BGŻ BNP Paribas: iKonto z 3% moneyback, do 200 zł w ciągu 5 miesięcy – II edycja promocji

3

Bank BGŻ BNP Paribas postanowił przedłużyć o kolejne 2 miesiące promocję iKonta, zapewniającego 3% zwrotu od płatności kartą. Zasady promocji są w zasadzie identyczne, zmieniły się jedynie daty obowiązywania promocji. Oprócz tego bank zrezygnował z limitowania promocyjnych wniosków o konto (w poprzedniej edycji było to 1000 wniosków). Niezmiennie maksymalny miesięczny zwrot to 40 zł, co w skali 5 miesięcy (przez taki okres maksymalnie może być wypłacana nagroda) daje 200 zł premii. Po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków prowadzenie konta, obsługa karty oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie są darmowe.

 

 

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie są i nie były posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego zarówno w banku BGŻ, BNP Paribas, jak i po połączeniu obu banków w ciągu 36 miesięcy od momentu złożenia wniosku. Przykładowo, składając wniosek o konto 20 kwietnia 2017 roku, wasz poprzedni rachunek (jeśli byliście już klientami BGŻ BNP Paribas) powinien być zamknięty przed 20 kwietnia 2014 roku.

Nie dotyczy to klientów BGŻ Optima. Jeśli posiadacie/posiadaliście lokatę bądź konto oszczędnościowe tylko w BGŻ Optima – możecie wziąć udział w prezentowanej promocji.

Promocja obowiązuje w okresie od 1 kwietnia 2017 roku do 31 maja 2017 roku.

 

Zasady promocji

Wniosek o konto dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. Oprócz konta, musicie oczywiście zawnioskować również o kartę debetową oraz dostęp do bankowości elektronicznej. Po złożeniu wniosku, umowa zostanie dostarczona kurierem.

Premia w wysokości 3% naliczana jest od transakcji rozliczonych w danym okresie rozliczeniowym (miesiącu kalendarzowym). Zwrotu nie otrzymacie za transakcje zwrócone oraz za płatności wykonane w ramach kodów MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
  • 4900 określający płatność rachunków.

Jak widzicie zwrot naliczany jest zarówno za płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie, jednak z wyłączeniem powyższych płatności. Naliczanie moneyback trwa przez 5 miesięcy od momentu podpisania umowy o konto.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

Szczegóły konta iKonto

0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływu na kwotę co najmniej 1000 zł (może być z waszego konta w innym banku), w przeciwnym razie opłata wynosi 10 zł, dla osób w wieku do 26 lat – bezwarunkowo darmowe,

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie,
0 zł za internetowe przelewy krajowe w złotych,
0 zł za obsługę karty do konta – wystarczy w każdym miesiącu/cyklu prowizyjnym wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 300 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł miesięcznie, dla osób w wieku do 26 lat – karta jest bezwarunkowo darmowa.

Jeśli zatem macie mniej niż 26 lat – konto i karta są dla Was bezwarunkowo bezpłatne. Po szczegóły odsyłam do Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Złóż wniosek o konto z 3% moneyback

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów