fbpx

BGŻ BNP Paribas: 100 zł na start + do 300 zł „Mobilnej premii” w promocji Konta Optymalnego

Bank BGŻ BNP Paribas powrócił z promocją Konta Optymalnego, w której możecie zdobyć 100 zł premii na start. Tym razem warunki zdobycia bonusu są o wiele łatwiejsze do spełnienia. Wystarczy wykonać 5 płatności na dowolną kwotę na stacjach benzynowych. Będziecie mieli na to aż 3 miesiące. Kolejne 300 zł dostępne będzie w promocji „Mobilna premia”, która zastąpiła dotychczasowy 2-procentowy moneyback. W tym przypadku zdobycie pełnej puli również będzie prostsze, o czym dowiecie się z dalszej części artykułu. Niezmienne pozostały natomiast główne opłaty z tytułu użytkowania Konta Optymalnego, a w zasadzie ich brak. Zarówno prowadzenie konta, jak i karta debetowa są za bezwarunkowe 0 zł!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Niestety w porównaniu do poprzednich promocji, bank zdecydowanie wydłużył okres karencji. Promocja „W drogę z kontem” dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta w BGŻ S.A., BNP Paribas oraz po połączeniu obu banków w ciągu 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku.

Wykluczenia te nie dotyczą BGŻ Optima. W tym przypadku podpisywana jest osobna umowa ramowa, a ponadto jest to wyłącznie konto oszczędnościowe, a nie klasyczny ROR.

 

Jak zdobyć 100 zł za założenie konta

Gdy spełniacie warunki uczestnictwa, czas przejść do konkretów. Wniosek o promocyjne konto dostępny jest po rejestracji na dedykowanej stronie akcji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane takie jak imię, nazwisko, numer kontaktowy, PESEL oraz adres e-mail. Pamiętajcie, aby zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgody niezbędne do przeprowadzenia promocji (wszystkie trzy okienka).

Akcja trwa od 26 października 2017 roku do 22 grudnia 2017 roku lub do wyczerpania limitu 1000 promocyjnych wniosków. Póki link jest aktywny – macie pewność, że weźmiecie udział w promocji. 

Po rejestracji pojawi się Wam link promocyjny, prowadzący do wniosku o konto na stronie banku. Pamiętajcie, iż jednym z warunków promocji jest zawnioskowanie o kartę debetową oraz dostęp do bankowości elektronicznej. Umowa o konto wraz z kartą debetową (w jednej przesyłce) zostaną dostarczone za pośrednictwem kuriera firmy DHL. Umowę należy podpisać nie później niż do 12 stycznia 2018 roku

 

Warunki uzyskania premii

W dotychczasowych promocjach Konta Optymalnego przyzwyczajeni byliśmy do wymogów zapewniania wpływów na konto oraz wykonywania transakcji kartą na co najmniej 300 zł. Tym razem warunki promocji są o wiele łatwiejsze. Aby zdobyć 100 zł premii, wystarczy wykonać 5 płatności kartą lub poprzez Android Pay na stacjach paliw (kody MCC: 5541, 5542 oraz 5983). Na spełnienie powyższego warunku macie aż 3 miesiące, od stycznia do marca 2018 roku. Kwota płatności jest dowolna.

Na koniec pozostaną już tylko formalności. Do 18 kwietnia 2018 roku organizator prześle Wam maile z informacją o potrzebie wypełnienia danych do wypłaty premii na stronie promocji (chodzi o numer Konta Optymalnego, na które ma zostać wypłacona premia). Będziecie mieli na to czas do 26 kwietnia 2018 roku. Bonus zostanie natomiast wypłacony na Konto Optymalne do 30 kwietnia 2018 roku. W tym czasie wasze konto i karta debetowa koniecznie muszą być aktywne (na szczęście zarówno prowadzenie konta, jak i karta debetową są bezwarunkowo darmowe). Oczywiście po tej dacie sami zdecydujecie, co dalej z kontem.

Premie standardowo zwolnione są z opodatkowania. Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „W drogę z kontem”.

 

Kalendarium promocji:

 • Od 26 października do 22 grudnia 2017 – rejestrujecie się w promocji
 • Do 12 stycznia 2018 – podpisujecie umowę o konto wraz z kartą debetową
 • Styczeń – marzec 2018 – wykonujecie 5 transakcji na stacjach paliw
 • Do 18 kwietnia 2018 – otrzymujecie maila z prośbą o wypełnienie danych
 • Do 26 kwietnia 2018 – wypełniacie dane do wypłaty premii
 • Do 30 kwietnia 2018 – otrzymujecie 100 zł bonusu

 

Do 300 zł moneyback w promocji „Mobilna premia”

Ostatnio banki dość mocno promują wszelkiej maści transakcje telefonem. BGŻ BNP Paribas przyłącza się do tego trendu. Dotychczasowy moneyback za płatności kartą został zastąpiony promocją, w której otrzymacie 1 zł zwrotu za płatności mobilne. Zaliczają się do nich:

 • płatności z wykorzystaniem Android Pay,
 • transakcje wykonane aplikacją mobilną GOmobile (z wyłączeniem transakcji poprzez system BLIK i założenia lokaty),
 • płatności za pośrednictwem portfela cyfrowego MasterPass.

W przypadku transakcji poprzez aplikację GOmobile, na potrzeby promocji zaliczają się między innymi przelewy mobilne. Bank stosuje tu jednak ograniczenie polegające na tym, iż w przypadku kilku Transakcji Aplikacją Mobilną GOmobile wykonanych na ten sam rachunek beneficjenta w tym samym miesiącu kalendarzowym Premia wypłacana jest tylko za pierwszą transakcję. Jak się zapewne domyślacie, przelewy na własne konta w innych bankach spełniają warunki promocji 🙂

Natomiast w przypadku płatności z wykorzystaniem portfela MasterPass, raczej nie ma potrzeby wykonywania ich za pośrednictwem telefonu (regulamin na to nie wskazuje). Zatem transakcje możecie wykonywać również na komputerze. 

Transakcja MasterPass – transakcja bezgotówkowa obciążająca Konto Posiadacza, dokonana Kartą w ramach usługi Cyfrowego Portfela Banku, tj. usługi udostępnionej przez Bank i realizowanej poprzez system MasterPass zgodnie z Regulaminem Usługi Cyfrowego Portfela Banku BGŻ BNP Paribas S.A. „e-Portfel”.

 

Minimalna wartość transakcji mobilnej kwalifikującej się do otrzymania zwrotu to 1 zł. Maksymalny miesięczny zwrot to 25 zł, co w skali roku daje 300 zł stosunkowo łatwej premii. Premia za dany miesiąc kalendarzowy wypłacana jest 8. dnia kolejnego miesiąca.

Szczegóły w regulaminie promocji „Mobilna premia”.

 

Szczegóły Konta Optymalnego

Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz standardowe przelewy internetowe. Co do bankomatów, darmowe wypłaty gotówki dostępne są z maszyn należących do banku oraz sieci Planet Cash. Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów to 5 zł. Za granicą możecie wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance. Wpłaty gotówki we wpłatomatach banku są darmowe, zaś wpłata w oddziale wiąże się z kosztem równym 10 zł.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,
 • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych (usługa jest obecnie wdrażana),
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe.

Szczegóły w taryfie opłat i prowizji.

 

Weź udział w promocji i odbierz do 400 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów