fbpx

BNP Paribas: ponownie 350 zł premii w promocji darmowego konta

Trwa do:
11 października 2020
Dostępność wniosków
3000

W BNP Paribas ruszyła kolejna odsłona promocji, w której do zdobycia jest aż 350 zł premii na start. Tym razem bonus „wypłacany” będzie w formie voucherów Allegro. Co tu kryć, jest to niemal idealny substytut gotówki. Aktualnie na Allegro można kupić w zasadzie wszystko, począwszy na żywności i odzieży, na elektronice i artykułach dla zwierząt kończąc. Pula wniosków to 3000 sztuk, dlatego warto się sprężyć ze składaniem wniosku! Rachunek możecie otworzyć i zamknąć bez wychodzenia z domu. Z promocji mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci banku. Aby załapać się na 350 zł premii, wystarczy, że nie posiadaliście konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 15 miesięcy. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. Natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 1 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Dodatkowo możecie zdobyć kolejne nawet 150 zł premii za założenie konta dziecku.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 29 września 2020 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 29 czerwca 2019 roku. Datę zamknięcia poprzedniego rachunku możecie poznać na infolinii. Natomiast posiadanie innych produktów BNP Paribas (na przykład konta oszczędnościowego lub karty kredytowej) oczywiście umożliwia udział w niniejszej promocji.

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. 

Złożenie wniosku o konto wraz z dowolną kartą debetową możliwe jest wyłącznie do 11 października 2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą po prostu przyjmowane.

Na zawarcie umowy macie czas do 25 padziernika 2020 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji, zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to tradycyjny kurier – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty, pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni i nie później niż do 25 października 2020 roku.

Warunki promocji, czyli 350 zł premii w trzech transzach

Pierwszą kartę podarunkową Allegro o wartości 50 zł otrzymacie za wykonanie w październiku 2020 roku jednego przelewu za pomocą bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej (na dowolną kwotę). Przelew ten możecie wykonać na swoje konto w innym banku.

Drugą nagrodę o wartości aż 250 zł otrzymacie pod warunkiem, iż w listopadzie oraz w grudniu 2020 roku (w każdym miesiącu z osobna):

 • wykonacie 5 płatności bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę,
 • zapewnicie wpływy na konto w łącznej kwocie co najmniej 500 zł oraz
 • wykonacie 3 przelewy zewnętrzne na dowolną kwotę (tu również możecie przelać środki na swoje konto w innym banku).

Trzecią nagrodę w postaci karty podarunkowej Allegro o wartości 50 zł otrzymacie za samo utrzymanie aktywnego konta wraz z kartą debetową do końca lutego 2021 roku.

Errata: płatności bezgotówkowe kartą możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre transakcje, które mogłyby ułatwić zbyt łatwe „nabicie płatności”. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej). Co do wpływu na konto, może to być przykładowo przelew z waszego konta w innym banku. Nie musi to być jednorazowo 500 zł, lecz nawet suma mniejszych przelewów sumująca się do wymaganej kwoty. Środków tych nie musicie utrzymywać przez określony czas, możecie je z powrotem wypłacić na swoje główne konto, zaraz po zaksięgowaniu ich w BNP Paribas.

Finalizacja promocji

Na koniec zostaną już tylko delikatne formalności. Mianowicie, do 25 listopada 2020 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody. Potwierdzenia przyznania kolejnych nagród otrzymacie odpowiednio do 26 stycznia 2021 roku oraz do 26 marca 2021 roku.

Karty podarunkowe Allegro otrzymacie w formie kodów SMS odpowiednio do 30 listopada 2020 roku, do 31 stycznia 2021 roku oraz do 31 marca 2021 roku. E-kody Allegro mają charakter jednorazowy. Nie wydaje się z nich reszty. Voucher możecie wykorzystać podczas zakupu pojedynczego produktu lub całego koszyka produktów. Nadwyżkę ponad wartość karty podarunkowej opłacicie standardowo, na przykład kartą, BLIKIEM albo szybkim przelewem.

W dniu wydania nagród, konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczy jedna płatność “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe.

Szczegóły w regulaminie promocji “Premia w zasięgu ręki.


Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów