fbpx

BGŻ BNP Paribas: 150 zł premii w formie bonów do H&M za założenie Konta Maksymalnego lub Optymalnego dla osób do 26. roku życia

Obok trwającej promocji Konta Maksymalnego, w której do zdobycia jest multikarnet OK System o wartości 300 zł, bank BGŻ BNP Paribas ruszył z kolejną akcją promocyjną skierowaną dla osób w wieku do 26 lat. Tym razem do zdobycia są bony do wykorzystania w sklepie H&M o łącznej wartości 150 zł, zaś uczestnicy promocji mają wybór, które konto chcą założyć: Optymalne czy Maksymalne. Być może oferta przygotowana została z myślą o studentach, którzy nie tak dawno zaczęli nowy rok akademicki. Dla osób w wieku do 26 lat, Konto Maksymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Warunki w sam raz na studencką kieszeń! A jeśli będziecie sprytni to otrzymacie dodatkowo 100 zł w formie bonów do Biedronki i Allegro w łatwej promocji płatności mobilnych. Przy okazji przypominam również o promocji karty kredytowej, w której do zdobycia są vouchery IKEA o wartości 200 zł.

 

 

Kto może skorzystać z promocji?

W promocji „Zakupy z kontem” mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały jakiegokolwiek konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w ciągu 15 miesięcy od momentu złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto dzisiaj, czyli 11 października 2018 roku, wówczas wasze poprzednie konto w BGŻ BNP powinno być zamknięte przed 11 lipca 2017 roku. Posiadanie innych produktów BGŻ BNP Paribas (w tym produktów BGŻ Optima) nie wyklucza udziału w promocji 

Dodatkowym kryterium jest wiek uczestników promocji. Akcja przeznaczona jest dla osób, które w dniu 18 listopada 2018 roku będą miały mniej niż 26 lat.

 

Jak założyć promocyjne konto?

Jeśli spełniacie warunki uczestnictwa, czas przejść do konkretów. Pierwszym krokiem na drodze ku uzyskaniu bonusu jest rejestracja na dedykowanej stronie akcji. Pamiętajcie, aby zaznaczyć wszystkie zgody niezbędne do przeprowadzenia promocji. Jeżeli konto z premią będzie chciało założyć więcej osób z waszego komputera – każda z tych osób musi zarejestrować się na osobny, unikalny adres e-mail.

Wniosek należy złożyć do 18 listopada 2018 roku (kurier może być u Was już po tej dacie), aczkolwiek jest ona limitowana do 1500 promocyjnych wniosków. Póki link jest aktywny – macie pewność,  że weźmiecie udział w promocji. Pamiętajcie, iż jednym z warunków promocji jest zawnioskowanie o kartę debetową oraz dostęp do bankowości elektronicznej. Umowa o konto wraz z kartą debetową zostaną dostarczone w jednej przesyłce.

 

Jak zdobyć 150 zł w bonach do H&M?

W ramach promocji, bonus podzielony jest na trzy części po 50 zł każda. Warunki należy spełniać w trzech pełnych miesiącach po podpisaniu umowy. Przykładowo podpisując umowę w październiku, warunki należy spełnić w listopadzie, w grudniu oraz w styczniu. Karty podarunkowe będą przyznawane pod warunkiem wykonania w danym miesiącu 5 płatności kartą debetową oraz 1 przelewu poprzez aplikację GOmobile (z wyłączeniem przelewów w systemie BLIK).

Płatności kartą mogą być wykonane zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie. Bank wyklucza natomiast niektóre klasy kodów MCC, które mogłoby posłużyć do zbyt łatwego “nabijania transakcji”. Należą do nich:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 określający płatność rachunków.

Zarówno płatności kartą, jak i przelew z aplikacji mobilnej mogą opiewać na dowolne kwoty. Przelew możecie wykonać przykładowo na swoje konto w innym banku.

Bony zostaną Wam wydane w formie wiadomości SMS. Nagroda za pierwszy miesiąc zostanie wydana do 25. dnia następującego po miesiącu spełnienia warunków (w naszym przykładzie będzie to grudzień), zaś nagrody za drugi i trzeci miesiąc zostaną wydane w miesiącu następującym po ostatnim miesiącu promocji (w naszym przykładzie będzie to luty).

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „Zyskaj z bankiem”.

 

Weź udział w promocji i odbierz bony o wartości 150 zł

 

Szczegóły Konta Maksymalnego

Dla osób w wieku do 26 lat Konto Maksymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta, obsługę karty debetowej, standardowe przelewy internetowe oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Wypłaty z bankomatów zagranicznych również są darmowe, aczkolwiek w tym przypadku należy liczyć się z kosztami przewalutowania lub kosztami narzucanymi przez operatora bankomatu.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie,
 • 0 zł za sprawdzenie salda w bankomacie,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych (usługa jest obecnie wdrażana),
 • 0 zł za pierwszą wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe.

Szczegóły w taryfie opłat i prowizji.

 

Szczegóły Konta Optymalnego

Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz standardowe przelewy internetowe. Co do bankomatów, darmowe wypłaty gotówki dostępne są z urządzeń należących do banku oraz sieci Planet Cash. Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów to 5 zł. Za granicą możecie wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance. Wpłaty gotówki we wpłatomatach banku są darmowe, zaś wpłata w oddziale wiąże się z kosztem równym 10 zł.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,
 • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Weź udział w promocji i odbierz bony o wartości 150 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów