BlackCatCard: 5 euro premii na start + 2,2% odsetek bez warunków + do 100 euro moneyback miesięcznie + 2% zwrotu za zakupy na Amazon

Promocja fintechu BlackCatCard to z pewnością jeden z najpopularniejszych artykułów opublikowanych w tym roku na blogu. Dla przypomnienia, za samą rejestrację w promocji otrzymacie 5 euro premii na start. Taką samą kwotę uzyskacie polecając aplikację swoim bliskim – nie ma tu żadnych limitów poleceń, zatem sky is the limit. Dziś przychodzę z radosną nowiną. We wrześniu BCC wprowadziło kilka dodatkowych, bardzo pozytywnych zmian w swojej ofercie. Pierwsza to 10 euro zwrotu za wykonanie co najmniej 4 transakcji kartą przez Internet, każda o wartości minimum 40 euro. W skali miesiąca można otrzymać 10 takowych zwrotów, co daje nawet 100 euro moneyback. Druga zmiana to uproszczenie zasad przyznawania 2,2% bonusu w formie odsetek od depozytu. O ile wcześniej należało utrzymywać odpowiednie saldo oraz wykonywać transakcje na określoną kwotę – tak tym razem obostrzenia te zostały zniesione. Zmiana numer 3 to wprowadzenie 2% zwrotu od zakupów na Amazonie. To z pewnością gratka dla osób, które polubiły się z serwisem Amazon.pl po jego debiucie w naszym kraju. Jeśli natomiast szukacie instrukcji krok po kroku – jak założyć konto w BlackCatCard, znajdziecie ją w pierwotnym artykule. Natomiast w drugim artykule o czarnym kocie odpowiadałem w formie FAQ na najważniejsze pytania związane z funkcjonowaniem aplikacji.

Do 100 euro moneyback miesięcznie

Na początku września Black Cat Card rozesłał maila z informacją o starcie nowej promocji organizowanej wraz z Mastercardem – Pay & Get Rewards. Wszyscy klienci BCC bez dodatkowej rejestracji w promocji, objęci są automatycznie możliwością odebrania 10 euro zwrotu po wykonaniu aktywności kartą online. Mianowicie, w danym miesiącu należy wykonać cztery płatności przez Internet o równowartości 40 euro każda. Po wykonaniu czwartej transakcji 10 euro trafi na wasze konto z automatu w terminie do 15. dnia kolejnego miesiąca. Przykładowo, za płatności wykonane we wrześniu, organizator wypłaci premie do 15 października 2021 roku. Zakładając, że kurs euro to 4,50 zł, kwalifikująca się transakcja musi opiewać na co najmniej 180 zł. Nie jest to mało, jednak zwróćmy uwagę, iż 10 euro wypłacane od sumy transakcji 160 euro to ponad 6% moneyback. Oczywiście wstrzelenie się idealnie w wymagane minimalne kwoty jest mało realne, niemniej trzeba przyznać, iż tak wysokiego moneybacku próżno szukać na rynku bankowym w Polsce.

Black Cat Card – nawet 100 euro zwrotu miesięcznie

Jak wcześniej wspomniałem, w promocji biorą udział wyłącznie transakcje zawarte przez Internet. Promocja trwa w cyklach miesięcznych od 1 września do 31 grudnia 2021 roku. Maksymalnie w każdym miesiącu można otrzymać 10 zwrotów po 10 euro. Promocja może zakończyć się wcześniej, ale w takim przypadku BCC zobowiązuje się wysłać specjalne maile informujące o zakończeniu akcji z 7-10 dniowym wyprzedzeniem.

Cóż, pewnie wielu z Was pomyślało o doładowaniu Revoluta lub innej portmonetki w celu stworzenia „oscylatora moneybackowego”. Jednak nie ma takiej opcji. Regulamin wyklucza wiele kodów MCC, między innymi dotyczących doładowań e-portfeli czy wymiany walut. Oto dokładna lista kodów przetłumaczona za pomocą Google Translate:

6536 Wysyłanie pieniędzy wewnątrz kraju
6537 Wysyłanie pieniędzy za granicę
6538 Finansowanie MoneySend
6010 Ręczne wypłaty gotówki — instytucja finansowa klienta
6011 Automatyczne wypłaty gotówki — instytucja finansowa klienta
9311 Płatności podatkowe
7995 Transakcje hazardowe
4829 Przelew pieniężny — sprzedawca
6050 Quasi Cash — instytucja finansowa klienta
6051 quasi gotówka — kupiec
6012 Towary i usługi — instytucja finansowa klienta
6534 Transakcja płatnicza
6533 Transakcja Płatnicza — Sprzedawca
6540 Transakcje finansowania POI (z wyłączeniem MoneySend)
9754 Hazard — wyścigi konne, wyścigi psów, niesportowy hazard internetowy
6532 PSP — Transakcja płatności członkowskich
6529 Zdalne ładowanie wartości przechowywanej
6530 Zdalne wczytywanie wartości przechowywanej
6211 Transakcja hazardowa
4829 Sprzedawca przekazów pieniężnych\Visa Money Transfer KTZ
6012 Towary i usługi instytucji finansowych dla członków \Visa Money Transfer OCTs.

Szczegóły na dedykowanej stronie promocji oraz w regulaminie. Co do regulaminu, poza listą MCC, większość informacji skierowana jest do emitenta karty (Black Cat Card). Zatem lektura regulaminu może być dość nudna (sporo prawnego bełkotu). W zasadzie całą promocję można opisać w dwóch zdaniach 🙂

2,2% odsetek w skali roku od salda na koncie

Kolejna nowinka od BlackCatCard to modyfikacja programu cashback, zapewniającego 2,2% naliczane od salda na rachunku. Jest to quasi oprocentowanie jak na rachunku oszczędnościowym, jednak BCC to nie bank, więc musi to nazywać „programem punktowym”. Dotychczasowo warunkiem uzyskania odsetek było utrzymywanie średniomiesięcznego salda na poziomie minimum 300 euro oraz wydawanie za pomocą karty co najmniej 200 euro każdego miesiąca.

Na szczęście czarny kot poinformował w mailu, iż znosi „restrykcje” i od teraz bonus odsetkowy będzie wypłacany bez żadnych warunków – dla każdej wysokości salda oraz bez wydawania kartą określonej kwoty. Wystarczy sam wybór tego rodzaju cashback w aplikacji. Jedyne „obostrzenie” to maksymalna kwota na rachunku – 100.000 euro (łatwo się domyśleć skąd takowa wynika). Na tę chwilę nowe warunki są już zaktualizowane w aplikacji, ponadto potwierdza je otrzymany mail. Czekamy tylko na zmianę regulaminu na stronie głównej. Niemniej, co tu kryć – 2,2% bez limitu na koncie w walucie euro robi wrażenie.

BlackCatCard – 2,2% zwrotu – potwierdzenie mailowe
BlackCatCard – 2,2% odsetek – potwierdzenie w aplikacji

2% zwrotu na Amazon – do 50 euro miesięcznie

Black Cat Card wprowadza również trzeci rodzaj cashback – 2% zwrotu za zakupy na Amazonie. Zanim jednak omówię nowy cashback, przypomnę, iż dotychczasowo do wyboru mieliście bonus w postaci 2,2% odsetek od salda na koncie (opisywany powyżej) lub 0,1% zwrotu od płatności kartą (to akurat omawiałem w bazowym artykule).

Od teraz, trzecią alternatywą jest nawet 50 euro miesięcznie za zakupy na Amazon.pl oraz w pozostałych domenach giganta. Zasady są bardzo proste. Nie musicie być nawet członkiem Prime ani korzystać ze specjalnych linków do płatności, aby otrzymać bonus. Po prostu wybierzcie ten cashback w aplikacji jako swój program bonusowy. Od tego momentu za każdy zakup otrzymacie 2% zwrotu. Będzie on wypłacany do 10. dnia kolejnego miesiąca.

Black Cat Card – 2% zwrotu na Amazon

Podsumowując, jak na razie Black Cat Card jest w fazie baaaardzo silnego rozwoju, dlatego z promocji fintechu warto czerpać pełnymi garściami. Jeśli nie posiadacie tam jeszcze konta lub chcecie je polecić swoim bliskim, instrukcję krok po kroku znajdziecie w pierwotnym artykule o BCC.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów