Bilet do kina sieci Cinema City lub 15 zł zniżki na prąd dla użytkowników serwisu Mój TAURON

Kupujesz prąd lub gaz od TAURONA? Jeśli tak to możesz zdobyć bilet do kina lub 15 zł zniżki za wypełnienie ankiety oraz wyrażenie zgód na przetwarzanie danych osobowych. Czyżby nadchodził nowy trend na rynku promocji? 

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja skierowana jest do osób posiadających umowę kompleksową na dostarczanie energii lub paliwa gazowego, bądź umowę na sprzedaż energii przez TAURON. Z promocji nie mogą jednak skorzystać uczestnicy, którzy na moment przyznania premii przystąpili do akcji „Program kliencki – Bonus za e-fakturę” lub skorzystali z oferty „Rabat -5% za udzielenie zgód marketingowych”.

 

Zasady promocji

Aby zdobyć nagrodę należy zalogować się do serwisu Mój TAURON (lub utworzyć nowy profil), kliknąć na baner promocyjny, wypełnić krótką ankietę oraz wyrazić zgody na:

  • kontakt telefoniczny dotyczący nowych ofert (a także podać lub zaktualizować w serwisie numer kontaktowy),
  • przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
  • przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych po zakończeniu umowy.

To tak w skrócie. Pełne treści zgód znajdziecie w regulaminie promocji. Wyrażone zgody należy utrzymać do końca promocji (czyli do 31 grudnia 2018 roku) lub do dnia otrzymania nagrody, w zależności co nastąpi wcześniej. Później oczywiście możecie wycofać wyrażone zgody. Do końca promocji musicie również utrzymać aktywny dostęp do serwisu Mój TAURON.

Pula biletów do kina wynosi 100.000 sztuk, zaś pula zniżek na prąd jest nieokreślona w regulaminie. W przypadku wyczerpania puli biletów (choć jest ona stosunkowo duża), organizator uraczy Was w zastępstwie zniżką na prąd. O zakończeniu promocji, organizator powiadomi w serwisie Mój TAURON.

 

 

Wydanie nagród

Kody wymienne na bilety zostaną przesłane SMS-owo i mailowo w ciągu 3 dni roboczych od momentu zgłoszenia. Kod uprawnia do otrzymania biletu w kasach dowolnego kina Cinema City na dowolny film 2D, przez siedem dni w tygodniu za wyjątkiem: pokazów specjalnych Ladies Night, Walentynek, pokazów zamkniętych, maratonów filmowych, filmów wyświetlanych w kinach IMAX, salach 4DX i salach VIP. Kod można wymienić na bilet i wykorzystać w terminie do 30 września 2019 roku.

W przypadku wyboru zniżki, zostanie ona przekazana na konto rozliczeniowe w ciągu 45 dni od momentu zgłoszenia. Wypłacona premia zmniejszy dotychczasowe zadłużenie, zostanie zaliczona na poczet przyszłych faktur lub ustanowi nadpłatę, którą będziecie mogli wypłacić poprzez telefoniczną/mailową dyspozycję rozdysponowania nadpłaty. Ostatnia opcja będzie możliwa wyłącznie w przypadku, gdy nie będziecie już otrzymywali faktur od TAURONA (na przykład z powodu zmiany dostawcy energii.

Szczegóły w regulaminie promocji Mój TAURON.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów