BGŻ BNP Paribas: dwa vouchery o wartości 50 zł do Biedronki i Allegro w promocji Kupuj Mobilnie

Oprócz promocji cyklicznych promocji kont osobistych, nowi i obecni klienci banku BGŻ BNP Paribas mogą zdobyć vouchery do Biedronki i na Allegro.pl o łącznej wartości 100 zł. Aby zdobyć bonusy wystarczy wykonać łącznie 11 płatności mobilnych na dowolną kwotę. UWAGA – limit rejestracji w promocji to tylko 3000 sztuk!

 

 

Zasady promocji

Promocja trwa od 23 sierpnia 2018 roku do 31 października 2018 roku i skierowana jest do posiadaczy konta lub karty kredytowej. W tym czasie należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. Limit rejestracji ograniczony jest jednak do 3000 sztuk, więc akcja może zostać zakończona przed czasem. Regulamin wyklucza uczestników poprzednich promocji płatności mobilnych, a mianowicie „Wygraj z Android Pay” oraz „Kupuj z Apple Pay”. Ponadto w promocji nie mogą wziąć udziału osoby, które przed 23 sierpnia 2018 roku dodały kartę debetową lub kredytową do aplikacji Google Pay lub Apple Pay (Wallet). 

Jeśli posiadacie kilka kart BGŻ BNP Paribas lub obie aplikacje, to i tak musicie pamiętać, iż z promocji można skorzystać jednorazowo.

Aby zdobyć pierwszy voucher do Biedronki o wartości 50 zł należy w ciągu 14 dni od dodania karty do Apple Pay lub Google Pay wykonać co najmniej 3 płatności zbliżeniowe telefonem. Kolejny bon (tym razem do wykorzystania na Allegro) otrzymacie natomiast w przypadku wykonania 8 płatności w miesiącu następującym po rejestracji.

Wiadomość o przyznaniu nagród otrzymacie mailowo. W przypadku pierwszej nagrody – do 25. dnia od dnia dodania karty do aplikacji, zaś w przypadku drugiej nagrody – do 10. dnia miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków. Kody zakupowe zostaną przesłane SMSowo w ciągu 5 dni od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody. Ich okres ważności to co najmniej 3 miesiące.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie (w załączniku znajdziecie listę kodów MCC wykluczonych z promocji).

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów