BNP Paribas: 200 zł premii za założenie darmowego konta + rowery o wartości 1000 zł w konkursie

Trwa do:
16 lipca 2021
Dostępność wniosków
800

W banku BNP Paribas ruszyła kolejna akcja promująca darmowe konto osobiste! Tym razem do zdobycia jest 200 zł premii na bardzo prostych warunkach. 100 zł zostanie wypłacone w gotówce, zaś kolejne 100 zł jako voucher do sklepów Decathlon. Oprócz tego, w konkursie organizowanym przez bank możecie zdobyć rower o wartości 1000 zł lub sakwy rowerowe o wartości 253 zł. Co ciekawe, szansa na zdobycie nagrody jest naprawdę bardzo duża. W ramach promocji przewidziano wyłącznie 800 promocyjnych wniosków z 200 zł premii na start. Natomiast nagród w konkursie jest aż 151 sztuk! (51 rowerów oraz 100 sakw). Zatem nagrodę zdobędzie co piąta osoba i to przy założeniu, że niemal wszyscy wezmą udział w konkursie, co zdarza się naprawdę rzadko. Na plus zasługuje również krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 1 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Po założeniu konta możecie dodatkowo wyrobić kartę kredytową w promocji z 300 zł premii na start!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 23 czerwca 2021 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 23 czerwca 2020 roku. Datę zamknięcia poprzedniego rachunku możecie poznać na infolinii. Natomiast posiadanie innych produktów BNP Paribas (na przykład konta oszczędnościowego lub karty kredytowej) oczywiście umożliwia udział w niniejszej promocji.

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. Pamiętajcie tylko o wyłączeniu adBlocka lub innej tego typu wtyczki. Mogą one blokować prawidłowe zaczytanie się wniosku.

Złożenie wniosku o konto wraz z dowolną kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) możliwe jest do 16 lipca 2021 roku lub do wyczerpania puli 800 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane.

Na zawarcie umowy macie czas do 31 lipca 2021 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji, zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty, pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni od jej otrzymania, lecz nie później niż do 31 lipca 2021 roku.

Warunki promocji „Bankowo rowerowo”

Aby zdobyć 100 zł premii gotówkowej należy w sierpniu 2021 roku wykonać minimum 1 przelew zewnętrzny na dowolną kwotę oraz wykonać co najmniej 3 płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 200 zł.

Aby zdobyć kartę podarunkową Decathlon o wartości 100 zł należy we wrześniu 2021 roku wykonać minimum 3 przelewy zewnętrzne na dowolną kwotę oraz zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł.

Na co zwrócić uwagę?

Przelewy zewnętrzne wymagane w promocji to po prostu tradycyjne przelewy w systemie Elixir. Możecie je wykonać przykładowo na wasze konto w innym banku. W tym celu wykorzystajcie bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną.

Co do wpływów na konto, mogą to być wpływy z waszego konta, które posiadacie w dowolnym innym banku. Środków tych nie musicie utrzymywać przez określony czas, możecie je z powrotem wypłacić na swoje główne konto, zaraz po zaksięgowaniu ich w BNP Paribas.

Płatności bezgotówkowe kartą możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre transakcje, które mogłyby ułatwić zbyt łatwe „nabicie płatności”. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej).

Finalizacja promocji

Na koniec zostaną już tylko delikatne formalności. Mianowicie, do 21 września 2021 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody oraz prośbą o uzupełnienie danych na stronie promocji (link do tej strony będzie zawarty w mailu od organizatora). Na uzupełnienie danych będziecie mieli czas do 26 września 2021 roku. Premia gotówkowa o wartości 100 zł będzie wypłacona do końca września 2021 roku.

Informację o przyznaniu karty podarunkowej Decathlon otrzymacie SMS-owo do 25 października 2021 roku. W ten sam sposób otrzymacie kartę w formie kodu w terminie do 31 października 2021 roku. Ważność karty podarunkowej upływa 31 lipca 2023 roku. Ma ona charakter wielorazowy.

W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczy jedna płatność “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa.

Po wypłacie wszystkich premii, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji “Bankowo rowerowo”.

Rowery oraz sakwy w konkursie dla uczestników promocji

Konkurs Jesteś zieloną zmianą to poboczna okazja – konkurs – w którym do wygrania jest 51 wygodnych rowerów miejskich Rayon Sierra oraz 100 kompletów sakw rowerowych polskiej firmy Crosso – model Dry 60 (dwie sakwy dają łącznie 60 litrów pojemności).

Konkurs jest częścią opisywanej wyżej promocji, dlatego chęć wzięcia udziału trzeba wyrazić już na samym początku. Rejestrując swój udział w promocji, zaznaczcie odpowiedni kwadracik.

Chcę również wziąć udział w Konkursie…

Zasady konkursu

Po pierwsze: należy spełnić warunki promocji, uprawniające Was do odbioru 100 zł premii (przelew i płatności bezgotówkowe).

Po drugie: w dniach od 17 lipca do 31 sierpnia 2021 roku prześlijcie za pomocą dedykowanej strony promocji fotografię powiązaną z tematem: Jak zmieniam świat na zielono.

W ten sposób zostanie wyłonionych 150 najlepszych prac. 100 osób otrzyma sakwy, a 50 rowery. Co stanie się z 51. rowerem? Trafi on do osoby, która w dniach od 1 lipca do 31 sierpnia wykona za pomocą swojej karty płatniczej najwięcej płatności.

Wiadomość o przyznaniu jednej z nagród trafi do Was najpóźniej 21 września 2021 roku (należy wtedy podać adres do wysyłki), a ich nadanie kurierem nastąpi nie później, niż 15 października 2021 roku.

Trzeba zwrócić uwagę, że w konkursie BNP Paribas macie naprawdę duże szanse na wygraną! W puli znajduje się łącznie 151 nagród, a liczba uczestników nie przekroczy 800 osób. Oznacza to, że niemal 20% osób otrzyma wartościową nagrodę! Każdy uczestnik może zdobyć nagrodę główną (rower za fotografię) i nagrodę drugiego stopnia (sakwy), a także nagrodę specjalną, za najwięcej płatności kartą. Wygrana dwóch rowerów przez jednego uczestnika nie jest więc niemożliwa. 🙂

Szczegóły znajdziecie w regulaminie konkursu.


Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
  • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
  • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

  • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł, karta jest bezwarunkowo bezpłatna dla osób w wieku do 26 lat,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów