fbpx

Black Friday w BNP Paribas! Rekordowe 535 zł premii w szybkiej promocji darmowego konta osobistego

Trwa do:
29 listopada 2021
Dostępność wniosków
2000

BNP Paribas rozbija bank najnowszą promocją z okazji zbliżającego się Black Friday oraz Cyber Monday. Nowi i powracający klienci banku mogą wziąć udział w akcji, gwarantującej aż 535 zł premii na start. Nagroda podzielona jest na cztery części składające się z voucherów do Legimi, Biedronki oraz Allegro. Okres karencji, przyjęty przez bank, to jedynie 12 miesięcy. Jeśli więc swoje konto w BNP Paribas zamknęliście co najmniej rok temu, warto będzie odkurzyć dawną przyjaźń. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. Natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Pula wniosków to wyłącznie 2000 sztuk, zaś sama akcja potrwa do 29 listopada 2021 roku. Dodatkowo możecie zdobyć 300 zł premii do wydania na Allegro w promocji karty kredytowej. Razem daje to grubo ponad 800 zł łącznego bonusu.

Uczestnicy promocji Black Week z bankiem BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób z pełną zdolnością do podejmowania czynności prawnych, które nie posiadały rachunku osobistego w banku BNP Paribas, ani jakiejkolwiek aktywnej umowy ramowej w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Wykluczeni są także współposiadacze rachunków. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 22 listopada 2021 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 22 listopada 2020 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500).

Zasady promocji

Promocja trwa do 29 listopada 2021 roku lub do wyczerpania puli 2000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane.

Aby wziąć udział w promocji, należy zarejestrować się i złożyć wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) za pomocą dedykowanej strony promocji.

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. Pamiętajcie tylko o wyłączeniu adBlocka lub innej tego typu wtyczki. Mogą one blokować prawidłowe zaczytanie się wniosku.

Na zawarcie umowy macie czas do 12 grudnia 2021 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty pamiętajcie, aby nadać jej PIN nie później niż do 12 grudnia 2021 roku.

535 zł premii BNP Paribas w czterech częściach

Premia w akcji została podzielona na cztery części. Zdobycie każdej z nich wymaga nieco innego działania:

 • Pierwsza nagroda: voucher 35 zł do wykorzystania w serwisie Legimi.

  Nagrodę otrzymacie za założenie konta wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową w terminie do 12 grudnia 2021 roku.

 • Druga nagroda: voucher 50 zł do Biedronki.

  Drugą nagrodę otrzymacie, jeśli w terminie do 12 grudnia 2021 roku wykonacie co najmniej 1 transakcję za pomocą BLIKA na dowolną kwotę.

 • Trzecia nagroda: e-kod o wartości 200 zł do wykorzystania na Allegro.

  Trzecia nagroda przysługuje uczestnikom, którzy w grudniu 2021 roku wykonają transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 400 zł.

 • Czwarta nagroda: e-kod o wartości 250 zł do wykorzystania na Allegro.

  Czwarta nagroda przysługuje uczestnikom, którzy w styczniu 2022 roku wykonają transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 300 zł oraz otrzymają wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł.


Co do wpływów na konto, mogą to być wpływy z waszego konta, które posiadacie w dowolnym innym banku. Środków tych nie musicie utrzymywać przez określony czas, możecie je z powrotem wypłacić na swoje główne konto, zaraz po zaksięgowaniu ich w BNP Paribas.

Płatności kartą oraz BLIKIEM możecie natomiast wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre transakcje, które mogłyby ułatwić zbyt łatwe „nabicie płatności”. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych za pomocą bramek typu PayU czy Przelewy24. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej).


Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Za pomocą wiadomości e-mail bank poinformuje Was o przyznaniu:

 • pierwszej nagrody – do 22 grudnia 2021 roku,
 • drugiej i trzeciej nagrody – do 26 stycznia 2022 roku,
 • czwartej nagrody – 23 lutego 2022 roku.

Przekazanie nagród nastąpi do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymacie wspomnianą wiadomość, czyli do końca grudnia 2021 roku – pierwsza nagroda, do końca stycznia 2022 roku – druga i trzecia nagroda oraz do końca lutego 2022 roku – czwarta nagroda. Wszystkie nagrody otrzymacie w formie elektronicznej.

W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczą trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe. Jeśli zaś macie ukończone mniej niż 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Jak wykorzystać nagrody?

Voucher do Legimi ważny jest do 30 czerwca 2022 roku. W tym czasie możecie go wymienić na jeden z ebooków/audiobooków z listy dostępnej w załączniku do regulaminu promocji (dwie ostatnie strony). Natomiast vouchery do Biedronki oraz Allegro mają charakter wielorazowy. Możecie je wykorzystywać aż do momentu wyczerpania salda.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 3 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł, karta jest bezwarunkowo bezpłatna dla osób w wieku do 26 lat,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

Pozostałe karty debetowe dostępne w ofercie BNP Paribas:

 • Karta Otwarta na eŚwiat

– 6 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Cyber Pomoc”.

 • Karta Otwarta na Świat

– 10 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów