fbpx

BGŻ BNP Paribas: rekordowe 300 zł premii pieniężnej za założenie darmowego Konta Optymalnego + 100 zł za płatności mobilne!

Takiej promocji w BGŻ BNP Paribas dawno nie było. Francuski bank idzie na całość i oferuje aż 300 zł premii pieniężnej w zamian za założenie darmowego Konta Optymalnego (bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku i karty debetowej). Plusem promocji jest stosunkowo krótki, 2-letni okres karencji. Musicie się jednak pospieszyć. Limit wniosków w promocji to tylko 1000 sztuk! A jeśli będziecie sprytni to otrzymacie dodatkowo 100 zł w formie bonów do Biedronki i Allegro w łatwej promocji płatności mobilnych. Przy okazji przypominam również o promocji karty kredytowej, w której do zdobycia są vouchery BP o wartości 200 zł. Łącząc wszystkie promocje możecie zyskać nawet 600 zł premii!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 6 września 2018 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 6 września 2016 roku.

Jeżeli w powyższym okresie posiadaliście (lub nadal posiadacie) wyłącznie konto oszczędnościowe w BGŻ Optima, śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji. W przypadku BGŻ Optima podpisywana jest osobna umowa ramowa, a ponadto jest to tylko konto oszczędnościowe, a nie klasyczny ROR.

Z promocji mogą skorzystać również dotychczasowi posiadacze karty kredytowej z logo BGŻ BNP Paribas.

 

Jak założyć konto w promocji

Zanim jeszcze złożycie wniosek o konto, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji, jednocześnie akceptując regulamin wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka).

Rejestracja w promocji oraz złożenie wniosku możliwe jest do 30 września 2018 roku lub do wyczerpania puli 1000 promocyjnych wniosków. Jak sami się przekonacie, warunki promocji są na tyle dobre, iż z pewnością akcja zostanie zakończona przed czasem. Jeśli zatem spełniacie warunki uczestnictwa – nie ma sensu zwlekać z rejestracją. Pamiętajcie, iż póki strona rejestracyjna jest aktywna – macie pewność wzięcia udziału w promocji.

Umowa o konto zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera. W tej samej przesyłce otrzymacie również kartę debetową. Na podpisanie umowy macie czas do 15 października 2018 roku.

 

Warunki uzyskania nagród w promocji

Pierwsze 50 zł premii należy Wam się już za samo podpisanie umowy i zalogowanie do aplikacji mobilnej. Mówiąc bardziej szczegółowo, w październiku 2018 roku musicie pobrać aplikację GOmobile i się w niej zalogować. Spokojnie, jest ona dostępna na oba najpopularniejsze systemy operacyjne 🙂

Druga nagroda to 100 zł. Otrzymacie ją w przypadku spełnienia powyższego warunku, a także zapewnienia wpływu na co najmniej 1000 zł oraz wykonaniu płatności bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 300 zł w październiku 2018 roku.

Aby zdobyć ostatnie 150 zł premii należy spełnić warunki dla drugiej nagrody oraz przez 2 kolejne miesiące (czyli w listopadzie oraz grudniu 2018 roku) zapewniać wpływ na kwotę minimum 1000 zł oraz wykonać płatności bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 300 zł. 

 

Podsumowując: od października do grudnia zapewniacie wpływy po 1000 zł oraz płacicie kartą po 300 zł. Oprócz tego logujecie się do apki i 300 zł jest wasze! 😀

Teraz technikalia. Wymagany przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BGŻ BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych). Co do płatności kartą, regulamin wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby umożliwić zbyt łatwe nabicie transakcji. Są to kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Pełną charakterystykę kodów znajdziecie w załączniku nr 2 do regulaminu. Ogólnie mówiąc, standardowe płatności w punktach handlowo-usługowych, czy w sklepach internetowych bez problemu pozwolą Wam spełnić warunki promocji.

Do 16 listopada 2018 roku otrzymacie maila z prośbą o podanie danych do wypłaty premii (numer konta w BGŻ BNP Paribas oraz podstawowe dane do wykonania przelewu). Będziecie mieli na to czas do 27 listopada 2018 roku. Wypłata pierwszej i drugiej transzy nastąpi do 30 listopada 2018 roku, zaś trzecia transza znajdzie się na waszym koncie do końca stycznia. Wcześniej, bo 17 stycznia 2019 roku dostaniecie dodatkowo informację o przyznaniu 150 zł premii.

Szczegóły w regulaminie promocji „Korzystaj i Zyskaj”.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 300 zł

 

Szczegóły Konta Optymalnego

Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz standardowe przelewy internetowe. Co do bankomatów, darmowe wypłaty gotówki dostępne są z urządzeń należących do banku oraz sieci Planet Cash. Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów to 5 zł. Za granicą możecie wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance. Wpłaty gotówki we wpłatomatach banku są darmowe, zaś wpłata w oddziale wiąże się z kosztem równym 10 zł.

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,
  • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 300 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów