BNP Paribas: pewne 350 zł premii gotówkowej za założenie darmowego konta

Trwa do:
11 lipca 2021
Dostępność wniosków
3000

W banku BNP Paribas trwa kolejna akcja promująca darmowe konto osobiste! Tym razem do zdobycia jest 350 zł premii gotówkowej. Premia bazowa to 250 zł za spełnienie warunków typowych dla promocji BNP Paribas. Wypłata kolejnych 100 zł premii uzależniona będzie od…liczby bramek strzelonych podczas meczów w trakcie trwania EURO 2020. Aktualizacja: to już pewne! Jako, że liczba strzelonych bramek przekroczyła liczbę 10, bonus w promocji wynosi pełne 350 zł! Warto się jednak pospieszyć, wnioski możecie składać wyłącznie do 11 lipca 2021 roku! Na plus zasługuje również krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 1 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 8 lipca 2021 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 8 lipca 2020 roku. Datę zamknięcia poprzedniego rachunku możecie poznać na infolinii. Natomiast posiadanie innych produktów BNP Paribas (na przykład konta oszczędnościowego lub karty kredytowej) oczywiście umożliwia udział w niniejszej promocji.

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. Pamiętajcie tylko o wyłączeniu adBlocka lub innej tego typu wtyczki. Mogą one blokować prawidłowe zaczytanie się wniosku.

Złożenie wniosku o konto wraz z dowolną kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) możliwe jest do 11 lipca 2021 roku lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane.

Na zawarcie umowy macie czas do 25 lipca 2021 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji, zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty, pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni od jej otrzymania, lecz nie później niż do 25 lipca 2021 roku.

Warunki promocji „Mistrzostwa z bankiem”

Aby zdobyć 250 zł „premii bazowej” należy:

 • w lipcu 2021 roku – wykonać minimum 1 przelew zewnętrzny na dowolną kwotę,
 • w sierpniu 2021 roku:
  – wykonać minimum 2 przelewy zewnętrzne na dowolną kwotę,
  – wykonać co najmniej 3 płatności BLIKIEM na dowolną kwotę,
  – zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł.
 • we wrześniu 2021 roku:
  – wykonać minimum 2 przelewy zewnętrzne na dowolną kwotę,
  – wykonać co najmniej 3 płatności BLIKIEM na dowolną kwotę,
  – zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł.

Za spełnienie warunków w danym miesiącu otrzymacie nagrody o wartości odpowiednio: 50 zł, 100 zł oraz 100 zł.Kolejne 100 zł premii uzależnione będzie od liczby bramek strzelonych w regulaminowym czasie gry przez wszystkie drużyny grające w turnieju EURO 2020 podczas:

 • ćwierćfinałów w dniach 2 i 3 lipca 2021 roku o godzinie 18:00 i 21:00,
 • półfinałów w dniach 6 i 7 lipca 2021 roku o godzinie 21:00 oraz
 • finału w dniu 11 lipca 2021 roku o godzinie 21:00.

Za każdą strzeloną bramkę bank wypłaci 10 zł premii, nie więcej jednak niż 100 zł. Oznacza to, iż w celu otrzymania całej puli musi paść co najmniej 10 goli. To nie dużo jak na 7 meczów. Wystarczy mniej niż 2 bramki na każdy mecz, a 350 zł będzie wasze. Trzymajcie zatem kciuki…za wszystkich naraz.

AKTUALIZACJA: mimo, że do finału turnieju EURO 2020 zostało jeszcze trochę czasu, jedno jest pewne. Premia w promocji wyniesie pełne 350 zł, ponieważ łączna liczba bramek strzelonych w ćwierć- i półfinałach przekroczyła 10 goli. Brawo dla wszystkich drużyn 😉

Na co zwrócić uwagę?

Przelewy zewnętrzne wymagane w promocji to po prostu tradycyjne przelewy w systemie Elixir. Możecie je wykonać przykładowo na wasze konto w innym banku. W tym celu wykorzystajcie bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną.

Co do wpływów na konto, mogą to być wpływy z waszego konta, które posiadacie w dowolnym innym banku. Środków tych nie musicie utrzymywać przez określony czas, możecie je z powrotem wypłacić na swoje główne konto, zaraz po zaksięgowaniu ich w BNP Paribas.

Płatności bezgotówkowe BLIKIEM możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre transakcje, które mogłyby ułatwić zbyt łatwe „nabicie płatności”. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej).

Finalizacja promocji

Na koniec zostaną już tylko delikatne formalności. Mianowicie, do 18 sierpnia 2021 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody oraz prośbą o uzupełnienie danych na stronie promocji (link do tej strony będzie zawarty w mailu od organizatora). Na uzupełnienie danych będziecie mieli czas do 25 sierpnia 2021 roku.

Premie gotówkowe (numer 1 o wartości 50 zł oraz za bramki strzelone na EURO 2020) będą wypłacone do 31 sierpnia 2021 roku, premia o wartości 100 zł – do 30 września 2021 roku, zaś kolejna premia o wartości 100 zł – do 31 października 2021 roku.

W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczy jedna płatność “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa.

Po wypłacie wszystkich premii, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji “Mistrzostwa z bankiem”.


Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł, karta jest bezwarunkowo bezpłatna dla osób w wieku do 26 lat,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów