BNP Paribas: rekordowe 560 zł premii na start w promocji darmowego konta osobistego z okazji BlackWeek – PROMOCJA ZAKOŃCZONA!

Trwa do:
1 grudnia 2022
Dostępność wniosków
2000

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

W najnowszej promocji banku BNP Paribas, organizowanej w ramach BlackWeek do zdobycia jest aż 560 zł premii na start! Nagroda wydawana jest w formie gotówki (aż 500 zł premii!) oraz dwóch biletów do dowolnego kina (o łącznej wartości 60 zł). Na plus zasługuje również krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Warto się jednak pospieszyć ze złożeniem wniosku! Liczba promocyjnych wniosków to wyłącznie 2000 sztuk, zaś w historii banku nigdy nie było jeszcze tak dobrej promocji… a było ich naprawdę wiele.

Uczestnicy promocji BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które nie posiadały rachunku osobistego oraz umowy ramowej w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 21 listopada 2022 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 21 listopada 2021 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy dokładnie zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500).

Zasady promocji

Promocja trwa tylko do dnia 1 grudnia 2022 roku lub do momentu wyczerpania puli 2000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane. Nie ma sensu zatem zwlekać.

Aby wziąć udział w promocji, należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) za pomocą dedykowanej strony promocji.

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. Pamiętajcie tylko o wyłączeniu adBlocka lub innej tego typu wtyczki. Mogą one blokować prawidłowe wczytanie się wniosku.

Na zawarcie umowy macie czas do dnia 15 grudnia 2022 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu otrzymania karty, lecz nie później niż 15 grudnia 2022 roku.

560 zł premii w czterech częściach

Premia w akcji została podzielona na trzy nagrody pieniężne: 200 zł, 200 zł i 100 zł oraz nagrodę rzeczową (MultiBilet, który scharakteryzuję w dalszej części) o wartości 60 zł.

Pierwsza nagroda – eMultiBilet Premium 2D

Pierwszą nagrodę otrzymacie za samo założenie konta wraz kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej oraz nadanie karcie numeru PIN do dnia 15 grudnia 2022 roku. Wartość biletów to 60 zł.

Druga nagroda – przelew o wartości 200 zł

Drugą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie w grudniu 2022 roku:

– wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę minimum 300 zł,
– zapewnienie wpływów zewnętrznych na konto osobiste na łączną kwotę minimum 1000 zł.

Trzecia nagroda – przelew o wartości 200

Trzecią nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie w styczniu 2023 roku:

– wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę minimum 300 zł,
– zapewnienie wpływów zewnętrznych na konto osobiste na łączną kwotę minimum 1000 zł.

Czwarta nagroda – przelew o wartości 100

Trzecią nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie w lutym 2023 roku:

– wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę minimum 250 zł,
– zapewnienie wpływów zewnętrznych na konto osobiste na łączną kwotę minimum 700 zł.

…a teraz technikalia

Płatności kartą możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Ilość transakcji jest dowolna, liczy się ich sumaryczna wartość. Może to być zarówno jedna płatność w miesiącu na wyższą kwotę lub suma kilku mniejszych transakcji. Wykluczone są jedynie niektóre operacje, które mogłyby ułatwić zbyt szybkie „nabicie płatności”. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej). Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie.

Natomiast wpływy na konto mogą pochodzić z waszego konta w innym dowolnym banku. Nie zostaną zaliczone wpłaty gotówkowe ani wpłaty pochodzące z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas.

Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Po spełnieniu warunków promocji, informację o przyznaniu nagród otrzymacie:

 • do 20 stycznia 2023 roku – I nagroda,
 • do 20 stycznia 2023 roku – II nagroda,
 • do 22 lutego 2023 roku – III nagroda,
 • do 24 marca 2023 roku – IV nagroda.


Premie dotrą do Was do końca każdego miesiąca, w których otrzymacie informację o przyznaniu nagrody, czyli do końca stycznia, lutego i marca 2023 roku (nagroda pierwsza, czyli MultiBilet, zostanie przekazana SMS-em na podany we wniosku numer telefonu do końca stycznia 2023 roku). Wcześniej jednak powinniście wypełnić przesłany przez organizatora za pośrednictwem poczty e-mail formularz. Należy to zrobić w terminie do 26 stycznia 2023 roku. W formularzu będzie trzeba podać numer konta założonego w promocji. To właśnie tam zostanie przekazana nagroda.

MultiBilet Premium 2D wykorzystacie w kinach, które znajdziecie w tej wyszukiwarce. Są to zarówno kina sieciowe (Multikino, Helios, Cinema City) jak i mniejsze, kameralne i studyjne kina lokalne. Kod, który otrzymacie SMS-em można wymienić jednorazowo na dwa bilety na dowolny seans 2D. Termin ważności kodu powinien zostać przekazany w wiadomości SMS.W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczą trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 3 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł, karta jest bezwarunkowo bezpłatna dla osób w wieku do 26 lat,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

Pozostałe karty debetowe dostępne w ofercie BNP Paribas:

 • Karta Otwarta na eŚwiat

– 6 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Cyber Pomoc”.

 • Karta Otwarta na Świat

– 10 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów