fbpx

BGŻ BNP Paribas: do 150 zł premii w promocji Konta Maksymalnego oraz do 300 zł premii w pozostałych promocjach banku

Tym razem bank BGŻ BNP Paribas postanowił promować drugi ze swoich ROR-ów, a mianowicie Konto Maksymalne. Do zdobycia jest łącznie 150 zł premii. Bonus podzielony jest na 6 miesięcy, po maksymalnie 25 zł w każdym miesiącu. Konto Maksymalne zapewnia między innymi bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Jednocześnie przypominam o dwóch innych promocjach BGŻ BNP Paribas, które możecie połączyć z promocją Konta Maksymalnego: 100 zł premii z Apple Pay oraz 200 zł na BP z kartą kredytową.

 

 

Kto może skorzystać z promocji?

W promocji „Premia za aktywność” mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały jakiegokolwiek konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w ciągu 24 miesięcy od momentu złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 23 lipca 2018 roku, wówczas wasze poprzednie konto w BGŻ BNP powinno być zamknięte przed 23 lipca 2016 roku.

Jeżeli w powyższym okresie posiadaliście (lub nadal posiadacie) wyłącznie konto oszczędnościowe w BGŻ Optima, śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji. W przypadku BGŻ Optima podpisywana jest osobna umowa ramowa, a ponadto jest to tylko konto oszczędnościowe, a nie klasyczny ROR.

Z promocji mogą skorzystać również dotychczasowi posiadacze karty kredytowej z logo BGŻ BNP Paribas.

 

Jak założyć promocyjne konto?

Wniosek o konto dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. We wniosku należy zaakceptować regulamin promocji oraz zgody (numer 1 i 5):

  • na przesyłanie na adres e-mail dokumentów lub informacji związanych z realizacją umów zawartych z bankiem (e-korespondencja),
  • na otrzymywanie drogą elektroniczną (SMS, email) informacji banku stanowiących informacje handlowe.

Na zarejestrowanie się w promocji (oraz złożenie wniosku) macie czas do 31 sierpnia 2018 roku. Tym razem bank nie zastosował żadnego limitu promocyjnych wniosków. Pamiętajcie, iż jednym z warunków promocji jest zawnioskowanie o kartę debetową oraz dostęp do bankowości elektronicznej. Umowa o konto wraz z kartą debetową (w jednej przesyłce) zostaną dostarczone za pośrednictwem kuriera.

 

Jak zdobyć 150 zł premii

Premia naliczana jest w wysokości stanowiącej 1 zł od każdej transakcji bezgotówkowej wykonanej kartą o wartości co najmniej 5 zł w danym miesiącu kalendarzowym. Oznacza to, iż w celu uzyskania maksymalnej premii należy wykonać minimum 25 płatności. Aby jakakolwiek premia była w ogóle wypłacona należy zapewnić co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą w miesiącu na łączną kwotę minimum 300 zł.

Warunki promocji możecie spełniać już od dnia podpisania umowy (nie trzeba czekać do nowego miesiąca). Premia za dany miesiąc kalendarzowy wypłacana jest 8. dnia kolejnego miesiąca, a jeżeli ten dzień nie jest dniem roboczym, to w najbliższy dzień roboczy następujący po tym dniu.

Szczegóły promocji w regulaminie.

 

Szczegóły Konta Maksymalnego

Dla osób w wieku do 26 lat Konto Maksymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta, obsługę karty debetowej, standardowe przelewy internetowe oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Wypłaty z bankomatów zagranicznych również są darmowe, aczkolwiek w tym przypadku należy liczyć się z kosztami przewalutowania lub kosztami narzucanymi przez operatora bankomatu.

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za obsługę karty debetowej w przypadku wykonania płatności na kwotę co najmniej 300 zł lub bezwarunkowo dla osób do 26. roku życia, w pozostałych przypadkach opłata wynosi 12 zł,
  • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie,
  • 0 zł za sprawdzenie salda w bankomacie,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za pierwszą wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe.

Szczegóły w taryfie opłat i prowizji

 

Weź udział w promocji i odbierz nawet 150 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów