fbpx

BNP Paribas: nawet 500 zł premii w promocji darmowego konta osobistego! Krótki okres karencji!

Trwa do:
30 listopada 2021

Szybka – rekordowa akcja! Tylko do 30 listopada 2021 roku! Nowa promocja BNP Paribas nagrodzi nowych i powracających klientów banku premią o wartości 500 zł. Na łączną nagrodę składa się aż 450 zł premii gotówkowej i e-kod na 50 zł do sklepów sieci Biedronka. W praktyce więc niemal całość premii możemy traktować jako gotówkę – w końcu Biedronka znajduje się niemal na każdym rogu, a zakupy spożywcze robi każdy z nas. Na uwagę zasługuje również fakt skrócenia okresu karencji. W promocji wziąć udział mogą bowiem osoby, które zakończyły współpracę z bankiem 9 miesięcy temu. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. Natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Dodatkowo możecie zdobyć 300 zł premii do wydania na Allegro w promocji karty kredytowej.

Uczestnicy promocji

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób z pełną zdolnością do podejmowania czynności prawnych, które nie posiadały rachunku osobistego w banku BNP Paribas, ani jakiejkolwiek aktywnej umowy ramowej w okresie 9 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Wykluczeni są także współposiadacze rachunków. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 26 listopada 2021 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 26 lutego 2021 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500).

.

Zasady promocji

Promocja trwa do 30 listopada 2021 roku lub do wyczerpania puli 3000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane.

Aby wziąć udział w promocji, należy zarejestrować się i złożyć wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) za pomocą dedykowanej strony promocji.

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. Pamiętajcie tylko o wyłączeniu adBlocka lub innej tego typu wtyczki. Mogą one blokować prawidłowe zaczytanie się wniosku.

Na zawarcie umowy macie czas do 15 grudnia 2021 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu 7 dni – nie później niż do 15 grudnia 2021 roku.

Premia BNP Paribas w 4 transzach

Premia w akcji została podzielona na cztery części. Zdobycie każdej z nich wymaga nieco innego działania:

 • Pierwsza nagroda: e-kod o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

  Nagrodę otrzymacie za założenie konta wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową (+ nadanie jej numeru PIN) w terminie do 15 grudnia 2021 roku.

 • Druga nagroda: przelew na konto – kwota 100 zł.

  Drugą nagrodę otrzymacie, jeśli w styczniu 2022 roku wykonacie co najmniej 1 przelew za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej, co najmniej 2 transakcje Google Pay lub Apple Pay na dowolną kwotę oraz zapewnicie do tego wpływy o łącznej o wartości minimum 1000 zł.

 • Trzecia nagroda: przelew na konto – kwota 150 zł.

  Trzecia nagroda przysługuje uczestnikom, którzy w lutym 2022 roku wykonają co najmniej 3 transakcje Google Pay lub Apple Pay na dowolną kwotę oraz zapewnią wpływy o łącznej o wartości minimum 1000 zł.

 • Czwarta nagroda: przelew na konto – kwota 200 zł.

  Trzecia nagroda przysługuje uczestnikom, którzy w marcu 2022 roku wykonają co najmniej 4 transakcje Google Pay lub Apple Pay na dowolną kwotę oraz zapewnią wpływy o łącznej o wartości minimum 1000 zł.


Co do wpływów na konto, mogą to być wpływy z waszego konta, które posiadacie w dowolnym innym banku. Środków tych nie musicie utrzymywać przez określony czas, możecie je z powrotem wypłacić na swoje główne konto, zaraz po zaksięgowaniu ich w BNP Paribas. Może być to 1 wpływ na kwotę co najmniej 1000 zł lub suma mniejszych wpływów.

Płatności kartą oraz Google Pay/Apple Pay możecie natomiast wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre transakcje, które mogłyby ułatwić zbyt łatwe „nabicie płatności”. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych za pomocą bramek typu PayU czy Przelewy24. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej).

Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Za pomocą wiadomości e-mail bank poinformuje Was o przyznaniu:

 • pierwszej nagrody – do 31 grudnia 2021 roku,
 • drugiej nagrody – do 16 lutego 2022 roku,
 • trzeciej nagrody – 25 marca 2022 roku,
 • czwartej nagrody – 26 kwietnia 2022 roku.

Przekazanie nagród nastąpi do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymacie wspomnianą wiadomość, czyli do końca grudnia 2021 roku – pierwsza nagroda, do końca lutego 2022 roku – druga nagroda, do końca marca 2022 roku – trzecia nagroda oraz do końca kwietnia 2022 roku – czwarta z nich.

Karta podarunkowa do Biedronki zostanie przekazana na wskazany numer telefonu. Żeby z niej skorzystać, wystarczy podać przesłany kod kasjerowi.

Pozostałe nagrody trafią do Was przelewem, po wcześniejszym wypełnieniu formularza. Link do formularza wraz z unikalnym kodem otrzymacie w wiadomości po przyznaniu pierwszej z nagród. Wypełnijcie go do 23 lutego 2022 roku. W formularzu należy podać numer otwartego w promocji konta.

W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczą trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe. Jeśli zaś macie ukończone mniej niż 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 3 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł, karta jest bezwarunkowo bezpłatna dla osób w wieku do 26 lat,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

Pozostałe karty debetowe dostępne w ofercie BNP Paribas:

 • Karta Otwarta na eŚwiat

– 6 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Cyber Pomoc”.

 • Karta Otwarta na Świat

– 10 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów