BGŻ BNP Paribas: 100 zł premii w formie bonu do sklepów Rossmann za założenie Konta Optymalnego + 300 zł w ramach moneyback

BGŻ BNP Paribas szaleje z promocjami Konta Optymalnego. Po akcji z bonami na Allegro, Bonprix, gog.com, przyszedł czas na bon do wykorzystania w sklepach Rossmann. Z pewnością jest to o wiele bliższy ekwiwalent gotówki, dlatego promocja powinna bardziej przypaść Wam do gustu. Ostatnimi czasy, promocje z kartami podarunkowymi Rossmann organizowały Nest Bank i mBank. Akcje te cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wracając jednak do Konta Optymalnego, przypominam, iż jego prowadzenie oraz obsługa karty debetowej są za 0 zł bez spełniania żadnych warunków. Oprócz premii na start, możecie również zyskać do 300 zł w formie 2% moneyback od płatności kartą (zwroty naliczane są przez 12 kolejnych miesięcy). Bank ponownie skrócił okres karencji. Obecnie terminem definiującym nowego klienta jest 12 grudnia 2016 roku. UWAGA – i tym razem akcja limitowana jest do 1000 promocyjnych wniosków, dlatego warto się pospieszyć z założeniem konta.

 

 

Uczestnictwo

W stosunku do promocji z bonami Allegro i Bonprix, bank skrócił okres karencji o nieco ponad 2 tygodnie. Tym razem z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w BGŻ BNP Paribas po 12 grudnia 2016 roku. Nie dotyczy to klientów BGŻ Optima, z którym podpisywana jest osobna umowa ramowa. Jeśli macie lub mieliście ostatnio aktywną umowę wyłącznie w BGŻ Optima – spokojnie możecie wziąć udział w niniejszej promocji. 

Jeśli wolicie bardziej sformalizowaną wersję, przedstawiam cytat z regulaminu:

W Promocji może wziąć udział Uczestnik, który łącznie spełnia następujące warunki:

1) nie jest stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej oraz otwarcie Konta Osobistego w ramach Promocji;

2) w okresie od dnia 12 grudnia 2016 roku do dnia 11 czerwca 2017 roku (czyli w okresie 6 miesięcy przed datą rozpoczęcia Promocji) nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku…

 

Jak założyć konto w promocji z bonem do Rossmanna

Tradycyjnie, przed złożeniem wniosku o Konto Optymalne należy najpierw zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane takie jak imię, nazwisko, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Pamiętajcie, aby zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgody niezbędne do przeprowadzenia promocji (wszystkie trzy okienka). Jeżeli konto z premią będzie chciało założyć więcej osób z waszego komputera – każda z tych osób musi zarejestrować się na osobny, unikalny adres e-mail (dla pewności warto również wyczyścić cookies lub zmienić przeglądarkę).

Rejestracja w promocji możliwa jest do 10 lipca 2017 roku lub do wyczerpania się puli promocyjnych wniosków (limit wynosi wyłącznie 1000 sztuk). Pierwsza edycja promocji z premią w postaci gotówki cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że zakończono ją po niespełna 5 dniach. Tym razem może być podobnie, dlatego radzę się pospieszyć. Póki dany link jest aktywny – macie pewność, że weźmiecie udział w promocji. 

Po rejestracji pojawi się Wam link promocyjny, prowadzący do wniosku o konto na stronie banku. Gdybyście nieopatrzenie zamknęli przeglądarkę lub połączenie zostałoby zerwane, ten sam link znajdziecie w mailu wysłanym przez organizatora. Wniosek o Konto Optymalne również należy wypełnić do 10 lipca 2017 roku. Pamiętajcie, iż jednym z warunków promocji jest zawnioskowanie o kartę debetową oraz dostęp do bankowości elektronicznej. Umowa o konto wraz z kartą debetową (w jednej przesyłce) zostaną dostarczone za pośrednictwem kuriera firmy DHL. Podpisanie umowy o konto musi nastąpić do 24 lipca 2017 roku

 

Warunki uzyskania premii

Gdy już aktywujecie swoje konto wystarczy, że w sierpniu 2017 roku zapewnicie:

 • wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz
 • wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 300 zł.

To wszystko! Przelew może pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BGŻ BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych). Płatności kartą mogą być wykonane zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie.

Na koniec pozostaną już tylko formalności. Po spełnieniu warunków, organizator roześle maile z informacją o przyznaniu nagrody w promocji. Wysyłka maili odbędzie się do 1 września 2017 roku. Waszym ostatnim zadaniem będzie podanie adresu korespondencyjnego, na który ma zostać przesłana karta podarunkowa (w formie fizycznej). Na uzupełnienie danych będziecie mieć czas do 20 września 2017 roku. Bony zostaną wysłane do 30 września 2017 roku. W tym czasie wasze konto i karta debetowa koniecznie muszą być aktywne. Ważność karty podarunkowej upływa 30 września 2018 roku. Jest ona wielokrotnego użytku, dlatego możecie dokonywać nią nawet drobne zakupy w różnych terminach (tak jak kartą przedpłaconą „prepaid”). Po odbiorze karty, sami zdecydujecie co dalej z kontem. Jeśli macie zamiar pozostawić je sobie na dłużej (przypominam, że prowadzenie i obsługa są darmowe bez spełniania żadnych warunków), wówczas będziecie mogli korzystać z 2% moneyback, o czym szerzej piszę poniżej.

Szczegóły akcji w regulaminie promocji „Atrakcyjne Konto”.

 

Kalendarium promocji:

 • Do 10 lipca 2017 – rejestrujecie się w promocji i składacie wniosek o konto
 • Do 24 lipca 2017 – podpisujecie umowę o konto wraz z kartą debetową
 • Sierpień 2017 – zasilacie konto na 1000 zł + wykonujecie płatności na 300 zł
 • Do 1 września 2017 – otrzymujecie maila potwierdzającego zdobycie bonu
 • Do 20 września 2017 – uzupełniacie dane do wysyłki karty podarunkowej
 • Do 30 września 2017 – otrzymujecie kartę podarunkową do Rossmanna

 

Złóż wniosek o Konto Optymalne i odbierz do 400 zł premii

 

Moneyback do 300 zł w skali roku

Decydując się na założenie Konta Optymalnego możecie również skorzystać z 2% moneyback od transakcji bezgotówkowych kartą debetową wydaną do rachunku. Zwroty będą naliczane przez 12 miesięcy, zaś maksymalna kwota zwrotów w ciągu całej promocji wynosi 300 zł (miesięcznie możecie uzyskać 25 zł moneyback). Aby uzyskać maksymalny zwrot w ciągu miesiąca, należałoby wykonać transakcje kartą na kwotę 1250 zł (1250 zł x 2% = 25 zł). Warunkiem uzyskiwania zwrotów jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgody na otrzymywanie drogą elektroniczną (SMS, email) informacji handlowych (zgoda nr 1 oraz nr 2 we wniosku o konto). 

Jeśli nawet nie macie zamiaru aż tak aktywnie używać Konta Optymalnego, już za samo spełnienie warunku związanego z transakcjami na 300 zł (w promocji za założenie konta) otrzymacie dodatkowo co najmniej 6 zł w ramach moneyback (300 zł x 2%). 

BGŻ BNP Paribas wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby posłużyć do zbyt łatwego uzyskiwania zwrotów:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 określający płatność rachunków.

Poza powyższymi wyłączeniami, zwrot naliczany jest zarówno za płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Moneyback naliczany jest od momentu podpisania umowy o konto. Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji konto z moneyback.

 

Szczegóły Konta Optymalnego

Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz standardowe przelewy internetowe. Co do bankomatów, darmowe wypłaty gotówki dostępne są z maszyn należących do banku oraz sieci Planet Cash. Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów to 5 zł. Za granicą możecie wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance. Wpłaty gotówki we wpłatomatach banku są darmowe, zaś wpłata w oddziale wiąże się z kosztem równym 10 zł.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,
 • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych (usługa jest obecnie wdrażana),
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe.

Szczegóły w taryfie opłat i prowizji.

 

Złóż wniosek o Konto Optymalne i odbierz do 400 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów