fbpx

BGŻ BNP Paribas: uczestniku promocji Konta Optymalnego „Premia dla Ciebie” – uzupełnij dane do wypłaty 100 zł premii na start

W ostatnich miesiącach bank BGŻ BNP Paribas szalał z promocjami Konta Optymalnego. Dziś na waszych skrzynkach mailowych powinno pojawić się przypomnienie o fakcie uzupełnienia danych do wypłaty premii w pierwszej z promocji Konta Optymalnego, organizowanej od 26 maja 2017 roku. Akcja trwała niespełna 5 dni, ze względu na niski limit wniosków (1000 sztuk) oraz bardzo dobre warunki. Oprócz 100 zł na start mogliście, a w zasadzie nadal możecie korzystać z 2% moneyback, do 300 zł w skali 12 miesięcy. Ogromnym plusem promocji są również zasady na jakich prowadzone jest Konto Optymalne: 0 zł za prowadzenie konta oraz 0 zł za kartę debetową. Minusem oferty jest natomiast dość problematyczna kwestia wypłaty moneybacku. Bank ewidentnie ma systemowy problem, przez co prawidłowa kwota moneybacku wypłacana jest z opóźnieniem. Na szczęście, na koniec wszystko się zgadza. Wracając jednak do samej promocji „Premia dla Ciebie”, macie przed sobą ostatnie zadanie. Do 17 września 2017 roku musicie wypełnić dane na stronie promocji, niezbędne do przelania premii na wasze Konto Optymalne. Bonus zostanie wypłacony do 19 września 2017 roku. Jeśli jesteście zadowoleni z promocji banku BGŻ BNP Paribas, przypominam, iż obecnie trwa bliźniacza akcja promocyjna Konta Optymalnego, w której do zdobycia jest również 100 zł na start oraz do 300 zł w ramach moneyback. Być może ktoś z waszych bliskich zdecyduje się na założenie konta.

  

 

Treść maila od organizatora

Jeśli wzięliście udział w promocji zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie, dziś (10 sierpnia 2017 roku) na waszych skrzynkach mailowych powinna znaleźć się wiadomość od organizatora promocji.

Nadawca zatytułowany jest jako Premia dla Ciebie ([email protected]), zaś tytuł maila to Instrukcja uzupełnienia numeru konta. Treść wiadomości jest następująca:

 

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za udział w Promocji „Premia dla Ciebie”.

Zgodnie z Regulaminem Promocji kolejnym etapem jest przekazanie numeru założonego przez Państwa konta w Banku BGŻ BNP Paribas, na które, w przypadku spełnienia wszystkich warunków, trafi nagroda.

Informacja o zdobyciu nagrody zostanie przekazana Laureatom Promocji za pomocą wiadomości mailowej zgodnie z Regulaminem do 31 sierpnia 2017 roku.
 
Przekazanie numeru konta jest bezpieczne. Można go dokonać wyłącznie na zabezpieczonej stronie internetowej, po dodatkowym logowaniu. W tym celu należy wejść na stronę http://premiadlaciebie.pl/ i zalogować się za pośrednictwem Państwa adresu e-mail:
 

[tutaj wasz adres e-mail, na który rejestrowaliście się w promocji]

 
Dodatkowym zabezpieczeniem jest unikalny kod autoryzacji, który należy wpisać podczas logowania. Jest to jednorazowy kod, przeznaczony wyłącznie dla Państwa:
 
[tu otrzymacie hasło]

 
Po zalogowaniu się, prosimy o wpisanie numeru konta i naciśnięcie przycisku „Zapisz”. Prawidłowe zapisanie numeru konta zostanie potwierdzone komunikatem na ekranie.

Życzymy zdobycia nagród w Promocji „Premia dla Ciebie”. Nagroda zostanie wypłacona przelewem do dnia 19 września 2017 r.
 
Pozdrawiamy,
Zespół Promocji „Premia dla Ciebie”

 

 

Treść maila dość wyraźnie wskazuje, co należy wykonać, więc mam nadzieję, iż sami uporacie się z dopełnieniem tego obowiązku. W razie problemów, zachęcam do kontaktu. Jeżeli na waszych skrzynkach nie pojawiła się stosowna wiadomość poczekajcie do końca dnia, ewentualnie sprawdźcie zakładki SPAM, Oferty, Inne itd. Jeśli mimo to, nadal nie otrzymacie informacji o potrzebie uzupełnienia danych do wypłaty premii – napiszcie do organizatora promocji na adres [email protected]. W treści wiadomości podajcie swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz przyczyny reklamacji. Samą wiadomość zatytułujcie natomiast jako Reklamacja. Pamiętajcie, aby z organizatorem kontaktować się za pomocą maila, na który rejestrowaliście się w promocji. Ewentualnie możecie spróbować podać swoje dane na stronie promocji, nawet pomimo braku otrzymania maila.

 

Co dalej z Kontem Optymalnym

Jak wcześniej wspomniałem, prowadzenie konta oraz karta debetowa są dla Was bezwarunkowo darmowe. Ponadto bank wypłaca 2% moneyback od transakcji bezgotówkowych kartą (25 zł miesięcznie, do 300 zł w skali roku). Sami musicie zdecydować, czy chcecie nadal korzystać ze zwrotów poprzez aktywne używanie rachunku, czy też wolicie zamknąć konto. Jeśli wybierzecie drugą opcję, zamknięcie konta możliwe jest w placówce banku lub korespondencyjnie.

Lubisz promocje bankowe z premią na start? Sprawdź propozycje banków:

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów