fbpx

BGŻ BNP Paribas: E-karta podarunkowa do wykorzystania na empik.com o wartości 200 zł dla obecnych posiadaczy karty kredytowej

BGŻ BNP Paribas dołącza do grona banków, które starają się udobruchać nie tylko nowych, ale i dotychczasowych klientów. W ramach promocji dla posiadaczy karty kredytowej możecie uzyskać  voucher o wartości 200 zł do wykorzystania na empik.com. Warunkiem otrzymania bonusu jest wykonanie przelewu gotówki z karty kredytowej. Co prawda, usługa ta jest płatna, aczkolwiek i tak wyjdziecie na spory plus. To kolejny argument, iż warto być klientem banku o francuskim rodowodzie. Przypominam, iż aktualnie trwają dwie świetne promocje: 150 zł za założenie Konta Optymalnego oraz 300 zł do Biedronki za wyrobienie karty kredytowej.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Z promocji może skorzystać osoba, która posiada dowolną kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas oraz otrzymała od banku zaproszenie do wzięcia udziału w promocji. Z informacji uzyskanych od czytelnika Michała, któremu dziękuję za trzymanie ręki na pulsie, wiem, iż zaproszenia wysyłane były w formie SMS. Promocja trwa od 16 listopada 2018 roku do 14 grudnia 2018 roku.

 

Zasady promocji

Jeśli otrzymaliście zaproszenie, wystarczy, że wykonacie operację gotówkową polegającą na złożeniu zlecenia polecenia przelewu środków pieniężnych z rachunku karty na własne konto lub konto innej osoby. Takowe zlecenie możecie złożyć poprzez infolinię banku, online lub w oddziale. Minimalna kwota operacji musi wynieść co najmniej 2000 zł. Koszt takiego zlecenia to 4,9% wartości transakcji. W związku z tym, dla kwoty 2000 zł, prowizja wyniesie 98 zł. Dodatkowo, już od momentu wypłaty środków, będą naliczane odsetki. Zatem, aby uniknąć zbędnych kosztów, jak najszybciej spłaćcie wygenerowane zadłużenie.

Dodatkowym warunkiem jest utrzymanie aktywnej karty do końca promocji. Jeśli spełnicie wszystkie warunki, E-karta podarunkowa zostanie udostępniona na platformie programu mamBONUS w ciągu 5 dni roboczych od daty
zaksięgowania transakcji. Do 30 grudnia 2018 roku musicie się tam zarejestrować, aby odebrać voucher. Dla pewności, zróbcie to przed dokonaniem transakcji. 

 

 

Nie posiadasz jeszcze historii kredytowej? Zbuduj ją za darmo z Credit Agricole w promocji kredytu gotówkowego z RRSO na 0%.

 

 

Zasady wykorzystania E-karty podarunkowej

E-kod może być wykorzystany do 31 grudnia 2018 roku poprzez:

  • wykorzystanie e-kodu podczas zakupów na empik.com – przy wyborze sposobu płatności należy wybrać E-karta, a następnie wpisać jej kod,
  • doładowanie środków do konta w sklepie internetowym empik.com – środki pozostaną do wykorzystania w sklepie internetowym przez 12 miesięcy od dnia doładowania.

 

Więcej na temat promocji:

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów