fbpx

Dla wszystkich: 8000 punktów powitalnych o wartości 100 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile!

Trwa do:
9 października 2022
Dostępność wniosków
30670

Ruszyła naprawdę solidna promocja punktowa w programie Bezcenne Chwile. Atrakcyjność nowej akcji Mastercarda wynika głównie z faktu, iż udział w niej mogą wziąć wszyscy użytkownicy kart Mastercard, o ile ich „plastik” może zostać zarejestrowany w programie. Nie ma znaczenia, który bank wydał kartę! Bonusowe 8000 punktów wymienicie na vouchery o wartości 100 zł do popularnych sklepów, doładowania telefonów lub nagrody rzeczowe. W artykule podpowiem również, które promocje bankowe możecie połączyć z akcją Mastercarda, dzięki czemu zwielokrotnicie swoje zyski.

Na czym polega program Mastercard Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials)?

Bezcenne Chwile to program dla użytkowników kart Mastercard, którzy, zaraz po zarejestrowaniu swojej karty, zaczynają zbierać na koncie punkty. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów można wymienić je na vouchery do popularnych sklepów, nagrody rzeczowe, doładowania telefonów, bilety do kina i inne cenne nagrody.

W programie przyjmuje się prosty przelicznik:

  • za każde 5 zł wydane u partnerów programu dostaniecie od 1 do 8 punktów, 
  • za każde 50 zł wydane w innych sklepach przysługuje Wam 1 punkt.

Więcej na ten temat napisałem w dedykowanym artykule. Znajdziecie tam również listę partnerów i instrukcję rejestracji. Standardowe „ciułanie” punktów jest żmudne i pracochłonne, dlatego warto korzystać z promocji z punktami powitalnymi. W ten sposób o wiele szybciej zapewnicie sobie odbiór cennej nagrody.

Bezcenne Chwile – uczestnicy promocji

Promocja skierowana jest do wszystkich użytkowników kart Mastercard, które mogą zostać zarejestrowane w programie Bezcenne Chwile. W tym miejscu możecie sprawdzić, czy Wasza karta nie została objęta wykluczeniem. Wystarczy wpisać 8 pierwszych cyfr.

Bezcenne Chwile – sprawdź swoja kartę

Punkty otrzymają osoby, które nie rejestrowały w programie Bezcenne Chwile karty danego banku w terminie przed 29 sierpnia 2022 roku. Jeśli więc jesteście już uczestnikami programu przykładowo dla Banku X, możecie wziąć udział w promocji, rejestrując w nim po raz pierwszy kartę banku Y. Oznacza to, iż z programu mogą skorzystać zarówno byli, obecni, jak i całkiem nowi uczestnicy programu.

Natomiast, jeśli nie posiadacie karty z logo Mastercard, macie szansę na zdobycie jeszcze większej premii! W najnowszej promocji Alior Banku, za założenie darmowego konta osobistego, otrzymacie 400 zł bonusu + 50 zł za konto dziecka! Po zarejestrowaniu karty wydawanej do konta odbierzecie z kolei tytułowe 8000 punktów. Da Wam to razem premię o łącznej wartości nawet 550 zł. 

Inny przykład to 200 zł premii w promocji Banku Pekao (tam promocja została pokrótce opisana) oraz zestaw promocji Santander Bank Polska. W przypadku tego ostatniego do zdobycia jest 480 zł premii, co z punktami Mastercarda może zapewnić nawet 580 zł bonusu.

Zasady nowej akcji Mastercard Bezcenne Chwile

Wszystko gotowe? Przejdźmy do konkretów.

Żeby odebrać 8000 punktów, należy spełnić następujące warunki: 

  • zarejestrować swoją kartę Mastercard za pomocą strony programu, wyrażając tym samym chęć uczestnictwa w promocji – macie na to czas do 9 października 2022 roku lub do wyczerpania puli 30.670 nagród (organizator poinformuje o szacunkowym terminie wyczerpania puli na 7 dni przed tym faktem),
  • w ciągu 30 dni od momentu dołączenia do programu należy wykonać płatności bezgotówkowe o łącznej wartości minimum 50 zł zarejestrowaną w programie kartą. Nie muszą to być transakcje wykonywane u partnerów programu. Możecie je wykonywać dowolnie – w punktach stacjonarnych lub w Internecie, z uwzględnieniem transakcji wykluczonych, o których mowa poniżej.

Innych warunków brak. Prawda, że proste?

Wykluczone transakcje

Oczywiście nie każda transakcja zostanie zaliczona w poczet płatności promocyjnych. Regulamin informuje o wykluczeniu płatności między innymi za składki ubezpieczeniowe, spłatę odsetek, przekazy pieniężne, wypłaty z bankomatów i w kilku innych przypadkach oraz transakcji zwróconych czy anulowanych. Pełną listę znajdziecie w regulaminie promocji (żeby szybciej je wyszukać, skorzystajcie ze skrótu CTRL+F i wpiszcie frazę MCC).

Przekazanie nagrody

Nagroda w postaci 8000 punktów trafi na Wasze konto w ciągu 45 dni roboczych od momentu spełnienia warunków. Punkty będą ważne przez 2 miesiące. Po tym czasie bezpowrotnie przepadną, dlatego koniecznie pamiętajcie o ich wykorzystaniu.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

8000 punktów – na co wymienić?

8000 punktów to wartość około 100 zł. Na co można wymienić bonus? Dostępne są między innymi:

  • Karta podarunkowa o wartości 50 zł do sklepów Carrefour/Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk/Circle K i wielu innych będzie Was kosztować 4000 punktów – możecie zatem nabyć dwie takie karty,
  • 50 monet Allegro to koszt 4000 punktów,
  • Bilet do Cinema City na seans 2D to 800 punktów,
  • Voucher o wartości 20 zł do Google Play to koszt 2000 punktów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów