BlueBonus: 100 zł za ubezpieczenie OC od Porówneo.pl – kolejna edycja

Trwa do:
31 marca 2021

Myśleliście, że to już koniec promocji na polisy ubezpieczeniowe? Nie tak prędko! Przed Wami kolejna edycja akcji BlueBonus i Porówneo.pl. Do zgarnięcia, na bardzo prostych warunkach, jest 100 zł zwrotu. Co trzeba zrobić? Niewiele: wystarczy, że wykupicie w Porówneo.pl (za pomocą partnera – BlueBonus) ubezpieczenie komunikacyjne OC, a następnie odpowiecie na pytanie konkursowe. Co ważne, ubezpieczenie możecie wykupić na zapas – w niektórych towarzystwach nawet do 60 dni przed końcem poprzedniej polisy. Oprócz ciekawej promocji, Porówneo.pl pozwoli Wam wybrać najlepszą ofertę ubezpieczenia. Bez przekopywania się przez strony poszczególnych ubezpieczycieli. Jako, że z promocji można skorzystać dwukrotnie, łącznie możecie zdobyć nawet 200 zł premii.

Porówneo.pl – co to takiego

Porówneo.pl to narzędzie służące do zestawiania ze sobą ofert ubezpieczeń i kredytów różnych firm. Skraca czas poszukiwania właściwej polisy i pomaga zaoszczędzić pieniądze, wybierając najlepiej dopasowaną usługę. Duża ilość działających w Polsce towarzystw ubezpieczeniowych sprawia, że przeglądanie oferty każdego z nich z osobna jest czasochłonne. Zbawieniem w takiej sytuacji są porównywarki ubezpieczeń, które po uzupełnieniu odpowiednich parametrów „wypluwają” ranking ubezpieczeń dopasowanych do naszych potrzeb.

Korzystanie z Porówneo.pl jest intuicyjne. Po wybraniu kategorii interesujących Was produktów konieczne będzie wypełnienie formularza, opisującego dokładne parametry umowy. Jeśli chodzi o ubezpieczenia komunikacyjne, wszystkie niezbędne dane znajdziecie w dowodzie rejestracyjnym pojazdu.

Po zatwierdzeniu formularza otrzymacie zestawienie dostępnych ofert. Po wybraniu najkorzystniejszej opcji umowę możecie sfinalizować online lub poprosić o kontakt z doradcą, który pomoże dopełnić formalności. Zanim jednak zabierzecie się do wypełniania formularza – zapoznajcie się z warunkami promocji w ramach akcji BlueBonus, o której opowiadam już w kolejnym akapicie.

Na stronie Porówneo.pl można znaleźć informację, że żaden z partnerów serwisu nie jest na uprzywilejowanej pozycji, a propozycje są uszeregowane, biorąc pod uwagę najważniejsze parametry.

Dla kogo jest ta promocja?

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które w bieżącym roku 2021 nie brały udziału w żadnej z promocji organizatora. Organizatorem jest firma Porówneo.pl. Natomiast jeśli braliście udział w innej akcji BlueBonus – nic nie stoi na przeszkodzie, byście i tym razem zgarnęli nagrodę. Nie da się zatem ukryć, iż kwestia okresu karencji jest bardzo bardzo liberalna 🙂 

Skorzystać mogą również osoby fizyczne, prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. To dobra wiadomość. W końcu niemal każda firma potrzebuje samochodu, a ten – ubezpieczenia. 🙂

Zasady promocji

Reguły gry znają już uczestnicy poprzedniej edycji. Regulamin zmienił się tylko w niewielkim stopniu. Pewne zawirowania może wprowadzać tutaj konieczność pogodzenia ze sobą wymagań organizatora i partnera, dlatego pozwólcie, że w kilku krokach przedstawię niezbędne czynności.

Po pierwsze. Macie konto w Blue Bonus? Jeśli nie, przejdźcie na dedykowaną stronę promocji, podajcie swój adres e-mail i postępujcie zgodnie z instrukcją, którą otrzymacie drogą mailową. Jeśli jednak macie już swój profil, po przejściu na stronę po prostu zalogujcie się do niego. 

Gdy konto w BlueBonus będzie aktywne, możecie śmiało przejść na stronę organizatora. W tym celu powinniście kliknąć przycisk Przejdź do promocji. To bardzo ważne. Jeśli tego nie zrobicie, bonus nie naliczy się.

Wcześniej zaznaczcie wymagane zgody i potwierdźcie, że zapoznaliście się z regulaminem. 

Po drugie. W Porówneo.pl dokonajcie zakupu polisu ubezpieczenia OC od jednego z wymienionych towarzystw:

 • Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A., 
 • AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., 
 • Euroins Insurance Group; d. Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., 
 • Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., 
 • Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.,
 • Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group S.A., 
 • Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A.,
 • TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych.

Na wypełnienie tego warunku macie czas do 31 marca 2021 roku. W tym samym terminie powinniście zapłacić składkę. Płatność musi być jednorazowa – to bardzo ważne. 

Po trzecie. W ciągu 7 dni (a najpóźniej do 31 marca 2021), przejdźcie na tę stronę i wypełnijcie znajdujący się tam formularz. Wystarczy Wasze imię i podstawowe dane oraz numer zakupionej polisy OC. Pamiętajcie również o zaznaczeniu zgód marketingowych. 

Po czwarte i ostatnie. Po otrzymaniu na podany adres mailowy pytania konkursowego, wyślijcie odpowiedź na adres [email protected]. Macie na to 7 dni. Pytanie pojawi się w Waszej skrzynce w ciągu dwóch tygodni. Bądźcie cierpliwi. Z informacji uzyskanych od organizatora mam informację, iż ma to być bardzo proste, wynikające jedynie z charakteru promocji (ma ona przypominać konkurs).

Wypłata nagrody

Nagroda zostanie wypłacona w ciągu 60 dni, licząc od ostatniego dnia akcji, czyli od 31 marca 2021 roku. Pieniądze trafią na konto bankowe, którego numer powinniście podać w swoim koncie BlueBonus (w zakładce Twój profil i Edytuj dane).

O czym warto pamiętać

Jest kilka rzeczy, które powinniście wziąć pod uwagę. Jeśli to przegapicie, może się okazać, że nie otrzymacie żadnego bonusu:

 • Odnowienie obecnej polisy, wykupionej wcześniej w Porówneo.pl, nie zapewni wypłaty premii.
 • Podobnie będzie przy zawieraniu umowy na trzeci i każdy kolejny pojazd.
 • Wykluczenie grozi także wtedy, gdy składka nie zostanie opłacona w jednej części. 

Czy można wykupić ubezpieczenie na zapas?

W świetle opisywanej promocji pytanie jak najbardziej ma sens. Co do zasady, za pomocą Porówneo.pl możecie wykupić polisę do 30 dni przed końcem obowiązującej. Istnieją jednak towarzystwa, pozwalające na wydłużenie tego czasu do 60 dni. Są to: AXA, Aviva i LINK4. 🙂 
Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów