BGŻ BNP Paribas: 100 zł premii w formie bonu Allegro.pl lub Bonprix.pl za założenie Konta Optymalnego + 300 zł w ramach moneyback

Dobra wiadomość dla osób, które nie załapały się na promocję Konta Optymalnego, w której można było zdobyć 100 zł premii za założenie konta oraz 300 zł w ramach moneyback. Promocja powraca w nowym, bardzo podobnym wydaniu. Główna różnica polega na tym, iż zamiast 100 zł premii w gotówce, do zdobycia jest bon o wartości 100 zł. Możecie go wykorzystać na dwa sposoby. Albo w sklepie internetowym Bonprix albo na Allegro.pl w dziale „Dziecko”. Reszta jest już identyczna. W ramach promocji możecie założyć Konto Optymalne zapewniające darmowe prowadzenie konta oraz darmową kartę debetową, bez spełniania żadnych warunków. Oprócz tego, konto gwarantuje 2% moneyback od płatności kartą, do 300 zł zwrotu w ciągu roku. Ponownie ogromną zaletą promocji jest krótki, nieco ponad półroczny okres karencji. Obecnie limit wniosków wynosi 2000 sztuk (po 1000 sztuk na każdą promocję).

 

 

Uczestnictwo

Ponownie okres karencji jest stosunkowo krótki. Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w BGŻ BNP Paribas po 26 listopada 2016 roku. Nie dotyczy to klientów BGŻ Optima, z którym podpisywana jest osobna umowa ramowa. Jeśli posiadacie/posiadaliście lokatę, bądź konto oszczędnościowe tylko w BGŻ Optima – spokojnie możecie wziąć udział w niniejszej promocji. 

Jeśli wolicie bardziej sformalizowaną wersję, przedstawiam cytat z regulaminu:

W Promocji może wziąć udział Uczestnik, który łącznie spełnia następujące warunki:

1) nie jest stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej oraz otwarcie Konta Osobistego w ramach Promocji;

2) w okresie od dnia 26 listopada 2016 roku do dnia 25 maja 2017 roku (czyli w okresie 6 miesięcy przed datą rozpoczęcia Promocji) nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku…

 

Jak zdobyć bon o wartości 100 zł za założenie konta

Pierwszym krokiem jest rejestracja na dedykowanej stronie akcji:

W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane takie jak imię, nazwisko, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Pamiętajcie, aby zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgody niezbędne do przeprowadzenia promocji (wszystkie trzy). Jeżeli konto z premią będzie chciało założyć więcej osób z waszego komputera – każda z tych osób musi zarejestrować się na osobny, unikalny adres e-mail (dla pewności warto również wyczyścić cookies lub zmienić przeglądarkę).

Rejestracja w promocji możliwa jest do 19 czerwca 2017 roku. Limit promocyjnych wniosków wynosi 1000 sztuk dla bonów Bonprix oraz 1000 sztuk dla bonów Allegro. Poprzednia promocja zakończyła się już po 4 dniach. Dlatego i w tym przypadku warto się pospieszyć, ponieważ akcja może zostać zakończona przed czasem (i prawdopodobnie tak będzie). Póki dany link jest aktywny – macie pewność, że weźmiecie udział w promocji. 

Po rejestracji pojawi się Wam link promocyjny, prowadzący do wniosku o konto na stronie banku. Gdybyście nieopatrzenie zamknęli przeglądarkę lub połączenie zostałoby zerwane, ten sam link znajdziecie w mailu wysłanym przez organizatora. Wniosek również należy wypełnić do 19 czerwca 2017 roku. Pamiętajcie, iż jednym z warunków promocji jest zawnioskowanie o kartę debetową oraz dostęp do bankowości elektronicznej. Umowa o konto wraz z kartą debetową (w jednej przesyłce) zostaną dostarczone za pośrednictwem kuriera firmy DHL. Podpisanie umowy o konto musi nastąpić do 30 czerwca 2017 roku

 

Warunki uzyskania premii

Gdy już aktywujecie swoje konto wystarczy, że w lipcu 2017 roku zapewnicie wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 300 zł.

Przelew może pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BGŻ BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych). Płatności kartą mogą być wykonane zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie.

Na koniec pozostaną już tylko formalności. Po spełnieniu warunków, organizator prześle Wam maile z informacją o przyznaniu nagrody w promocji. Wysyłka maili odbędzie się do 25 sierpnia 2017 roku w przypadku promocji z bonami Allegro oraz do 28 sierpnia 2017 roku w przypadku bonów do Bonprix. Bony w formie wiadomości SMS zostaną wysłane do 15 września 2017 roku. W tym czasie wasze konto i karta debetowa koniecznie muszą być aktywne. Oczywiście po tej dacie sami zdecydujecie, co dalej z kontem.

Premie standardowo zwolnione są z opodatkowania. Po szczegóły odsyłam do regulaminów:

 

Warunki wykorzystania bonów

Bon do wykorzystania w sklepie Bonprix.pl ważny jest do 31 grudnia 2017 roku.  W przypadku zakupów o wartości niższej niż wartość kodu, niewykorzystana wartość bonu przepada. Ponadto bon nie może być użyty na pokrycie kosztów dostawy zakupów.

W przypadku promocji Allegro, kartę podarunkową będziecie mogli wykorzystać do 28 lutego 2018 roku wyłącznie w dziale Dziecko. Bon możecie wykorzystać jednorazowo, bez wydawania reszty (niewykorzystana część przepada). Wartość karty podarunkowej nie obejmuje kosztów dostawy.

Serwisu Allegro nie muszę nikomu przedstawiać. Sklepu internetowego Bonprix też raczej nie, szczególnie kobietom 🙂 Wspomnę tylko, iż jest to jeden z największych sklepów internetowych w Polsce sprzedających markową odzież i obuwie. Sklep działa na terenie wielu krajów europejskich, a także w Ameryce Północnej i Południowej. W Polsce Bonprix jest obecny od 1991 roku. 

 

Kalendarium promocji:

 • Do 19 czerwca 2017 – rejestrujecie się w promocji Allegro lub Bonprix

 • Do 30 czerwca 2017 – podpisujecie umowę o konto wraz z kartą debetową

 • Lipiec 2017 – zasilacie konto na 1000 zł + wykonujecie płatności na 300 zł

 • Do 25 lub 28 sierpnia 2017 – otrzymujecie maila potwierdzającego zdobycie nagrody

 • Do 15 września 2017 – otrzymujecie bon w formie SMS

 

Moneyback do 300 zł w skali roku

Decydując się na założenie Konta Optymalnego możecie również skorzystać z 2% moneyback od transakcji bezgotówkowych kartą debetową wydaną do rachunku. Zwroty będą naliczane przez 12 miesięcy, zaś maksymalna kwota zwrotów w ciągu całej promocji wynosi 300 zł (miesięcznie możecie uzyskać 25 zł moneyback). Aby uzyskać maksymalny zwrot w ciągu miesiąca, należałoby wykonać transakcje kartą na kwotę 1250 zł (1250 zł x 2% = 25 zł). Warunkiem uzyskiwania zwrotów jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgody na otrzymywanie drogą elektroniczną (SMS, email) informacji handlowych (zgoda nr 1 oraz nr 2 we wniosku o konto). 

Jeśli nawet nie macie zamiaru aż tak aktywnie używać Konta Optymalnego, już za samo spełnienie warunku związanego z transakcjami na 300 zł (w promocji za założenie konta) otrzymacie dodatkowo co najmniej 6 zł w ramach moneyback (300 zł x 2%). 

BGŻ BNP Paribas wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby posłużyć do zbyt łatwego uzyskiwania zwrotów:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 określający płatność rachunków.

Poza powyższymi wyłączeniami, zwrot naliczany jest zarówno za płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Moneyback naliczany jest od momentu podpisania umowy o konto. Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji konto z moneyback.

 

 

Szczegóły Konta Optymalnego

Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz standardowe przelewy internetowe. Co do bankomatów, darmowe wypłaty gotówki dostępne są z maszyn należących do banku oraz sieci Planet Cash. Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów to 5 zł. Za granicą możecie wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance. Wpłaty gotówki we wpłatomatach banku są darmowe, zaś wpłata w oddziale wiąże się z kosztem równym 10 zł.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,
 • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych (usługa jest obecnie wdrażana),
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe.

Szczegóły w taryfie opłat i prowizji.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów