BNP Paribas: nawet 1600 zł premii w promocji konta firmowego – 6 miesięcy zwolnienia z opłaty za konto!

Trwa do:
31 grudnia 2021

Bank BNP Paribas rozpoczął właśnie nową promocję dla klientów biznesowych, poszukujących konta firmowego (z terminalem płatniczym lub bez). W promocji udział bierze kilka dostępnych rachunków: Konto Otwarte na Biznes, Konto Otwarte na Agrobiznes oraz Konto Otwarte na Biznes Non-Profit. Zdecydowanie największą popularnością cieszy się pierwsze z nich. Łączna wartość premii możliwej do uzyskania to aż 1600 zł. To, jaką kwotę otrzymacie, zależy już tylko od Waszej aktywności oraz sposobu korzystania z konta. 

To dobry moment na przypomnienie o trwającej wciąż promocji darmowej karty kredytowej BNP Paribas, dzięki której klienci indywidualni mogą otrzymać łatwe do zdobycia 300 zł premii do wykorzystania w serwisie Allegro.

Uczestnicy promocji BNP Paribas

W promocji mogą wziąć udział przedsiębiorcy, czyli osoby prowadzące działalność gospodarczą w segmencie mikroprzedsiębiorstw oraz ich reprezentanci – w tym osoby fizyczne prowadzące działalność wytwórczą w rolnictwie.

Zasady promocji BNP Paribas

Premie możliwe do uzyskania w promocjach dla klientów biznesowych BNP Paribas możemy podzielić na dwie kategorie: pierwsza przeznaczona jest dla osób, które nie potrzebują terminala płatniczego (zyskają zwolnienie z opłat za konto na 6 miesięcy i do 600 zł zwrotu za płatności kartą) oraz dla tych, którzy z terminala chętnie skorzystają (zarobią oni 400 zł w formie bonów Sodexo oraz darmową dzierżawę terminala przez 24 miesiące).

Niezależnie od tego, jak bardzo zamierzacie zagłębić się w promocji, pierwszym krokiem będzie założenie jednego z trzech premiowanych konto firmowych. W tym celu skierujcie swoje kroki na dedykowaną stronę promocji i wypełnijcie krótki formularz kontaktowy. Przedstawiciel banku zadzwoni, by przedstawić Wam swoją ofertę.

Formularz kontaktowy BNP Paribas

Promocja trwa do 31 grudnia 2021 roku. W tym czasie należy założyć konto (z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej), podpisując z bankiem umowę jego prowadzenia oraz zaakceptować regulamin i przystąpić do akcji, podając numer karty, za którą naliczany będzie zwrot.

Promocja BNP Paribas dla osób, które nie potrzebują terminala

Konta założone w promocji będą zwolnione z opłaty przez 6 miesięcy. Daje to oszczędność na poziomie nawet 90 zł. Co prawda poza promocją również da się uniknąć opłaty za prowadzenie, jednak w tym przypadku nie będziecie musieli wykonywać żadnych czynności, by tak się stało.

600 zł premii za płatności kartą

Ta część promocji nie wymaga od Was praktycznie żadnej uwagi. Wystarczy, że zaczniecie robić zakupy kartą wydaną do promocyjnego konta. Bank będzie naliczał 2% zwrotu od transakcji. Miesięcznie nie otrzymacie jednak więcej niż 100 zł. 

Zwrot będzie wypłacany za pierwszych 6 miesięcy po założeniu rachunku i karty, więc maksymalną do uzyskania kwotą jest 600 zł. Pierwszy miesiąc naliczania zwrotów to ten sam, w którym założycie konto. Warto więc zrobić to jak najszybciej, by maksymalnie wykorzystać potencjał promocji.

Bank będzie wypłacał premię 5. dnia następnego miesiąca (czyli na przykład 5 lutego za styczeń, 5 marca za luty i tak dalej) lub w najbliższy dzień roboczy. 

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji Płać i wzrastaj.

Promocja BNP Paribas dla kont z terminalem płatniczym

Premia w tej części promocji przysługuje pierwszym 300 klientom, którzy zdecydują się dodatkowo zarejestrować w akcji. Uczestnicy muszą być oczywiście klientami BNP Paribas z aktywnym kontem firmowym. Pula może więc wyczerpać się przed końcem promocji, czyli przed 31 grudnia 2021 roku.

400 zł za terminal płatniczy od BNP Paribas

Nagroda wypłacana jest w formie dwóch bonów Sodexo – po 200 zł każdy. 

Pierwszy z nich zostanie przekazany, gdy:

 • do 31 grudnia 2021 roku podpiszecie w oddziale BNP Paribas umowę o terminal płatniczy z bankiem oraz firmą Elavon,
 • w tym samy terminie zarejestrujecie się na dedykowanej stronie promocji,
 • wskażecie otwarte w BNP Paribas konto jako rachunek do rozliczania transakcji,
 • przyjmiecie dowolną transakcję za pomocą terminala do 31 stycznia 2022 roku

Drugie 200 zł czeka na przedsiębiorców, którzy w ciągu dwóch kolejnych miesięcy po pierwszej transakcji wykonają za pomocą terminala obrót o wartości minimum 10.000 zł (na przykład w styczniu i lutym 2022 roku, jeśli pierwsza transakcja została wykonana w grudniu 2021 roku).

Informacja o przyznaniu nagród zostanie przekazana za pomocą wiadomości e-mail do 24. dnia miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków. Do końca miesiąca bony zostaną przekazane uczestnikom – również w formie elektronicznej.

Nawet 516 zł oszczędności za terminal

Wisienką na torcie będzie zwolnienie z opłat za dzierżawę terminala przez pierwsze 24 miesiące. Łączna wartość opłat za taki okres to 516 zł, co przekłada się na całkiem sporą oszczędność.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji Wygodny biznes z terminalem 2.

Konta firmowe BNP Paribas

Poniżej przedstawię krótką charakterystykę kont firmowych BNP Paribas, które biorą udział w promocji.

Konto Otwarte na Biznes

 • 0 zł – prowadzenie konta (darmowe przez 6 pierwszych miesięcy dla uczestników promocji) – warunkiem zwolnienia z opłaty po okresie promocyjnym jest przyjęcie 20.000 zł wpływów lub utrzymywanie salda w wysokości 3000 zł miesięcznie, w przypadku niespełnienia warunków, opłata wynosi 15 zł,
 • 0 zł za kartę debetową – pod warunkiem wykonania płatności na minimum 700 zł lub zapewnienie wpływów o wartości przekraczającej 100.000 zł miesięcznie,
 • 0 zł – 20 pierwszych przelewów krajowych i SEPA (oraz 40 przelewów w przypadku salda powyżej 20.000 zł i bez limitu na kontach ze średnim saldem ponad 100.000 zł).

Konto Otwarte na Agro Biznes

Rachunek skierowany do osób zajmujących się działalnością rolniczą.

 • 0 zł – prowadzenie konta pod warunkiem utrzymania średniomiesięcznego salda na poziomie 3000 zł (w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 10 zł), uczestnicy promocji są oczywiście zwolnieni z opłat przez 6 miesięcy,
 • 0 zł – korzystanie z karty debetowej pod warunkiem wykonania transakcji na co najmniej 700 zł (w przeciwnym wypadku opłata wynosi 7 zł),
 • 0 zł – przelewy krajowe oraz SEPA bez limitu.

Konto Otwarte na Biznes Non Profit

Konto stworzone dla organizacji non-profit, czyli przykładowo fundacji, stowarzyszeń, wspólnot, związków zawodowych i innych podmiotów.

 • 0 zł – prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł – korzystanie z karty pod warunkiem wykonania transakcji na kwotę co najmniej 700 zł (w przeciwnym wypadku opłata wynosi 7 zł),
 • 0 zł – przelewy krajowe oraz SEPA bez limitu.

Więcej szczegółów znajdziecie w Tabeli opłat i prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów