BNP Paribas: 450 zł łatwej premii do wykorzystania w Biedronce w promocji darmowego konta osobistego! Proste warunki!

Trwa do:
11 kwietnia 2023
Dostępność wniosków
3000

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna. Do zdobycia jest Canal+ z Netflix za darmo przez pół roku (wartość nagrody: 534 zł!), a do tego możliwość wygrania wycieczki do Hollywood i mnóstwa innych nagród!

W najnowszej promocji darmowego konta od banku BNP Paribas do zdobycia jest aż 450 zł premii na start! Nagroda wydawana jest w formie e-kodów do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka. Cóż, zakupy spożywcze robi każdy z nas, a taki zastrzyk gotówki pozwoli oszczędzać własne środki przez dłuższy czas. Czemu więc nie spróbować? Pierwszy bonus otrzymacie już za samo założenie konta i zapewnienie wpływu o dowolnej wartości. W promocji obowiązuje (tradycyjny już) bardzo krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji, czyli okres wykluczenia dotychczasowych klientów banku. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu oraz jednokrotnym zalogowaniu się do bankowości (konieczne jest też udzielenie zgód marketingowych).

Uczestnicy promocji BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które nie posiadały rachunku osobistego oraz umowy ramowej w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 25 marca 2023 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 25 marca 2022 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy dokładnie zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500).

Zasady promocji

Promocja trwa do 11 kwietnia 2023 roku lub do momentu wyczerpania puli 3000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane. Nie ma sensu zatem zwlekać.

Aby wziąć udział w akcji, należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) za pomocą dedykowanej strony promocji.

Promocja BNP Paribas – formularz rejestracyjny

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka).

Na zawarcie umowy oraz aktywację karty debetowej macie czas do dnia 24 kwietnia 2023 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową.

Aktywacja karty i nadanie jej kodu PIN powinno nastąpić nie później niż 24 kwietnia 2023 roku.

450 zł premii w trzech częściach

Premia w akcji została podzielona na trzy e-kody do Biedronki o wartości: 100 zł, 175 zł i 175 zł. Żeby otrzymać każdy z nich, powinniście spełnić nieco inne warunki.

Pierwsza nagroda – e-kod do Biedronki o wartości 100 zł

Pierwszą nagrodę otrzymacie za samo założenie konta i aktywowanie karty oraz zapewnienie w kwietniu 2023 roku wpływu na konto o dowolnej wartości.

Druga nagroda – e-kod do Biedronki o wartości 175 zł

Drugą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie w maju 2023 roku:

zapewnienie co najmniej 3 wpływów na konto o wartości minimum 100 zł każdy,
– wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 400 zł.

Trzecia nagroda – e-kod do Biedronki o wartości 175 zł

Trzecią nagrodę otrzymacie za spełnienie tych samych warunków w czerwcu 2023 roku, czyli:

zapewnienie co najmniej 3 wpływów na konto o wartości minimum 100 zł każdy,
– wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 400 zł.

…a teraz technikalia

Płatności kartą debetową możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre operacje, które mogłyby ułatwić zbyt szybkie „nabicie płatności”. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej). Oczywiście wykluczone są również przelewy na telefon. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie. Unikajcie też płatności przez popularne bramki płatnicze typu BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media i tym podobne.

Natomiast wpływy na rachunek najlepiej jest po prostu wykonać z własnego konta w innym banku. Wykluczone są oczywiście przelewy wewnętrzne z rachunków BNP Paribas i GOoptima.

Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Po spełnieniu warunków promocji, informację o przyznaniu:

 • pierwszej nagrody otrzymacie do 23 maja 2023 roku,
 • informacja o przyznaniu drugiej nagrody nadejdzie do dnia 23 czerwca 2023 roku,
 • informacja o trzecim bonusie trafi do Was do 24 lipca tego samego roku.

Nagrody zostaną przekazane do końca miesiąca, w którym otrzymaliście informację.

E-kody do wykorzystania w Biedronce zostaną przekazane w wiadomości SMS wysłanej na numer telefonu uczestnika promocji. Kody zrealizujecie przy kasie, podając ciąg cyfr kasjerowi lub kasjerce. Możecie je ze sobą łączyć, robiąc większe zakupy.

W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczą trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę oraz jednokrotne zalogowanie się do konta na komputerze lub smartfonie, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was w danym miesiącu darmowe. Konieczne jest też pozostawienie aktywnych zgód marketingowych. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku klientów, którzy nie ukończyli jeszcze 26. roku życia lub osób, które w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty wykonają co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą oraz przynajmniej 1 raz zalogują się do aplikacji mobilnej lub bankowości online (a także mają wyrażone zgody marketingowe). W przypadku wykonania samych 3 płatności bezgotówkowych zapłacicie za kartę 2 zł, a jeśli nie spełnicie nawet tych warunków, opłata wyniesie 7 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 7 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów (darmowe dla użytkowników do 26. roku życia),

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (3% prowizji i minimum 12 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów za granicą).

Pozostałe karty debetowe dostępne w ofercie BNP Paribas:

 • Karta Otwarta na eŚwiat

– 8 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (3% prowizji i minimum 12 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów za granicą),

– darmowe ubezpieczenie „Cyber Pomoc”.

 • Karta Otwarta na Świat

– 12 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (7 zł opłaty za wypłaty z pozostałych bankomatów),

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów