fbpx

Nest Bank: BIZnest Konto dla przedsiębiorców za bezwarunkowe 0 zł oraz 400 zł premii na start!

Nest Bank zasłynął ostatnio z kilku świetnych promocji konta osobistego, w których do zdobycia było 200 zł premii. W najnowszej promocji zyskać mogą natomiast przedsiębiorcy. Otóż w zamian za założenie rachunku firmowego BIZnest Konto otrzymacie aż 300 zł premii na start oraz dodatkowe 100 zł, jeśli zdecydujecie się na terminal płatniczy. Warunki promocji ponownie są bajecznie proste, tak by zachęcić Was do wypróbowania oferty BIZnest Konta. Podobnie jak w przypadku promocji kont osobistych, bank również i w tym przypadku zastosował limit promocyjnych rachunków. Pula wniosków to wyłącznie 200 sztuk, zatem warto się pospieszyć. Co do samego konta, jest to prawdopodobnie jedyne na rynku w pełni darmowe konto firmowe. Za 0 zł będziecie mogli korzystać z karty debetowej, wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce, wykonywać przelewy internetowe, a także wpłacać gotówkę we wpłatomatach sieci Euronet. Oczywiście samo prowadzenie konta również jest bezwarunkowo darmowe. Zatem, jeśli nawet posiadacie już główne konto firmowe w innym banku, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wypróbować ofertę Nest Banku. Przedsiębiorcy mogą posiadać wiele kont bankowych, tak samo jak osoby nieprowadzące działalności gospodarczej.

 

 

Uczestnicy promocji „BIZnest Konto z premią 300 zł”

Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Udział w promocji mogą wziąć nowi klienci banku, którzy w ciągu 24 miesięcy od momentu złożenia wniosku nie posiadali w Nest Banku konta firmowego. Ponadto z promocji wyłączone są osoby, które złożyły wniosek o taki rachunek (będący w trakcie rozpatrywania przez organizatora).

Jeśli natomiast posiadacie lub posiadaliście zwykłe konto osobiste „na siebie” w Nest Banku, wówczas śmiało możecie skorzystać z promocji.

 

Jak założyć promocyjne konto?

Pierwszym krokiem standardowo będzie wypełnienie wniosku o BIZnest Konto na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas od 23 lipca 2019 roku do 10 sierpnia 2019 roku. Promocja może zostać zakończona przed czasem w przypadku wyczerpania puli promocyjnych wniosków (200 sztuk). Wówczas stosowna informacja pojawi się na stronie promocji (wstrzymane zostanie wysyłanie nowych wniosków). Każdy kto zdąży złożyć wniosek oraz spełni warunki promocji – otrzyma swoją nagrodę 🙂

Podczas składania wniosku nie musicie wyrażać jakichkolwiek zgód marketingowych. Ba, nie musicie nawet wnioskować o kartę debetową. Jednak skoro jest ona w pełni darmowa, to zawsze może się przydać 🙂

Umowę o BIZnest Konto zawrzecie przelewem weryfikacyjnym z konta osobistego lub kurierem. Macie na to czas maksymalnie do 10 września 2019 roku.

 

Zasady promocji – 300 zł premii na start

Po otwarciu konta wystarczy, że dokonacie z nowo otwartego konta terminowej zaliczki na podatek dochodowy lub pełną składkę na ZUS (również w przypadku „małego ZUS-u) oraz zapewnicie wpływy na konto w łącznej wysokości minimum 2000 zł przez trzy kolejne miesiące kalendarzowe. Zatem warunki należy spełnić:

  • od lipca do września lub
  • od sierpnia do października lub
  • od września do listopada.

 

Co do wpływów, wykluczone są wpływy z waszego konta osobistego lub firmowego zarówno w Nest Banku, jak i innych bankach, a także wpływy z tytułu zaciągniętych kredytów lub zakończonych lokat. Zatem przelew od kogoś znajomego lub od kontrahenta bez problemu spełni warunki promocji.

Jeśli zaliczki na podatek dochodowy opłacacie kwartalnie, wówczas jedynym wyborem pozostaje opłacenie składki na ZUS. Zgodnie z regulaminem, bank może zwrócić się do Was o udokumentowanie opłaconej zaliczki na podatek. Wówczas będziecie mieli 7 dni na przesłanie skanu dokumentu księgowego do wglądu. Oczywiście po wykonanej weryfikacji, Nest Bank usunie otrzymany dokument.

 

Premia zostanie wypłacona do 20. dnia kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Łączna premia zostanie wypłacona w formie trzech miesięcznych bonusów po 100 zł każdy. Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

 

 

 

100 zł za skorzystanie z terminala płatniczego

Dodatkową premię możecie zdobyć, jeśli podczas wnioskowania o konto, wystąpicie również o udostępnienie terminala płatniczego. Wiadomo, ta część promocji jest nie dla wszystkich, ale skoro mieliście w planach wdrożenie takowej usługi, warto przy okazji zdobyć 100 zł premii. 

Mówiąc krótko, aby zdobyć 100 zł premii należy zawrzeć umowę z First Data Polska S.A. na obsługę i rozliczenia transakcji kartowych (w ciągu 60 dni od złożenia wniosku) oraz zapewnić wpływy z tego tytułu (w ciągu 90 dni od złożenia wniosku). Dodatkowym wymogiem jest akceptacja zgód marketingowych na kontakt telefoniczny lub poprzez kanały elektroniczne.

Więcej na ten temat w regulaminie promocji „Terminal płatniczy z Nest Bankiem”.

 

Szczegóły BIZnest Konta

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,
  • 0 zł za użytkowanie karty debetowej (nie musicie o nią wnioskować),
  • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Polsce,
  • 0 zł za wypłaty gotówki w ramach Cash back,
  • 0 zł za internetowe przelewy Elixir (w tym do ZUS i US),
  • 0 zł za internetowe przelewy SEPA,
  • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet.

Pozostałe opłaty i prowizje znajdziecie w Tabeli opłat dla klientów firmowych.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów