Priceless Specials to od teraz „Bezcenne Chwile”, czyli co nowego w programie lojalnościowym Mastercarda zapewniającym ciekawe nagrody

Mastercard wszedł na rynek z nową odsłoną programu Priceless Specials. Dziś akcja pod nazwą „Bezcenne Chwile” działa na nowych atrakcyjnych warunkach, z którymi możecie zapoznać się na blogu. Nie da się ukryć, iż program lojalnościowy Mastercarda dość często gości na łamach bloga. Zazwyczaj publikacje te związane są z promocjami, w których możecie zdobyć punkty powitalne oferowane przez dany bank już na początku współpracy. Punkty startowe dają naprawdę dobrze zarobić, czego przykładem może być aktualnie trwająca promocja Alior Banku. Oprócz 200 zł premii za założenie konta, otrzymacie 6800 punktów lojalnościowych. Będziecie mogli je wymienić na vouchery o wartości 100 zł lub bilety do kina, których wartość jest jeszcze wyższa. Poprzednik „Bezcennych chwil” dość mocno utkwił w naszej pamięci również dzięki zeszłorocznej promocji, w której do zdobycia było aż 5000 punktów za wykonanie 2 transakcji na dowolną kwotę u wybranych partnerów. Jako, że organizator promocji nie wprowadził limitów punktów „na osobę”, można było na tym naprawdę mocno zarobić. Wspomnienie tamtej promocji znajdzicie tutaj.

Zasady udziału – punkty środkiem do celu

Zastanawiacie się pewnie, na czym polega nowa promocja – głównym założeniem, tak jak w poprzedniej edycji jest zbieranie punktów. Gromadzą się one w wyniku płacenia kartą, a po uzyskaniu potrzebnego pułapu można otrzymać wybraną nagrodę! Różnicę stanowi fakt, że punktowane są wszystkie transakcje z wykorzystaniem karty Mastercard, bez monopolu dla zakupów dokonywanych u partnerów programu. Dodatkowo przewidziane zostały nowe nagrody!

W programie „Bezcenne Chwile” automatycznie wezmą udział osoby, które już wcześniej korzystały z Priceless Specials, a dobrą wiadomość stanowi fakt, że zgromadzone punkty nie znikną .

W programie można zarejestrować karty płatnicze zarówno debetowe, jak i kredytowe z logo Mastercard, wydane przez takie banki jak: BOŚ Bank, Citibank, Alior Bank, Getin Bank, Eurobank, Millenium, mbank, Santander, Bank Pocztowy, PKO BP, Grupa BPS, T-Mobile Usługi Bankowe, czy też Lion's Bank.

Jeżeli chcecie przystąpić do udziału w programie „Bezcenne Chwile”, zarejestrujcie swoje karty wypełniając formularz na stronie akcji Mastercarda. Dostęp do niego można uzyskać poprzez bankowość internetową albo stronę banku.
Jeśli rejestracja przebiegła pomyślnie, wybierzcie swoją nagrodę, do której zdobycia będziecie dążyć. Wówczas płacąc kartą, punkty automatycznie będą kumulować się na poczet obranego celu. Każda transakcja na minimum 50 zł przeprowadzona kartą Mastercard w dowolnym miejscu na terenie Polski przyniesie Wam 1 punkt. Co więcej, każde 50 zł przeznaczone na rozrywkę w kawiarniach, restauracjach i barach generuje aż 5 punktów w programie lojalnościowym. Promocją nie są objęte jedynie doładowania portfeli elektronicznych i wypłaty z bankomatów.

Oczywiście możecie zebrać więcej punktów, jeśli Wasze transakcje będą wykonywane u oficjalnych partnerów programu. W ten sposób do zgarnięcia są 2 punkty za każde 5 zł wydane w sieci sklepów Kolporter, Komfort, Empik, Decathlon, Carrefour, Mohito, RTV Euro AGD, Polonus, HBO GO albo Inspire.

5 punktów otrzymacie za transakcje bezgotówkowe na kwotę 5 zł kartą Mastercard w: iSpot i New Balance, a 8 punktów za 5 zł w następujących miejscach: Telepizza, Bobby Burger, Restaurant Week, North Fish, Wojas, Firso.pl, Orsay, Sky Team, Diverse, Gino Rossi, Storytel, Giacomo Conti, Tidal, Black Red White, Vistula, Homla, Douglas, Wólczanka, W. Kruk, Cinema City, Multikino, Salad Story, Rock cafe, Time Trend, Merlin.pl, Denon, Free Now, Emanuel Berg, For Pro, Świat Zabawek, Poczta Kwiatowa, Batida, blinkee.city, Twoje Soczewki, Calvado, Czas na Herbatę, 3i, Eastend.pl, Chocolissimo, WrapMe, E-bielizna, Girls Love Shopping, Gafas, Pakamera, AnOther Design, Hefra, Rage Age, BlaBlaCar, Limango, Tailors Club, BubbleJoy, Próchnik, Toys Box, Willsoor, BB Home, Euro Time, Cebe, Podaruj SPA, Ce-ce Beauty Clinic, Kaligra, BIBI Day SPA, Bollé oraz Buff.

Punkty w ramach programu Mastercard „Bezcenne Chwile” w przeważającej mierze dopisywane są na bieżąco, więc w każdej chwili możecie skontrolować stan swoich postępów w drodze do celu 🙂

Nagrody przewidziane w programie – o co jest stawka?

Nagrody w programie Mastercard „Bezcenne Chwile” można wybierać spośród ośmiu dostępnych kategorii. Należą do nich film, kultura, podróże, rozrywka, muzyka, kulinaria, zakupy, sport i pomaganie. Biorąc udział w akcji zgarniecie, więc vouchery na zakupy, nagrody rzeczowe, a nawet bilety na mecze Ligi Mistrzów!

Doboru optymalnej dla siebie opcji nagrody macie możliwość dokonać w dwojaki sposób. Logując się na stronie programu „Bezcenne Chwile”, albo dzwoniąc na dedykowaną infolinię Waszego banku. Wszystkie kontakty znajdziecie na oficjalnej platformie banku.

Standard czy Premium – jaka różnica?

Nowością w programie lojalnościowym Mastercard jest tak zwana strefa Premium. Warto z niej skorzystać, gdyż daje to możliwość otrzymania dostępu do większej liczby atrakcyjnych nagród. Status ten wymaga, jednak efektywnego użytkowania karty Mastercard. Warunkiem jest, bowiem uzyskanie sumy płatności na poziomie 9000 zł przez okres trzech miesięcy z rzędu. Pewnie wydaje Wam się to nie do osiągnięcia, warto jednak pamiętać, że wystarczy wydać średnio sumę 3000 zł w skali miesiąca. W perspektywie planów, co do większych zakupów w najbliższym czasie, chociażby przy okazji świąt, cel okazuje się łatwiejszy niż myślicie. Strefa Premium zostanie uruchomiona już 1 grudnia 2019 i będzie aktywna przez okrągły rok dla tych, którzy się załapią – połączcie, więc przyjemne z pożytecznym i ciułajcie punkty w miarę swoich możliwości. Z kontem Premium czy bez macie szansę otrzymać nagrodę i przeżyć jedną z bezcennych chwil .

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów