fbpx

Loteria Blikomania, czyli powrót promocji z pulą nagród ponad milion złotych za płatności BLIK

BLIK rośnie w siłę. W Polsce tego typu płatności używa już 3 miliony osób. Mało tego, Polski Standard Płatności rozpoczął współpracę z Mastercardem oraz postawił na ekspansję zagraniczną. Moim zdaniem (i jak pokazują statystyki, nie tylko moim), BLIK to obecnie najwygodniejszy sposób na płacenie za zakupy w Internecie lub w kasach samoobsługowych. Ponadto, po tym jak BLIK wszedł do Biedronki, coraz więcej osób używa płatności telefonem podczas rutynowych zakupów. Zatem skoro BLIK zszedł pod strzechy i używamy go na co dzień, warto na tym nieco zyskać. W tym celu zachęcam Was do udziału w trzeciej edycji loterii BLIKOMANIA. Wystarczy, że zarejestrujecie swój udział i regularnie będziecie korzystać z BLIKA, a uzyskacie okazję do zdobycia nagrody głównej o wartości 100.000 zł lub nagród dodatkowych w kwocie 1000 zł oraz 100 zł. Łączna pula nagród to ponad milion złotych! Powodzenia 🙂

 

 

Zasady uczestnictwa

Aby wziąć udział w loterii, na początek zarejestrujcie się na stronie Blikomania.pl. Podczas rejestracji należy zaakceptować regulamin promocji oraz zgodę na przekazanie danych w celu realizacji promocji (pierwsze dwa checkboxy). Jeśli posiadacie konta w kilku bankach obsługujących BLIKA, wówczas każdą z aplikacji należy zarejestrować osobno. 

Loteria trwa od 18 marca 2019 roku do 21 sierpnia 2019 roku. W tych dniach należy zarejestrować się w loterii, a jednocześnie jest to okres wykonywania transakcji. W loterii uwzględniane są transakcje BLIK wykonane w sklepach stacjonarnych, sklepach internetowych, wpłaty gotówkowe, wypłaty gotówkowe oraz natychmiastowe przelewy BLIK. Każda transakcja to jeden los. Co ważne, wszystkie transakcje biorą udział w loterii automatycznie, nie musicie nigdzie rejestrować każdej pojedynczej transakcji, tak jak w innych tego typu promocjach.

 

Nagrody

Losowania będą się odbywały co tydzień, zgodnie z kalendarzem losowań zamieszczonym w załączniku do regulaminu. Pierwsze losowanie odbędzie się 25 marca 2019 roku (za dni od 18 do 24 marca 2019 roku), zaś kolejne z datą przesuniętą o kolejne 7 dni. Ostatnie losowanie odbędzie się 22 sierpnia 2019 roku. Podczas losowania przydzielone zostaną nagrody dzienne za poszczególne dni. Mianowicie będzie to 47 nagród o wartości 100 zł oraz 1 nagroda o wartości 1000 zł. W całej loterii można zdobyć więcej niż jedną nagrodę. Jedynie w jednym pojedynczym losowaniu można zdobyć nie więcej niż jedną nagrodę (nie można zatem zdobyć 100 zł i 1000 zł w jednym losowaniu). Na koniec organizator przyzna nagrodę główną, czyli 100.000 zł.

 

 

 

 

Wyłonienie laureatów

W przypadku wylosowania danej nagrody, organizator potwierdza transakcję w banku, po czym zostaniecie poinformowani o wygranej poprzez wiadomość e-mai (w ciągu 2 dni roboczych od sporządzenia listy laureatów). Nagrody dzienne będą „wypłacane” SMS-owo w formie 9-cyfrowego czeku BLIK, który możecie zrealizować w bankomacie. Ważność czeku to 15 dni od daty doręczenia. Nagroda główna zostanie przekazana oczywiście przelewem, no bo 100.000 zł wyciągać jednorazowo z bankomatu… 😉 Organizator z własnej kieszeni pokrywa wszelkie zobowiązania z tytułu podatków od uzyskanych nagród.

Więcej na stronie Blikomania.pl oraz w regulaminie loterii.

 

Jak zmaksymalizować zyski, czyli promocje banków udostępniających BLIKA

Obecnie do systemu płatności BLIK należą: Alior Bank, Credit Agricole, T-Mobile Usługi Bankowe, Bank Millennium, Santander Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, ING Bank Śląski, mBank, BNP Paribas, ING Bank Śląski, Pekao S.A., PKO BP oraz Inteligo.

 

Posiadając konta w różnych bankach, możecie wykonać jeszcze więcej transakcji. Oprócz tego zwiększycie swoje dochody o bonusy startowe w ramach promocji banków wymienionych powyżej. Do waszej dyspozycji są następujące promocje:

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów