fbpx

Santander Bank Polska: 3900 punktów (50 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile + 350 zł za założenie konta!

Trwa do:
10 listopada 2021

Po raz kolejny mam przyjemność poinformować Was o specjalnej promocji Mastercard Bezcenne Chwile. Tym razem jest ona dedykowana klientom Santander Bank Polska, którzy zarejestrują swoją kartę i wykonają proste akcje. W zamian otrzymać możecie 3900 punktów, które wymienicie na voucher do ulubionego sklepu o wartości 50 zł. Zasady są łatwe, a premia jest miłą przystawką do głównego dania, czyli 350 zł na start dla nowych klientów banku! Oznacza to, że jeśli nie zaliczacie się jeszcze do tego grona – dobra Wasza!

3900 punktów – uczestnicy promocji

Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych posiadaczy kart Mastercard wydanych przez Santander Bank Polska, będących uczestnikami programu. Jeśli więc zarejestrowaliście swoją kartę Mastercard już wcześniej, nadal możecie wziąć udział w zabawie.

Za pomocą promocji w programie Mastercard Bezcenne Chwile odbierzecie voucher do ulubionego sklepu o wartości 50 zł. Więcej o sposobie działania tego programu przeczytacie w dedykowanym artykule. Na potrzeby wyjaśnienia zasad promocji wspomnę tylko, że program Bezcenne Chwile polega na zbieraniu punktów za płatności zarejestrowaną w nim kartą Mastercard. Punkty możemy wymieniać na nagrody rzeczowe, bony, bilety do kina i wiele innych bonusów. 

Nie jesteś klientem Santandera? Doskonale!

Osoby niepowiązane do tej pory z premiowanym przez Mastercard bankiem mają szansę zdobyć znacznie większą nagrodę. Mowa o 350 zł premii od Santander Bank Polska. Na łączny bonus składa się 300 zł gotówkowej premii bazowej oraz 50 zł w programie poleceń. Po założeniu konta będziecie mogli dodatkowo polecać promocję swoim bliskim, dzięki czemu dorobicie nawet 500 zł ekstra w programie poleceń. Analizę promocji znajdziecie w dedykowanym artykule.

Konto Jakie Chcę ma jeszcze więcej zalet. Jedną z nich są nielimitowane darmowe przelewy natychmiastowe!

3900 punktów w promocji Bezcenne Chwile – zasady promocji

Organizator nagrodzi Was za wykonanie trzech możliwych akcji. Za każdą z nich otrzymacie 1300 punktów (każdy zakup w danym miejscu zostanie premiowany tylko raz). Każdy uczestnik może zdobyć 3 nagrody, czyli w sumie 3900 punktów za wydanie (w jednej transakcji):

  • 15 zł – na platformie Player,
  • 30 zł – na platformie Storytel,
  • 20 zł – na platformie HBO GO,

Warto podkreślić, że warunkiem jest zrobienie jednorazowej płatności na określoną kwotę.

Wykluczone będą oczywiście transakcje anulowane i zwrócone. Wymienione transakcje należy wykonać do 10 listopada 2021 roku.

Wydanie nagród

Punkty trafią na Wasze konto w programie w ciągu maksymalnie 21 dni od chwili spełnienia warunków. Ich ważność to 2 miesiące, po tym czasie wygasają i nie będzie można ich już wykorzystać.

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie promocji.

Na co można wymienić 3900 punktów?

3900 punktów dostępnych w promocji odpowiada wartości około 50 zł. Kilka przykładowych nagród z katalogu programu Mastercard Bezcenne Chwile:

  • Karta podarunkowa o wartości 50 zł do sklepów Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk i wielu innych będzie Was kosztować 3400 punktów,
  • Bilet do Cinema City na seans 2D to 800 punktów,
  • Voucher o wartości 20 zł do Google Play to koszt 2000 punktów.

Voucher na 50 zł od Mastercard Bezcenne Chwile

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów