fbpx

BNP Paribas: 150 zł premii do wykorzystania w sklepach Biedronka w promocji Konta Otwartego na Ciebie ze skróconym okresem karencji!

BNP Paribas zdecydowanie uatrakcyjnia promocję swojego flagowego produktu, jakim jest Konto Otwarte na Ciebie. W najnowszej edycji akcji do zdobycia jest voucher o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Jednak co najważniejsze, okres karencji został skrócony z 2 lat do 12 miesięcy. W ten sposób, jeszcze więcej osób będzie mogło skorzystać z solidnej premii na start. Ponadto sporemu uproszczeniu uległy warunki, na jakich uzyskacie premię. Obecnie wystarczą płatności kartą na łączną kwotę 300 zł. Warto jednak pamiętać, iż promocja jest mocno limitowana. W całej puli promocji przewidziano wyłącznie 1200 wniosków, zatem warto się spieszyć. Jako, że Konto Otwarte na Ciebie to dość nowy twór, przypominam, iż jego prowadzenie jest darmowe, zaś opłata z kartę nie będzie pobrana w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę. Ogólnie mówiąc, konto to łączy tradycję z nowoczesnością. Z jednej strony zapewnia bezpłatny obrót gotówkowy (wpłata w kasie lub wpłatomacie), z drugiej zaś udostępnia nowoczesne płatności jak Google Pay, Apple Pay oraz BLIK. Oprócz tego w ramach promocji karty kredytowej możecie uzyskać 440 zł premii ekstra w postaci voucherów do Allegro.pl.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank (oba banki zostały połączone w październiku 2018 roku) w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 14 maja 2019 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 14 maja 2018 roku.

Wykluczenie to nie dotyczy klientów BGŻ Optima, ponieważ w przypadku BGŻ Optima zakładane jest wyłącznie konto oszczędnościowe z osobną umową ramową. Dlatego obecni posiadacze konta w BGŻ Optima mogą wziąć udział również w niniejszej promocji.

 

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka).

Złożenie wniosku o konto wraz z kartą debetową w promocji możliwe jest do 31 lipca 2019 roku lub do wyczerpania puli 1200 rejestracji. Jednak dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. Umowa o konto zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera. W tej samej przesyłce otrzymacie również kartę debetową. Na podpisanie umowy macie czas do 14 sierpnia 2019 roku.

 

Warunki uzyskania nagród w promocji

Aby zdobyć premię wystarczy spełnić dwa warunki. Pierwszy ma charakter czysto techniczny. Mianowicie do 31 sierpnia 2019 roku musicie aktywować aplikację mobilną banku GOmobile. Oczywiście dostępna jest ona na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne.

Drugi, a zarazem główny warunek promocji to wykonanie minimum 3 płatności bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Transakcje należy wykonać w miesiącu następującym po miesiącu aktywacji aplikacji. Przykładowo, aktywując aplikację w maju, płatności należy wykonać w czerwcu.

 

Ważne! 

Co do kwestii płatności kartą, regulamin wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby umożliwić zbyt łatwe nabicie transakcji. Są to kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Pełną charakterystykę kodów znajdziecie w załączniku nr 2 do regulaminu. Ponadto z promocji wyłączone są transakcje typu BLIK oraz za pośrednictwem PayU, Przelewy 24, Dotpay oraz Blue Media. Wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay.

 

Finalizacja promocji

Po spełnieniu powyższych warunków, organizator powiadomi Was mailowo o przyznaniu prawa do otrzymania nagrody. Nastąpi to do 17. dnia miesiąca następującego po wykonaniu transakcji. Natomiast samo przekazanie SMS-owego vouchera nastąpi do końca tego miesiąca. W naszym przykładzie będzie to zatem odpowiednio 17 lipca oraz 31 lipca 2019 roku. W dniu otrzymania nagrody, konto, karta oraz dostęp do bankowości online muszą pozostawać aktywne.

Szczegóły w regulaminie promocji „Promocja otwarta na dzisiaj”.

 

 

 

 

Zasady wykorzystania vouchera do Biedronki

Kod jest ważny do 31 maja 2020 roku.

Aby móc zrealizować E-kod należy podać unikalny 13-cyfrowy kod po zeskanowaniu przez kasjera ostatniego z produktów. Podanie E-kodu musi nastąpić przed dokonaniem płatności za zakupy.

E-kod może być wykorzystywany wielokrotnie do maksymalnej wartości 150 zł.

Nie ma możliwości wydawania reszty w gotówce z E-kodu, który opiewa na kwotę wyższą niż wartość towarów. Jeśli wartość towarów jest wyższa od wartości E-kodu, należy dopłacić różnicę w cenie (kartą lub gotówką).

Aktualną wartość E-kodu oraz jego termin ważności możecie sprawdzić bezpośrednio w kasie sklepu Biedronka, poprzez podanie kasjerowi unikalnego 13 cyfrowego kodu. Ponadto saldo E-kodu jest umieszczone na paragonie fiskalnym potwierdzającym zakup towaru lub usługi z wykorzystaniem E-kodu.

Szczegółowe zasady realizacji zamówienia z wykorzystaniem E-kodu, w tym zasady zwrotu środków w przypadku dokonania zwrotu/reklamacji towaru lub towarów zakupionych przy użyciu E-vouchera dostępne są w regulaminie „e-kodów”.

 

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

Analizę Konta Otwartego na Ciebie należy przedstawić w dwóch częściach. Pierwsza dotyczy warunków ogólnych, zaś druga charakterystyki karty debetowej. Mówiąc krótko, bazowe konto od BNP Paribas zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie oraz standardowe przelewy. Francuskiemu bankowi dość mocno udaje się połączyć tradycję z nowoczesnością. Z jednej strony stawia na obsługę gotówkową, ponieważ środki możecie wpłacać bez limitu we wpłatomatach zlokalizowanych w placówce oraz 1 raz u kasjera. Kolejne wpłaty wiążą się z opłatą wynoszącą 5 zł dla kwot do 5000 zł oraz 10 zł dla kwot wyższych od 5000 zł. Z drugiej strony, BNP Paribas zapewnia dostęp do najpopularniejszych form płatności mobilnych, a mianowicie BLIK, Apple Pay oraz Google Pay.

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
  • 5 zł za przelew natychmiastowy,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

 

  • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

 

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów