Blikomania: płać Blikiem i wygrywaj – pula nagród w loterii to ponad 2 miliony złotych

Trwa do:
28 listopada 2021

BLIK to rewolucyjna metoda płatności, pozwalająca na opłacanie zakupów w sieci oraz w sklepach stacjonarnych za pomocą kodu generowanego w aplikacji Waszego banku. Dzięki BLIKOWI możecie również wykonywać ekspresowe przelewy na numer telefonu, wypłacać gotówkę z bankomatu, czy też wpłacać środki we wpłatomatach. BLIK zapewnia bezpieczeństwo, wygodę i błyskawiczne zakończenie transakcji. Mało tego, dzięki BLIKOWI możecie naprawdę solidnie zarobić. Mianowicie w trzeciej już edycji loterii Blikomania pula nagród przekroczyła 2 miliony złotych (dokładnie mówiąc jest to 2.050.940 zł). Udział w zabawie wymaga od Was jedynie rejestracji i zwyczajnego „blikowania” w codziennych sytuacjach. Codziennie możecie wygrać 100 zł, co miesiąc aż 100.000 zł!

Uczestnicy promocji Blikomania

W akcji mogą uczestniczyć wszyscy użytkownicy usługi BLIK – również Ci niepełnoletni (od 13. roku życia). W ich przypadku potrzebna będzie jednak pisemna zgoda rodzica, której skan lub fotokopię powinni przesłać na adres [email protected]

Nie korzystaliście nigdy z płatności BLIK? Sprawdźcie, czy na poniższej grafice znalazł się Wasz bank.

Banki obsługujące BLIK

Zgarnij premię za konto i Blikuj

Jeśli Wasz bank nie obsługuje płatności BLIK, warto zastanowić się nad zmianą – nie tylko w celu wzięcia udziału w loterii. BLIK to po prostu szalenie przydatna usługa. Mam więc kilka propozycji promocji, które dadzą Wam możliwość wypróbowania jej w praktyce:

Blikomania – zasady promocji

Udział w Blikomanii polega na zarejestrowaniu się na dedykowanej stronie loterii w terminie do 28 listopada 2021 roku oraz… zwyczajnym robieniu zakupów – zarówno w sklepach stacjonarnych jak i online, a także wykonywaniu wypłat w bankomatach, wpłat we wpłatomatach oraz przelewów na telefon za pomocą BLIK.

W loterii wezmą udział transakcje wykonane od momentu rejestracji do 28 listopada 2021 roku. Sama loteria ruszyła 2 sierpnia 2021 roku.

Organizator honoruje nie tylko transakcje z wykorzystaniem kodu, ale również płatności zbliżeniowe BLIK i przy użyciu czeku BLIK. Każda transakcja to jeden los w loterii. 

Rejestracja wymaga podania podstawowych danych (imię, nazwisko, telefon, e-mail) i wskazania aplikacji banku. Jeśli korzystacie z kodów BLIK w większej ilości aplikacji, możecie po prostu wykonać więcej rejestracji. Sam używam co najmniej dwóch-trzech aplikacji bankowych. 🙂

Konieczne jest również zaznaczenie trzech pierwszych pól pod formularzem rejestracyjnym. Pierwsze potwierdza zapoznanie się z regulaminem, drugie to pozwolenie, by Wasz bank przekazał organizatorowi promocji informacje o Waszych płatnościach. Trzecia zgoda pozwoli przetwarzać Wasze dane na potrzeby tej i kolejnych promocji. 

Po rejestracji przejdźcie do swojej skrzynki e-mail i kliknijcie przesłany link. Organizator musi Was zweryfikować, dlatego konieczna jest płatność BLIK o wartości 1 zł na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci. 🙂

Harmonogram losowań

Na każdy dzień promocji przypada 135 nagród po 100 zł. Nagroda w wysokości 100.000 zł – losowana będzie jeden raz każdego miesiąca. Losowanie polega na wyznaczeniu dokładnej godziny (a w przypadku nagrody 100.000 zł – dnia i godziny) i nagrodzeniu osób, które idealnie „wstrzelą” się w ten moment ze swoją płatnością lub będą najbliżej. Godzinę i dzień zna oczywiście wyłącznie organizator. 🙂

Dokładny harmonogram losowań znajdziecie w tabeli, zamieszczonej w regulaminie promocji.

Blikomania – harmonogram wypłat nagródKażdy uczestnik może sięgnąć po nagrodę 100.000 zł tylko raz w czasie trwania całej loterii. Możecie jednak zdobyć wiele nagród po 100 zł. Oczywiście możliwe jest również zdobycie nagrody głównej oraz nagrody dodatkowej (a nawet wielu, jeśli ktoś ma takie szczęście).

Wypłata nagród

Zwycięzcy nagrody w wysokości 100 zł otrzymają stosowną informację w ciągu 3 dni roboczych (od daty losowania). W ciągu dwóch dni roboczych od momentu powiadomienia otrzymacie czek BLIK za pomocą wiadomości SMS i PIN do jego wykorzystania poprzez skrzynkę mailową. Taki czek zrealizujecie w bankomatach wybranych sieci/banków w ciągu 15 dni od doręczenia. Lista znajduje się w regulaminie, choć trzeba przyznać, że obejmuje ona większość bankomatów w Polsce.

Jeśli trafi się Wam nagroda w wysokości 100.000 zł, otrzymacie informację w ciągu 5 dni roboczych. W ciągu kolejnych 7 dni roboczych powinniście przesłać odpowiedź. W przesłanym formularzu należy wskazać numer konta do przekazania nagrody, która przelewem trafi do Was w ciągu 5 dni roboczych.

Kwestie podatkowe

Nagrody wysokości 100 zł są zwolnione z opodatkowania. W przypadku większej sumy organizator zabezpiecza opłatę dodatkową na potrzeby podatku, dzięki czemu w kieszeni zwycięzcy zostaje równie 100.000 zł. 

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów