Dla wszystkich: 4000 punktów o wartości 50 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile!

Dostępność wniosków
66000

Ruszyła naprawdę solidna promocja punktowa w programie Bezcenne Chwile. Atrakcyjność nowej akcji Mastercarda wynika głównie z faktu, iż udział w niej mogą wziąć wszyscy użytkownicy kart Mastercard, o ile ich „plastik” może zostać zarejestrowany w programie. Nie ma znaczenia, który bank wydał kartę! Bonusowe 4000 punktów wymienicie na vouchery o wartości 50 zł do popularnych sklepów, doładowania telefonów lub nagrody rzeczowe. W artykule podpowiem również, które promocje bankowe możecie połączyć z akcją Mastercarda, dzięki czemu zwielokrotnicie swoje zyski.

Na czym polega program Mastercard Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials)?

Bezcenne Chwile to program dla użytkowników kart Mastercard, którzy, zaraz po zarejestrowaniu swojej karty, zaczynają zbierać na koncie punkty. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów można wymienić je na vouchery do popularnych sklepów, nagrody rzeczowe, doładowania telefonów, bilety do kina i inne cenne nagrody.

W programie przyjmuje się prosty przelicznik:

  • za każde 5 zł wydane u partnerów programu dostaniecie od 1 do 8 punktów, 
  • za każde 50 zł wydane w innych sklepach przysługuje Wam 1 punkt.

Więcej na ten temat napisałem w dedykowanym artykule. Znajdziecie tam również listę partnerów i instrukcję rejestracji.

Bezcenne Chwile – uczestnicy promocji

Promocja skierowana jest do wszystkich użytkowników kart Mastercard, które mogą zostać zarejestrowane w programie Bezcenne Chwile. W tym miejscu możecie sprawdzić, czy Wasza karta nie została objęta wykluczeniem. 

Bezcenne Chwile – sprawdź swoja kartę

Punkty otrzymają osoby, które nie uczestniczyły w programie Bezcenne chwile przed 7 lipca 2021 roku.

Jeśli nie posiadacie karty z logo Mastercard, macie szansę na zdobycie jeszcze większej premii! W najnowszej promocji Santander Bank Polska, za założenie darmowego konta osobistego, otrzymacie 350 zł bonusu! Po zarejestrowaniu karty wydawanej do konta odbierzecie z kolei tytułowe 4000 punktów. Da Wam to razem premię o wartości 400 zł. 

To jednak nie koniec asów, jakie w rękawie trzyma Konto Jakie Chcę. Na użytkowników, oprócz darmowego prowadzenia, czekają również nielimitowane przelewy natychmiastowe – za darmo. To prawdopodobnie najlepsze konto dla zapominalskich. 🙂

Inny przykład to 300 zł premii w promocji Banku Pekao (tam promocja została pokrótce opisana) oraz zestaw promocji Alior Banku. Ewentualnie punkty możecie połączyć z promocją karty kredytowej Citi z 400 zł premii na zakupy w Allegro.

Zasady nowej akcji Mastercard Bezcenne Chwile

Wszystko gotowe? Przejdźmy do konkretów.

Żeby odebrać 4000 punktów, należy spełnić następujące warunki: 

  • zarejestrować swoją kartę Mastercard za pomocą strony programu, wyrażając tym samym chęć uczestnictwa w promocji – macie na to czas do momentu odwołania promocji lub do wyczerpania puli 66.000 nagród (organizator poinformuje o szacunkowym terminie wyczerpania puli na 7 dni przed tym faktem),
  • w ciągu 30 dni od momentu dołączenia do programu należy wykonać płatności bezgotówkowe o wartości minimum 50 zł zarejestrowaną w programie kartą. 

Innych warunków brak. Prawda, że proste?

Wykluczone transakcje

Oczywiście nie każda transakcja zostanie zaliczona w poczet płatności promocyjnych. Regulamin informuje o wykluczeniu płatności między innymi za składki ubezpieczeniowe, spłatę odsetek, przekazy pieniężne, wypłaty z bankomatów i w kilku innych przypadkach oraz transakcji zwróconych czy anulowanych. Pełną listę znajdziecie w regulaminie promocji (żeby szybciej je wyszukać, skorzystajcie ze skrótu CTRL+F i wpiszcie frazę MCC).

Przekazanie nagrody

Nagroda w postaci 4000 punktów trafi na Wasze konto w ciągu 60 dni roboczych od momentu spełnienia warunków. Punkty będą ważne przez 2 miesiące. Po tym czasie bezpowrotnie przepadną, dlatego koniecznie pamiętajcie o ich wykorzystaniu.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

4000 punktów – na co wymienić?

4000 punktów to wartość około 50 zł. Na co można wymienić bonus? Dostępne są między innymi:

  • Karta podarunkowa o wartości 50 zł do sklepów Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk i wielu innych będzie Was kosztować 3.400 punktów,
  • Bilet do Cinema City na seans 2D to 800 punktów,
  • Voucher o wartości 20 zł do Google Play to koszt 2000 punktów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów