BGŻ BNP Paribas: karta kredytowa Mastercard z 200 zł premii do wykorzystania w sklepach IKEA oraz 100 zł w promocji płatności mobilnych

W BGŻ BNP Paribas ruszyła kolejna promocja karty kredytowej. Tym razem wyrabiając darmową kartę Mastercard możecie zdobyć voucher o wartości 200 zł do sklepów IKEA. Oprócz premii głównej, w ramach programu lojalnościowego otrzymacie punkty powitalne, które wymienicie przykładowo na bilet do kina oraz będziecie mogli skorzystać z akcji „Kupuj Mobilnie”, w której dodatkowo otrzymacie 100 zł łatwej premii. Co ważne, z promocji skorzystacie bezkosztowo, ponieważ przez pierwszy rok karta będzie dla Was darmowa (ponadto w wersji Gold otrzymacie ciekawy pakiet ubezpieczeń).

 

 

Uczestnictwo w promocji

Pod względem długości okresu karencji BGŻ BNP Paribas jest bardzo liberalny. Otóż z promocji może skorzystać osoba, która: 

  • w ciągu 12 miesięcy przed dniem zawarcia umowy o kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas nie miała zawartej innej Umowy o Kartę z Bankiem;
  • nie rozwiązała, nie wypowiedziała ani nie złożyła oświadczenia o odstąpieniu od zawartej z Bankiem Umowy o Kartę;
  • zawarta przez nią z Bankiem Umowa o Kartę nie okazała się nieważna.

 

Jeśli przykładowo zawrzecie umowę o kartę 25 września 2018 roku, wówczas wasza poprzednia karta powinna być zamknięta przed 25 września 2017 roku. Z promocji mogą skorzystać zarówno aktualni posiadacze konta osobistego, jak i osoby niezwiązane dotychczas z bankiem. Przy okazji przypominam o trwającej promocji Konta Maksymalnego z nagrodą w postaci 3-miesięcznego karnetu OK System o wartości 300 zł.

 

 

Darmowy kredyt na 6 miesięcy od eurobanku do 1000 zł

RRSO 0%, 15 minut w pełni online i bez zakładania konta!

 

 

Jak zawnioskować o promocyjną kartę

Aby wziąć udział w promocji wypełnijcie formularz na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas do 18 listopada 2018 roku. Mało tego, promocja może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania 4000 promocyjnych wniosków. Na szczęście, póki formularz rejestracyjny jest otwarty, macie pewność wzięcia udziału w promocji.

Po wypełnieniu formularza, bank będzie się z Wami kontaktował w celu realizacji dalszych kroków. Podczas rozmowy, konsultant pobierze od Was szczegółowe dane osobowe i dochodowe. Warto sobie wcześniej przygotować informacje dotyczące stażu pracy, czy też wysokości otrzymywanego wynagrodzenia. Podczas rozmowy poinformujcie konsultanta, iż interesuje Was wyłącznie karta z logo Mastercard (tylko te karty biorą udział w promocji). Gdy uzyskacie pozytywną (wstępną) decyzję kredytową, wówczas zostaniecie zaproszeni na wizytę do oddziału banku w celu podpisania umowy. Z moich informacji wynika, iż dość często wystarczy samo oświadczenie o otrzymywanych dochodach lub po prostu wydruk z bankowości online poświadczający otrzymywanie wynagrodzenia, renty, emerytury itp. W oddziale mogą czekać na Was dodatkowe upominki lub gadżety. Warto się czasem o nie upomnieć 😉

 

Zasady promocji

Aby zdobyć kartą paliwową należy w okresie dwóch pierwszych miesięcy od momentu podpisania umowy wykonać transakcje kartą na kwotę co najmniej 2000 zł. Mogą to być zarówno płatności bezgotówkowe (w punktach stacjonarnych lub w Internecie), jak i transakcje gotówkowe w formie przelewu gotówki z karty na konto. Druga opcja jest kompletnie nieopłacalna, ponieważ kosztuje 4,9% wartości wypłaty (minimum 10 zł). W przypadku kwoty 2000 zł będzie to zatem 98 zł, czyli niemal połowa wartości vouchera.

Karta podarunkowa zostanie przesłana listem poleconym do 20 lutego 2019 roku. Karta upominkowa IKEA jest kartą bezterminową.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „200 zł na zakupy w sklepach IKEA z kartą kredytową”.

 

Złóż wniosek o kartę kredytową z nagrodą o wartości 200 zł

 

Program mamBONUS

Dodatkową nagrodę otrzymacie za udział w programie mamBONUS, zapewniającym wiele zniżek i rabatów. Na start otrzymacie 5000 punktów lojalnościowych pod warunkiem, iż w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wykonacie co najmniej 4 płatności kartą, każda na kwotę minimum 50 zł. Ponadto w ramach programu za każde wydane 1 zł, zdobędziecie 2 punkty. Zatem po wydaniu 2000 zł, będziecie mieli co najmniej 9000 punktów. Zgodnie z katalogiem nagród otrzymacie za to bilet do Multikina, Helios lub Cinema City (koszt biletu to 6500 punktów), bądź doładowanie telefonu prepaid (25 zł kosztuje 7500 punktów).

Szczegóły w regulaminie promocji 5000 punktów na start.

 

„Kupuj mobilnie”, czyli kolejne 100 zł premii

Jeśli swoją kartę kredytową zaaplikujecie do Apple Pay lub Google Pay i wykonacie nią łącznie 11 płatności, wówczas otrzymacie 100 zł premii ekstra w formie bonów do Biedronki i Allegro.

Więcej na ten temat w dedykowanym artykule.

 

Szczegóły kart kredytowych BGŻ BNP Paribas

W ramach promocji możecie wybrać kartę MasterCard w wersji Standard lub Gold. W obu przypadkach wydanie karty jest darmowe. Standardowo, roczna opłata za kartę Standard to 72 zł, zaś za kartę Gold 150 zł. Na szczęście w bardzo łatwy sposób unikniecie tych opłat. Warunkiem uzyskania zwolnienia z opłaty za pierwszy rok użytkowania karty jest wykonanie transakcji (bezgotówkowych lub gotówkowych) na łączną kwotę minimum 500 zł dla karty kredytowej MasterCard Standard lub 1000 zł dla karty Gold. Transakcje należy wykonać w czasie dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych. Oznacza to, iż spełniając warunki promocji z bonami, jednocześnie zwalniacie się z opłat za kartę. Dwie pieczenie na jednym ogniu 🙂 a nawet trzy, bo zbieracie jeszcze punkty w programie mamBONUS.

Decydując się na kartą w wersji Gold, będziecie mogli skorzystać z ubezpieczenia zapewniającego pomoc w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń losowych: Bezpieczna KartaBezpieczna Podróż. Na złotą kartę mogą sobie pozwolić osoby o wyższych zarobkach niż przeciętne. Warto spróbować, najwyżej otrzymacie „tylko” kartę Silver.

Więcej na temat opłat w:

W kolejnych latach opłata będzie już pobierana według standardowej stawki (no chyba, że bank zastosuje znowu jakąś promocję). Oczywiście nie ma potrzeby utrzymywania aktywnej karty po tym jak odbierzecie nagrodę.
RRSO 14,42%.

Więcej na temat specyfiki działania kart kredytowych w moim autorskim poradniku Jak działa karta kredytowa?

 

Złóż wniosek o kartę kredytową z nagrodą o wartości 200 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów