fbpx

BNP Paribas: 350 zł do wydania w H&M, Leroy Merlin, Orlen lub Rossmann za założenie darmowego konta

Trwa do:
4 października 2020
Dostępność wniosków
3000

Kolejna świetna promocja banku BNP Paribas. Wartość premii ponownie wynosi 350 zł, jednak tym razem przybiera ona formę voucherów do Waszych ulubionych sklepów. Do wyboru macie odzieżowy H&M, budowlany Leroy Merlin, stacje paliw Orlen i sieć drogerii Rossmann. Duży wybór sklepów z pewnością zadowoli każdego. Co ważne, wszystkie dostępne w promocji vouchery mają charakter wielorazowy – do wyczerpania salda na karcie. Premia została podzielona na trzy transze o narastającej wartości, a warunki, jakie należy spełnić, nie powinny sprawić Wam kłopotu. Dobrą wiadomością jest również fakt, że promocyjne Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe, co czyni je doskonałą propozycją rachunku do codziennego użytku. Dodatkowo możecie zdobyć kolejne nawet 250 zł premii w promocji karty kredytowej. Zainteresowani? No to lecimy dalej!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 22 września 2020 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 22 czerwca 2019 roku. Datę zamknięcia poprzedniego rachunku możecie poznać na infolinii. Natomiast posiadanie innych produktów BNP Paribas (na przykład konta oszczędnościowego lub karty kredytowej) umożliwia oczywiście swobodny udział w niniejszej promocji.

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. Pamiętajcie, by od razu zaznaczać, jaką kartę podarunkową chcecie otrzymać w ramach nagrody.

Złożenie wniosku o konto wraz z dowolną kartą debetową możliwe jest wyłącznie do 4 października 2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą po prostu przyjmowane. Akcja jest tak dobra, że wnioski prawdopodobnie wyczerpią się na długo przed jej oficjalnym zakończeniem.

Na zawarcie umowy macie czas do 16 października 2020 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji, zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to tradycyjny kurier – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty, pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni i nie później niż do 16 października 2020 roku.

Warunki promocji, czyli 350 zł premii w trzech transzach

Pierwszą nagrodę o wartości 50 zł do wydania w sklepach sieci Rossmann, H&M, Leroy Merlin lub na stacjach Orlen otrzymacie za wykonanie w październiku 2020 roku jednego przelewu za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej i co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta (na dowolną kwotę).

Drugą nagrodę o wartości 100 zł otrzymacie pod warunkiem, iż w listopadzie 2020 roku wykonacie minimum 6 płatności kartą (kwoty ponownie dowolne). Ponadto zapewnijcie wpływy na konto w łącznej kwocie co najmniej 1000 zł oraz pamiętajcie o logowaniu do bankowości elektronicznej lub aplikacji.

Trzecią nagrodę, czyli voucher o wartości 200 zł, otrzymacie pod warunkiem, że w grudniu 2020 roku zalogujecie się do bankowości mobilnej lub internetowej, wykonacie minimum 12 płatności kartą na dowolne kwoty i ponownie zapewnicie wpływ na konto o wartości co najmniej 1000 zł.

Errata: płatności bezgotówkowe kartą możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre transakcje, które mogłyby ułatwić zbyt łatwe „nabicie płatności”. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej). Co do wpływu na konto, może to być przykładowo przelew z waszego konta w innym banku. Nie musi to być jednorazowo 1000 zł, lecz nawet suma mniejszych przelewów sumująca się do wymaganej kwoty. Środków tych nie musicie utrzymywać przez określony czas, możecie je z powrotem wypłacić na swoje główne konto, zaraz po zaksięgowaniu ich w BNP Paribas.

Finalizacja promocji

Bank będzie informował Was o przyznaniu kolejnych nagród odpowiednio w terminach: do 30 listopada i 31 grudnia 2020 oraz 31 stycznia 2021 roku. Przekazanie każdej z nich nastąpi miesiąc po otrzymaniu informacji.

Środki do sklepów H&M zostaną przekazane w formie kodów za pomocą wiadomości SMS na numer podany podczas rejestracji.

Jeśli wybierzecie jednak inną sieć, to po otrzymaniu pierwszego maila (do 30 listopada 2020 roku), będziecie musieli zalogować się na stronie promocyjnej (link i dane do logowania znajdziecie w wiadomości) i złożyć dyspozycję wysyłki nagrody na konkretny adres. Na uzupełnienie danych będziecie mieli czas do 15 grudnia 2020 roku.

W dniu wydania nagród, konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczy jedna płatność “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe.

Szczegóły w regulaminie promocji “Wybierz nagrodę.


Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
  • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
  • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

  • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów