówczas wstęp wraz z trzema osobami towarzyszącymi, czekającymi na ten sam lot, do ekskluzywnych poczekalni lotniskowych na koszt BNP Paribas.

Więcej informacji na temat usługi znajdziecie tutaj.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów