fbpx

BNP Paribas: aż 610 zł premii na start w promocji darmowego konta osobistego!

Trwa do:
21 lipca 2024
Dostępność wniosków
3000

Ruszyła nowa akcja darmowego konta osobistego BNP Paribas o nazwie „Łap okazję”. Tym razem możecie zdobyć aż 610 zł premii na prostych warunkach. Nagroda ma najbardziej pożądany charakter przelewów gotówkowych. W promocji obowiązuje (tradycyjnie już) krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji, czyli okres wykluczenia dotychczasowych klientów banku. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia darmowe prowadzenie rachunku po spełnieniu prostych warunków, a wydawana do niego Karta Otwarta na Dzisiaj będzie darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu (lub bezwarunkowo dla osób w wieku do 26. roku życia).

Macie dzieci? Koniecznie sprawdźcie też promocję Konta i Karty Samodzielniaka z 100 zł bonusu na start!

Uczestnicy promocji BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które nie posiadały rachunku osobistego oraz umowy ramowej w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 28 czerwca 2024 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 28 czerwca 2023 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy dokładnie zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500) lub w dowolnej placówce banku.

Przed złożeniem wniosku należy wyłączyć lub wstrzymać adBlocka, bądź inne tego typu oprogramowanie. Z naszych informacji wynika, iż tego typu blokery niekiedy uniemożliwiają prawidłowe zaczytanie się wniosku.

Zasady promocji „Łap okazję”

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Promocja potrwa w terminie do 21 lipca 2024 roku lub do momentu wyczerpania puli 3000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane. Nie ma sensu zatem zwlekać – promocja jest tak dobra, że może zakończyć się przed czasem.

Aby wziąć udział w akcji, należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową za pomocą dedykowanej strony promocji.

Promocja BNP Paribas – formularz rejestracyjny

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka).

Na zawarcie umowy i aktywację karty macie czas w terminie do 31 lipca 2024 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Zdecydowanie polecamy Wam wybór drugiej opcji. Z doświadczenia wiemy, iż w poprzednich edycjach promocji wideoweryfikacja płatała figle i sprawiała problemy z finalizacją umowy.

Jak zdobyć nawet 610 zł premii?

Premia została podzielona na cztery nagrody gotówkowe o wartości: 80 zł, 185 zł, 185 zł i 160 zł. Nagrody wypłacane będą na konto otwarte w ramach promocji.

Pierwsza nagroda – przelew o wartości 80 zł

Pierwszą nagrodę otrzymacie za samo założenie konta i aktywowanie karty debetowej w regulaminowym czasie (czyli w terminie do 31 lipca 2024 roku).

Druga nagroda – przelew o wartości 185 zł

Drugą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków oraz, w sierpniu 2024 roku:

 • zapewnienie wpływów na konto na łączną kwotę co najmniej 1200 zł,
 • wykonanie transakcji bezgotówkowych BLIK na łączną kwotę co najmniej 200 zł,
 • wykonanie co najmniej 1 przelewu internetowego.

Trzecia nagroda – przelew o wartości 185 zł

Trzecią nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków oraz, we wrześniu 2024 roku:

 • zapewnienie wpływów na konto na łączną kwotę co najmniej 1200 zł,
 • wykonanie transakcji bezgotówkowych BLIK na łączną kwotę co najmniej 200 zł,
 • wykonanie co najmniej 1 przelewu internetowego.

Czwarta nagroda – przelew o wartości 160 zł

Czwartą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków oraz w kolejnym miesiącu:

 • zapewnienie wpływów na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł,
 • wykonanie transakcji bezgotówkowych BLIK na łączną kwotę co najmniej 270 zł,
 • wykonanie co najmniej 3 przelewów internetowych.

…a teraz technikalia

Transakcja BLIK to według regulaminu transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych w Aplikacji GOmobile, w tym przelewów na telefon BLIK. Najlepiej będzie więc wykonać płatność w sklepie online lub w sklepie stacjonarnym, wykorzystując kod wygenerowany w aplikacji bądź zrobić po prostu bliskiej osobie przelew/y na telefon BLIK – to załatwi warunek.

Jeśli chodzi o przelewy, unikajcie przede wszystkim przelewów natychmiastowych oraz przelewów za pośrednictwem bramek płatniczych, takich jak: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Autopay, BLIK, w tym Przelewów na telefon BLIK. Takie transakcje nie zostaną zaliczone.

Natomiast wpływy na rachunek najlepiej jest wykonać z własnego konta w innym banku. Wykluczone są oczywiście przelewy własne z rachunków BNP Paribas i GOoptima, wpłaty we wpłatomatach oraz oddziałach banku i wpływy pochodzące z rachunków kredytowych.Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Informację o przyznaniu każdej z nagród otrzymacie mailowo w konkretnym terminie:

 • pierwsza nagroda – do 22 sierpnia 2024 roku,
 • druga nagroda – do 24 września 2024 roku,
 • trzecia nagroda – do 25 października 2024 roku,
 • czwarta nagroda – do 25 listopada 2024 roku.

Wraz z wiadomością o przyznaniu pierwszej nagrody otrzymacie link do formularza, który należy wypełnić w terminie do 26 sierpnia 2024 roku. W formularzu należy podać numer konta założonego w ramach promocji. To właśnie tam zostaną przekazane nagrody pieniężne o łącznej wartości nawet 610 zł.

Nagrody zostaną wydane do końca tego miesiąca, w którym otrzymacie informację o ich przyznaniu, czyli odpowiednio w terminie do 31 sierpnia, 30 września, 31 października i 30 listopada 2024 roku.

Premie zostaną przekazane w formie przelewów na konto otwarte w ramach promocji.

W dniu wydania nagród Wasze konto i karta debetowa muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ rachunek jest darmowy pod warunkiem co najmniej jednokrotnego zalogowania do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej w miesiącu poprzedzającym miesiąc pobrania opłaty oraz wyrażenia zgody na komunikację z bankiem w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Wybierając jednak Kartę Otwartą na Dzisiaj unikniecie opłat, wykonując po prostu trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę. Konieczne jest też pozostawienie aktywnych zgód marketingowych. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas Karta Otwarta na Dzisiaj będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem co najmniej jednokrotnego zalogowania do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej w miesiącu poprzedzającym miesiąc pobrania opłaty oraz wyrażenia zgody na komunikację z bankiem w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie (w przeciwnym razie opłata miesięczna to 2,5 zł).
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 6 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty/wypłaty we wpłatomatach/bankomatach własnych w oddziale banku,
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku klientów, którzy nie ukończyli jeszcze 26. roku życia lub osób, które w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty wykonają co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 7 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów (darmowe dla użytkowników do 26. roku życia),

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (3% prowizji i minimum 12 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów za granicą).

 • Karta Otwarta na Świat

– 12 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (7 zł opłaty za wypłaty z pozostałych bankomatów),

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów