fbpx

Spróbuj nowe smaki lodów Big Milk Intense w pudełku i odbierz zwrot środków do 12,99 zł

Za oknem wiosna i robi się coraz cieplej, więc to idealny czas na lody. Dopomóc Wam w tym może agencja Smolar, która wraz z Algidą organizuje promocję „Spróbuj nowego Big Milka Intense w pudełku za darmo”. Jest to zatem kolejna akcja, w której możecie otrzymać zwrot pieniędzy za zakup i przetestowanie produktu. Maksymalny zwrot w promocji to 12,99 zł. Udostępnijcie info o promocji swoim znajomym. Każdy z nich może otrzymać zwrot, dzięki czemu zorganizujecie lodową imprezę z prawdziwego zdarzenia 🙂

 

 

Darmowe lody Big Milk od Algidy

Jak to w promocjach Smolara, zasady są proste. Kupujemy produkt, rejestrujemy się na stronie promocji, wgrywamy skan/zdjęcie paragonu i czekamy na przelew. Do waszej dyspozycji są lody Big Milk Intense o pojemności 1 litra w dwóch nowych smakach:

  • „Świeże mleko, Cytryna i Owoce leśne” lub
  • „Świeże mleko i Słony karmel”.

Zwróćcie szczególną uwagę na kupowane produkty, ponieważ w promocji biorą udział tylko te dwa smaki, zaś wybór lodów jest ogromny. Z moich informacji wynika, że promocyjne smaki dostępne są między innymi w sklepach Biedronka.

 

Zakupu produktu należy dokonać w dowolnym sklepie w terminie od 1 lutego 2019 roku do 31 sierpnia 2019 roku. Pamiętajcie, aby zachować paragon! W tych samych dniach należy wypełnić formularz na stronie Spróbuj Big Milka. Akcja może zostać zakończona po wyczerpaniu puli 20.000 zgłoszeń.  Wówczas stosowna informacja pojawi się na stronie promocji.

Wypełnienie formularza nie powinno raczej sprawić Wam żadnego problemu. Oczywiście niezbędnym elementem będzie akceptacja regulaminu promocji oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Po wysłaniu formularza powinniście otrzymać maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki. W praktyce zazwyczaj wpada on do SPAM-u lub nie przychodzi wcale, co pokazały poprzednie tego typu akcje. W związku z tym, dla pewności możecie podpytać mailowo organizatora, czy wasze zgłoszenie zostało przyjęte poprawnie. Możecie to zrobić zaraz po wypełnienu formularza.

 

 

 

 

Zwrot środków

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Zwrot zostanie wypłacony nie wcześniej niż 21 dni po dokonaniu prawidłowego zgłoszenia do promocji i nie później niż do 30 września 2019 roku. W przypadku potrzeby dodatkowej weryfikacji, zwrot środków może się opóźnić do 14 października 2019 roku. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Kwota w wysokości 12,99 zł to maksymalna stawka, jaką możecie otrzymać. W przypadku, gdy koszt produktu na paragonie będzie niższy, wówczas na wasze konto powędruje kwota realnie zapłacona w sklepie, natomiast w przypadku, gdy kwota na paragonie będzie równa lub wyższa niż 12,99 zł, wówczas otrzymacie kwotę maksymalną, czyli 12,99 zł.

Szczegóły akcji Big Milk Intense na stronie promocji oraz w regulaminie.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów