Betclic: kod promocyjny JAKDOROBIC – zakład bez ryzyka o wartości do 200 zł i inne okazje!

Wiem, że wielu z Was czekało na analizę oferty powitalnej tego bukmachera. W związku z tym, miło mi poinformować, iż w ramach naszej współpracy z Betclic możecie otrzymać bonus w formie zakładu bez ryzyka o wartości aż 200 zł. Kod promocyjny JAKDOROBIC da Wam możliwość przyjemnego wdrożenia się w nową platformę i postawienia pierwszego kuponu bez stresu. Na platformie z kolei powita Was sympatyczna twarz Michała Pola, będącego oficjalnym ambasadorem marki. Oprócz tego bukmacher przygotował także inne promocje dostępne zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. Najważniejsze elementy oferty omówię oczywiście w tym artykule. A jeśli macie mniej niż 18 lat, skończcie czytać już w tym miejscu i zamknijcie artykuł.

Jak założyć konto w Betclic? Kod promocyjny JAKDOROBIC

Proces rejestracji jest szybki i prosty, a kluczowe jest w tym przypadku wykorzystanie kodu promocyjnego Betclic w odpowiednim miejscu. Zacznijcie od przejścia na dedykowaną stronę promocji i wypełnienia krótkiego formularza. Gdy dotrzecie do ekranu, który widzicie poniżej, powinniście wpisać kod: JAKDOROBIC. Dzięki temu załapiecie się na promocję z zakładem bez ryzyka o wartości 200 zł dla nowych klientów.

Betclic – kod promocyjny wpisz w tym miejscu

Cała rejestracja zajmie Wam tak naprawdę nie więcej niż 5 minut. Po jej zakończeniu będziecie mogli od razu doładować swoje konto, żeby skorzystać z promocji. Jednak bez obaw – depozyt możecie wpłacić też później i nie będzie miało to wpływu na premię. Pamiętajcie też o wyrażeniu zgód na kontakt marketingowy – nie jest to wymóg promocji, ale dzięki temu będziecie otrzymywać informacje o obecnych ofertach, a trzeba przyznać, że Betclic potrafi zadbać o aktualnych klientów 😉

Pierwszy depozyt wpłacicie od razu po rejestracji

Zakład bez ryzyka Betclic do 200 zł! Zwrot za przegrany kupon

Bonus powitalny Betclic przeznaczony jest wyłącznie dla nowych klientów platformy, a oferta obowiązuje do odwołania. Jego olbrzymią zaletą jest prostota. Żeby postawić pierwszy zakład bez ryzyka, nie trzeba w zasadzie robić nic ponad samo wytypowanie zdarzeń. Nie ma konieczności aktywacji bonusu czy wykonywania innych akcji. Wystarczy, że po rejestracji i zweryfikowaniu konta wpłacicie swój pierwszy depozyt o dowolnej wartości (za pomocą jednej z wybranych metod płatności: karta debetowa/kredytowa, przelew bankowy, płatności natychmiastowe (P24), Skrill lub Paysafecard), a następnie postawicie zakład, który będzie spełniał takie wytyczne:

  • rodzaj kuponu: zakład z jednym lub wieloma zdarzeniami,
  • minimalny kurs: 1.14 (na cały zakład),
  • niedozwolone, niekwalifikujące się do promocji zakłady: zakłady na symulowane gry karciane, zakłady systemowe.Jeśli pierwszy postawiony w Betclic zakład okaże się przegrany, bukmacher zwróci Wam postawioną stawkę pomniejszoną o podatek w formie środków bonusowych do wykorzystania na tak zwany freebet. Środki bonusowe widoczne są jako osobne saldo w Waszym koncie Betclic.

Maksymalny zwrot w formie środków bonusowych to 200 zł. Oznacza to, że żeby maksymalnie wykorzystać potencjał promocji, należy postawić 228 zł. Jeśli w takim przypadku zakład okaże się przegrany, otrzymacie równe 200 zł na kolejne zakłady. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by na pierwszy zakład przeznaczyć większą stawkę, jednak w razie przegranej i tak nie otrzymacie więcej niż 200 zł.

Środki bonusowe freebet w Betclic

Zgodnie z regulaminem Oferta Powitalna przysługuje na jedną osobę, jedno gospodarstwo domowe, jeden adres IP, jedno urządzenie, jedną metodę płatności.

Może więc zdarzyć się, że mieszkając razem z rodziną, nie będziecie mogli skorzystać z promocji, jeśli wcześniej skorzystał z niej na przykład Wasz brat.

Obrót bonusem, czyli jak obstawiać freebety

Załóżmy, że Wasz pierwszy zakład nie wszedł i na saldo freebetu trafiło właśnie 200 zł. Tych środków nie możecie od razu wypłacić – najpierw trzeba za ich pomocą postawić jeden lub kilka zakładów. Jeśli wygracie – kasa jest Wasza i możecie zrobić z nią cokolwiek chcecie. Wygranej z freebetu nie trzeba obracać.

Jeśli przegracie – stawka przepada. Przyznane środki bonusowe w ramach freebetu możecie wykorzystać wyłącznie na zawarcie zakładów o kursie co najmniej 2.14 (łącznie na cały kupon). Nie możecie poświęcić ich na zakłady dotyczące symulowanych gier karcianych. Nie ma też możliwości łączenia w ramach jednego zakładu salda bonusowego oraz własnego depozytu. Żeby postawić zakład za środki z freebetu, wybierzcie najpierw konto bonusowe, klikając ikonę F na górnym pasku, a następnie kliknijcie suwak przy ikonie FREEBET.

Przełącz na saldo bonusowe, żeby skorzystać z freebetu

Nieograniczony czas na wykorzystanie freebetu

W przeciwieństwie do konkurencyjnych podmiotów, Betclic nie ogranicza Wam czasu na wykorzystanie środków bonusowych. Możecie skorzystać z nich w dowolnym momencie tak długo, jak długo pozostaje aktywne Wasze konto. Powinniście jednak uważać, w przypadku gdy nie zalogujecie się na swoje konto przez 180 dni, a w tym czasie nie będziecie mieli żadnych oczekujących zakładów ani freebetów przyznanych w ciągu ostatnich 30 dni, Wasze konto może zostać zawieszone lub zamknięte, a wtedy wszystkie freebety przepadną. Wystarczy jednak logować się do konta częściej niż co 180 dni, a o swoje środki będziecie mogli być spokojni.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Wpłaty i wypłaty w Betclic

Bukmacher udostępnia wiele wygodnych metod płatności, które widzicie poniżej. Maksymalna wartość depozytu to 100.000 zł, a minimalna – zaledwie 1 zł. Pamiętajcie o tym, że regulamin oferty powitalnej precyzuje, w jaki sposób powinniście wpłacić pierwszy depozyt, żeby załapać się na promocję (karta debetowa/kredytowa, przelew bankowy, płatności natychmiastowe (P24), Skrill lub Paysafecard). Do momentu otrzymania bonusu (w przypadku przegranej) lepiej odpuścić sobie wpłaty Blikiem.

Wpłaty Betclic – dostępne metody

Wypłaty realizowane są na zweryfikowane konto bankowe w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych, jednak zazwyczaj dzieje się to znacznie szybciej – nawet tego samego dnia za pośrednictwem usługi Przelewy24. Każdą wypłatę musi jednak zaakceptować pracownik bukmachera (w ciągu 48 godzin), więc mogą zdarzyć się małe opóźnienia.

Pamiętajcie też, że przed pierwszą wypłatą konieczne jest zweryfikowanie swojej tożsamości. Wszystkie szczegóły znajdziecie w swoim profilu oraz w FAQ bukmachera.

Nawet 120% wygranych więcej z MULTI+

MULTI+ to bardzo ciekawa promocja Betclic, polegająca na zwiększeniu zysku z wygranych kuponów w zależności od ilości zdarzeń. Zasady są proste: każdy typ na kuponie powinien mieć kurs minimum 1,20. Wystarczy, że zagracie kupon z minimum 5 zdarzeniami, a wygrana wzrośnie o 5%. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy bonus zgodnie z poniższym:

MULTI+ w Betclic

Przykładowy kupon z zastosowaniem bonusu MULTI+ widzicie poniżej.

Przykładowy kupon z Multi+

Ofertę przedmeczową można swobodnie łączyć z zakładami na żywo, o ile kurs każdego typu wynosi co najmniej 1,20. Warto też zwrócić uwagę na zapis regulaminu: Do promocji Multi+ nie wliczają się zakłady systemowe, zakłady z oferty „Super Kursy” oraz zakłady z oferty na mieszane sztuki walk (MMA) w tym wydarzenia federacji FAME MMA.

W MULTI+ nie wykorzystacie też środków z freebetu.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Betlic – co wiemy o bukmacherze?

Betclic został założony w Londynie w 2005 roku i od tamtej pory aktywnie działa w świecie sportu, sponsorując wiele drużyn piłkarskich (w tym Juventus Turyn czy Olympique Marsylia). W 2018 roku firma zyskała pozwolenie Ministra Finansów na organizowanie zakładów w Polsce, co poskutkowało między innymi podpisaniem umowy o sponsoring reprezentacji Polski w siatkówce mężczyzn, Lechii Gdańsk oraz Piasta Gliwice. W 2022 roku ambasadorem i twarzą marki na polskim rynku został Michał Pol – jeden z najbardziej charyzmatycznych i rozpoznawalnych dziennikarzy sportowych z ogromnym poczuciem humoru.

Betclic to działający w pełni legalnie bukmacher. Gra na tej platformie nie wiąże się z żadnymi nieprzyjemnościami i możliwymi konsekwencjami prawnymi. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych marek bukmacherskich.

Promocje zakładów bukmacherskich są miłym dodatkiem do wszelkich “dużych” promocji bankowych. Bonusy bukmacherskie nie są zbyt skomplikowane, jednak tego typu akcje kierowane są głównie do osób nieco zaznajomionych z tematyką nowych technologii, sportu, finansów oraz obstawiania zakładów bukmacherskich. Artykuły te polecam szczególnie osobom, które mają zamiar korzystać z usług danego podmiotu, a nie jedynie otworzyć konto – zdobyć bonus – zamknąć konto.

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogliśmy coś pominąć lub nie do końca zrozumieć. Temat zakładów bukmacherskich jest dla nas również dość świeży (pomimo, iż sami obstawiamy zakłady), dlatego mamy prawo nie ustrzec się od błędów, za co z góry przepraszamy. Jeśli macie większe doświadczenie w temacie – śmiało dzielcie się nim w komentarzach!

Hazard związany jest z ryzykiem. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

Artykuł powstał we współpracy z marką Betclic.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów