BGŻ BNP Paribas: 200 zł do wydania na stacjach paliw BP w promocji karty kredytowej oraz 100 zł za płatności mobilne – promocja przedłużona!

Bank BGŻ BNP Paribas postanowił przedłużyć akcję promocyjną karty kredytowej MasterCard do 16 września 2018 roku! Dla przypomnienia, w ramach promocji do zdobycia jest karta paliwowa BP SuperCard dla klientów o wartości 200 zł. Aby zdobyć sowitą premię należy albo wykonać płatności kartą na 2000 zł albo pójść na łatwiznę i wypłacić taką samą kwotę z bankomatu i najlepiej tego samego dnia ją spłacić. Taka operacja będzie kosztować co prawda 3,50 zł, ale w ten oto bardzo łatwy sposób zapewnicie sobie prawo do otrzymania nagrody. Oprócz premii głównej, w ramach programu lojalnościowego otrzymacie punkty powitalne, które wymienicie przykładowo na bilet do kina oraz będziecie mogli skorzystać z akcji „Kupuj Mobilnie”, w której dodatkowo otrzymacie 100 zł łatwej premii. Co ważne, z promocji skorzystacie bezkosztowo, ponieważ przez pierwszy rok karta będzie dla Was darmowa (ponadto w wersji Gold otrzymacie ciekawy pakiet ubezpieczeń). Podsumowując: po stronie przychodowej 300 zł oraz bilet do kina, zaś po stronie kosztowej 3,50 zł. Opyla się 😉

 

 

Uczestnictwo w promocji

Pod względem długości okresu karencji, duży ukłon dla BGŻ BNP Paribas. Otóż z promocji może skorzystać osoba, która: 

  • w ciągu 12 miesięcy przed dniem zawarcia umowy o kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas nie miała zawartej innej Umowy o Kartę z Bankiem;
  • nie rozwiązała, nie wypowiedziała ani nie złożyła oświadczenia o odstąpieniu od zawartej z Bankiem Umowy o Kartę;
  • zawarta przez nią z Bankiem Umowa o Kartę nie okazała się nieważna.

 

Jeśli przykładowo zawrzecie umowę o kartę 5 września 2018 roku, wówczas wasza poprzednia karta powinna być zamknięta przed 5 września 2017 roku. Z promocji mogą skorzystać zarówno aktualni posiadacze konta osobistego, jak i osoby niezwiązane dotychczas z bankiem.

 

Jak zawnioskować o promocyjną kartę

Aby wziąć udział w promocji wypełnijcie formularz na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas wyłącznie do 16 września 2018 roku. Mało tego, promocja może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania 1400 promocyjnych wniosków. Na szczęście, póki formularz rejestracyjnyjest otwarty, macie pewność wzięcia udziału w promocji.

Po wypełnieniu formularza, bank będzie się z Wami kontaktował w celu realizacji dalszych kroków. Podczas rozmowy, konsultant pobierze od Was szczegółowe dane osobowe i dochodowe. Warto sobie wcześniej przygotować informacje dotyczące stażu pracy, czy też wysokości otrzymywanego wynagrodzenia. Podczas rozmowy poinformujcie konsultanta, iż interesuje Was wyłącznie karta z logo MasterCard (tylko te karty biorą udział w promocji). Gdy uzyskacie pozytywną (wstępną) decyzję kredytową, wówczas zostaniecie zaproszeni na wizytę do oddziału banku w celu podpisania umowy. Z moich informacji wynika, iż dość często wystarczy samo oświadczenie o otrzymywanych dochodach lub po prostu wydruk z bankowości online poświadczający otrzymywanie wynagrodzenia, renty, emerytury itp.

 

Zasady promocji

Aby zdobyć kartą paliwową należy w okresie dwóch pierwszych miesięcy od momentu podpisania umowy wykonać transakcje kartą na kwotę co najmniej 2000 zł. Mogą to być zarówno płatności bezgotówkowe (w punktach stacjonarnych lub w Internecie), jak i transakcje gotówkowe w formie wypłaty gotówki z bankomatu. W takim przypadku nie obowiązuje okres bezodsetkowy, zatem odsetki będą naliczane od momentu dokonania transakcji. Jeśli jednak kartę spłacicie natychmiastowo (choćby tego samego dnia), wówczas odsetki nie zostaną naliczone. Wypłata gotówki kartą kredytową w bankomatach BGŻ BNP Paribas kosztuje 3,50 zł. Zainwestować 3,50 zł, żeby odebrać 200 zł? Dobry plan! W przypadku innych bankomatów, opłata wyniesie już 4,9% wartości wypłaty (minimum 10 zł), więc lepiej ich unikać. Więcej na temat specyfiki działania kart kredytowych w moim autorskim poradniku Jak działa karta kredytowa?

Karta paliwowa zostanie przesłana listem poleconym do 21 grudnia 2018 roku. Jej ważność upływa 9 lipca 2020 roku. Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „Karta kredytowa Mastercard z kartą paliwową BP” – II edycja.

 

Złóż wniosek o kartę kredytową z nagrodą o wartości 200 zł

 

Program mamBONUS

Dodatkową nagrodę otrzymacie za udział w programie mamBONUS, zapewniającym wiele zniżek i rabatów. Na start otrzymacie 5000 punktów lojalnościowych pod warunkiem, iż w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wykonacie co najmniej 4 płatności kartą, każda na kwotę minimum 50 zł. Ponadto w ramach programu za każde wydane 1 zł, zdobędziecie 2 punkty. Zatem po wydaniu 2000 zł, będziecie mieli co najmniej 9000 punktów. Zgodnie z katalogiem nagród otrzymacie za to bilet do Multikina, Helios lub Cinema City (koszt biletu to 6500 punktów), bądź doładowanie telefonu prepaid (25 zł kosztuje 7500 punktów).

Szczegóły w regulaminie promocji 5000 punktów na start.

 

„Kupuj mobilnie”, czyli kolejne 100 zł premii

Jeśli swoją kartę kredytową zaaplikujecie do Apple Pay lub Google Pay i wykonacie nią łącznie 11 płatności, wówczas otrzymacie 100 zł premii ekstra w formie bonów do Biedronki i Allegro.

Więcej na ten temat w dedykowanym artykule.

 

Szczegóły kart kredytowych BGŻ BNP Paribas

W ramach promocji możecie wybrać kartę MasterCard w wersji Standard lub Gold. W obu przypadkach wydanie karty jest darmowe. Standardowo, roczna opłata za kartę Standard to 72 zł, zaś za kartę Gold 150 zł. Na szczęście w bardzo łatwy sposób unikniecie tych opłat. Warunkiem uzyskania zwolnienia z opłaty za pierwszy rok użytkowania karty jest wykonanie transakcji (bezgotówkowych lub gotówkowych) na łączną kwotę minimum 500 zł dla karty kredytowej MasterCard Standard lub 1000 zł dla karty Gold. Transakcje należy wykonać w czasie dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych. Oznacza to, iż spełniając warunki promocji z bonami, jednocześnie zwalniacie się z opłat za kartę. Dwie pieczenie na jednym ogniu 🙂 a nawet trzy, bo zbieracie jeszcze punkty w programie mamBONUS.

Decydując się na kartą w wersji Gold, będziecie mogli skorzystać z ubezpieczenia zapewniającego pomoc w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń losowych: Bezpieczna KartaBezpieczna Podróż. Na złotą kartę mogą sobie pozwolić osoby o wyższych zarobkach niż przeciętne. Warto spróbować, najwyżej otrzymacie „tylko” kartę Silver.

Więcej na temat opłat w:

W kolejnych latach opłata będzie już pobierana według standardowej stawki (no chyba, że bank zastosuje znowu jakąś promocję). Oczywiście nie ma potrzeby utrzymywania aktywnej karty po tym jak odbierzecie nagrodę.
RRSO 14,42%.

 

Złóż wniosek o kartę kredytową z nagrodą o wartości 200 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów