fbpx

Przedłużenie promocji Banku Millennium do końca lipca 2019 roku, czyli 300 zł premii na start oraz do 700 zł w pozostałych promocjach banku!

Promocja przedłużona do 31 lipca 2019 roku!

Bank Millennium dołącza do promocyjnego peletonu, jaki w ostatnim czasie utworzyły banki. Tym razem do zdobycia jest aż 300 zł premii. Łączny bonus podzielony jest na 200 zł premii gotówkowej za założenie Konta 360º oraz 100 zł ekstra za skorzystanie z oferty Konta 360º Junior. Oprócz tego do waszej dyspozycji będzie świetne konto oszczędnościowe oprocentowane na 2,7% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Konto osobiste w Banku Millennium zapewnia bezpłatne prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej za 0 zł oraz darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Ponadto przez pierwszy rok możecie korzystać za darmo z Pakietu Bardzo Pomocnego, którego łączna wartość za ten okres to niemal 60 zł. Jest to swoiste ubezpieczenie assistance, w postaci pomocy domowej oraz medycznej. Konto w Banku Millennium możecie zarówno otworzyć, jak i zamknąć bez wychodzenia z domu! Na koniec przypominam, iż swoje dochody będziecie mogli powiększyć o kolejne 700 zł, jeśli zdecydujecie się dodatkowo na udział w lipcowej sierpniowej promocji karty kredytowej z 200 zł premii, promocji ubezpieczenia auta z 200 zł premii oraz promocji konta firmowego z 300 zł premii.

 

 

Kto może zostać uczestnikiem promocji?

Bank Millennium stosuje dwa warunki uczestnictwa. Po pierwsze, z promocji może skorzystać osoba, która na dzień 17 czerwca 2019 roku (czyli dzień rozpoczęcia promocji) nie posiada jakiegokolwiek produktu Banku Millennium oraz nie jest wobec niej procesowany wniosek o jakikolwiek produkt banku. Kwestia ta dotyczy również między innymi współposiadania, czy też pełnomocnictwa do rachunku lub innego produktu.

Drugim z warunków uczestnictwa jest niekorzystanie dotychczasowo z jakiejkolwiek promocji Konta 360º. Chodzi tutaj o typowe akcje z premią na start, organizowane zazwyczaj we współpracy z zewnętrznymi partnerami typu Bankier.pl lub eBroker, ale również o akcję własną banku „Zyskaj 360 zł”.

 

 

Jeśli powyższywarunek wyklucza Was z promocji, na szczęście możecie skorzystać z innej akcji promocyjnej Konta 360º. Mianowicie chodzi o program „Lubię to polecam”, w którym zastosowano o wiele bardziej liberalne warunki uczestnictwa. W tym przypadku maksymalna premia wynosi co prawda 90 zł, aczkolwiek okres karencji liczony jest 12 miesięcy wstecz. Przykładowo, w chwili pisania tego artykułu wystarczyło nie posiadać konta w Banku Millennium po 17 czerwca 2018 roku. Pamiętajcie jednak, iż obie promocje się ze sobą nie łączą!

 

 

Wracając jednak do dzisiejszej promocji, poniżej dokładny cytat z regulaminu, definiujący uczestnictwo:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.

 

Jak założyć promocyjne konto

Jako, że jest to dedykowana promocja Banku Millennium, nie znajdziecie jej na głównej stronie banku. Akcja dostępna jest wyłącznie na blogach finansowych oraz w innych serwisach związanych z finansami osobistymi. Zatem, jeśli chcesz wziąć udział w akcji, wniosek o konto z premią znajdziesz na dedykowanej strony promocji. Po kliknięciu w Załóż Konto, na początku wybierz opcję konta, która Cię interesuje – standardowe lub w wersji Student. W tym drugim przypadku nie musisz być tak naprawdę studentem, wystarczy, że masz mniej niż 26 lat. 

 

 

Wypełniając wniosek możecie również wybrać usługi dodatkowe:

 • Pakiet Bardzo Pomocny (darmowy przez rok, potem 4,98 zł miesięcznie) oraz
 • Pakiet Bezpieczeństwa (darmowy przez pierwszy miesiąc, potem 3,99 zł miesięcznie).

Pierwszy z pakietów to typowe home-assistance oraz pomoc medyczna. Szczerze polecam wypróbować ten pakiet choćby w okresie, gdy jest on darmowy. Szerzej na jego temat piszę pod koniec artykułu. Drugi z pakietów zapewnia powiadomienia na temat wykonanych transakcji kartą oraz zwrot do 1000 zł w przypadku utraty środków na karcie.

 

 

Podczas składania wniosku pamiętajcie również o akceptacji regulaminu oraz wyrażeniu zgód na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku i podmiotów stanowiących jednostki powiązane z bankiem oraz współpracujące z bankiem na podstawie umowy, w tym poprzez środki porozumiewania się na odległość. Po odebraniu premii zgody można oczywiście wycofać.

 

Na złożenie wniosku w promocji macie czas od 17 czerwca 2019 roku do 26 lipca 2019 roku 31 lipca 2019 roku. Bank Millennium po raz pierwszy postanowił ustanowić limit promocyjnych wniosków. Pula wynosi 15.000 sztuk, zaś w chwili jej wyczerpania stosowny komunikat pojawi się na stronie promocji. Jedno jest jednak pewne. Jeżeli zdążycie złożyć wniosek przed wyczerpaniem puli, macie 100% pewność wzięcia udziału w promocji. Mimo wszystko nie ma co zwlekać ze składanie wniosku 🙂 

 

Samą umowę należy podpisać natomiast do 31 lipca 2019 roku 5 sierpnia 2019 roku. Możecie to zrobić:

 • za pośrednictwem kuriera – po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane oraz umówić datę wizyty kuriera firmy TNT. Kurier może być u Was już na następny dzień roboczy po złożeniu wniosku. Wizyta kuriera jest bardzo krótka, wystarczy jeden podpis na umowie oraz jeden na terminalu. Co ważne, z kurierem możecie się umówić na przykład w miejscu pracy lub w szkole. W przesyłce od razu otrzymacie kartę debetową, lub
 • w placówce banku – w tym przypadku pamiętajcie, aby pracownik oddziału nie wpadł na pomysł wygenerowania waszej umowy na nowo, a zdarza się to dość często. Wówczas możecie otrzymać do podpisania umowę na standardowych warunkach, co wykluczy Was z promocji. Także nie nabierajcie się na wszelkie „problemy techniczne” związane z wnioskiem online, ponieważ później niezbędne będzie pisanie reklamacji. Po prostu poproście o wygenerowanie umowy do już złożonego wniosku online. Karta debetowa zostanie dosłana pocztą.

 

Warunki uzyskania 200 zł premii bazowej

Aby zdobyć premię główną w wysokości 200 zł, należy spełnić dwa warunki. Pierwszym z nich jest aktywacja aplikacji mobilnej w terminie do 31 października 2019 roku. Aplikacja dostępna jest zarówno na system Android, jak i iOS. 

Drugi, a zarazem główny warunek to zapewnienie łącznych wpływów na konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz wykonanie co najmniej jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM. Wymienione czynności należy spełniać w sierpniu, we wrześniu oraz w październiku 2019 roku (w każdym miesiącu z osobna).

 

Teraz technikalia. Wymagane transakcje bezgotówkowe możecie wykonać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Kwota płatności jest dowolna. Jedynymi wykluczeniami w tym zakresie są transakcje niebędące zapłatą za towary lub usługi oraz transakcje hazardowe. Wpływy na konto mogą natomiast pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku. Może to być również wpłata gotówki w kasie banku lub we wpłatomacie. Liczy się suma wpływów, zatem mogą to być przykładowo dwa wpływy po 500 zł. Po zapewnieniu wpływu, środki możecie z powrotem wypłacić, nawet w dniu ich zaksięgowania na rachunku. 

 

Premia główna zostanie wypłacona na Konto 360º do 30 listopada 2019 roku. Do tego dnia należy utrzymać aktywne konto wraz z wyrażonymi zgodami oraz kartą debetową. Po wypłacie premii możecie ją na przykład przelać na swoje konto, wypłacić w bankomacie lub wydać w sklepie.

Szczegóły w jednostronicowym regulaminie promocji „300 zł z plusem”.

 

 

Kalendarium dla premii głównej:

 • Od 17 czerwca do 26 31 lipca 2019 – rejestrujecie się w promocji i składacie wniosek

 • Do 31 lipca 5 sierpnia 2019 – podpisujecie umowę o konto wraz z kartą debetową

 • Do 31 października 2019 – aktywujecie aplikację mobilną

 • Sierpień 2019 – wpływ na 1000 zł + 1 płatność kartą/BLIKIEM

 • Wrzesień 2019 – wpływ na 1000 zł + 1 płatność kartą/BLIKIEM

 • Październik 2019 – wpływ na 1000 zł + 1 płatność kartą/BLIKIEM

 • 30 listopada 2019 – premia ląduje na waszych kontach 🙂

 

 

 

 

100 zł premii dodatkowej z Kontem 360º Junior

Po raz pierwszy w historii cyklicznych promocji Konta 360º możecie zdobyć premię ekstra za założenie konta dla dziecka w wieku od 0 do 17 lat. Warto w tym miejscu zauważyć, iż w przypadku gdy wasza pociecha zbliża się do pełnoletności, lepiej aby zaczekała do tego momentu i założyła konto jako dorosły. W tej sytuacji premie są o wiele hojniejsze.

Wracając do niniejszej promocji, aby zdobyć 100 zł premii należy do 31 sierpnia 2019 roku założyć konto Junior za pośrednictwem systemu Millenet oraz złożyć za pośrednictwem systemu Millenet wniosek o świadczenie „Rodzina 500+”.

 

Jeśli spełnicie podstawowy warunek uczestnictwa wystarczy, że do 31 października 2019 roku zapewnicie wpływ przynajmniej jednego świadczenia w ramach programu „Rodzina 500+” oraz w zależności od wieku dziecka (według stanu na dzień złożenia wniosku o otwarcie Konta 360°Junior):

 • zasilić Konto 360° Junior kwotą nie niższą niż 100 zł (musi to być przelew spoza Banku Millennium) – w przypadku dziecka przed 13. rokiem życia lub
 • dokonać minimum 1 transakcję kartą lub BLIKIEM – w przypadku dziecka w wieku powyżej 13. roku życia.

 

Premia dodatkowa zostanie wypłacona do 30 listopada 2019 roku. Do tego dnia nie możecie rozwiązać, wypowiedzieć ani odstąpić od umowy o Konto 360° Junior. Nawet jeśli posiadacie kilkoro dzieci, maksymalnie możecie otrzymać tylko jedną premię.

Szczegóły w regulaminie promocji „300 zł z plusem”.

 

 

Konto 360º w Millennium Bank – charakterystyka

W przypadku Konta 360º w bardzo łatwy sposób można uniknąć większości podstawowych opłat. Wystarczy zapewnić minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto oraz wykonać minimum 1 płatność kartą w miesiącu. W ten sposób za jednym razem spełnicie warunki promocji, jak i zapewnicie sobie zwolnienie z opłat. Co ważne, liczy się sam fakt zaksięgowania przelewu. Później środki możecie przykładowo z powrotem przelać na swoje konto.

Pierwszy „cząstkowy” miesiąc jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach, po spełnieniu warunków, rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

0 zł zł za prowadzenie konta,

0 zł zł za kartę do konta,

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,

– 0 zł za wypłaty gotówki w ramach usługi Cash Back,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne,

0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny w pierwszym roku, 

– możliwość płatności BLIKIEM oraz kartą w telefonie.

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową oraz dobra aplikacja mobilna.

W przypadku niespełnienia warunków zapewniających „darmowość”, obowiązują opłaty zgodne z tabelą opłat i prowizji oraz z cennikiem usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł, wypłata z obcych bankomatów – 5 zł).

 

Konto 360º Student (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem):

0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania co najmniej 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł,

– pozostałe stawki obowiązuje jak w przypadku Konta 360º.

 

Szczegóły na temat opłat:

 

 

 

 

Produkty oszczędnościowe

Wszyscy nowi klienci mogą skorzystać z lokaty mobilnej oprocentowanej na 2,25% lub 2,5% (przy wykorzystaniu modułu rozszerzonej rzeczywistości) w skali roku. Okres lokaty to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można na niej ulokować to przedział 500 – 10 000 zł. Drugim z polecanych produktów oszczędnościowych jest Konto Oszczędnościowe Profit oprocentowane na 2,7% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest na 1,4% w skali roku. Okres obowiązywania preferencyjnego oprocentowania to 100 dni (promocja konta oszczędnościowego dla obecnych klientów jest co jakiś czas odświeżana). Po okresie promocji, konto oprocentowane jest według standardowych zasad.

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe, tak samo jak jeden przelew wychodzący w miesiącu. Każdy kolejny przelew kosztuje 7,50 zł.

Szczegóły w regulaminie konta oszczędnościowego Profit oraz w Tabeli oprocentowania.

 

Kolejnym rozwiązaniem jest Lokata IKE z oprocentowaniem 3% w skali roku. Jest to prawdopodobnie najwyżej oprocentowane IKE bankowe w Polsce. Więcej na temat Lokaty IKE pod linkiem.

 

 

„Pakiet Bardzo Pomocny”, czyli darmowe assistance przez rok

Pakiet Bardzo Pomocny to assistance dołączane do Konta 360º. Pozwala on skorzystać 7-krotnie w ciągu roku z pomocy medycznej (na przykład wizyta lekarza, wizyta pielęgniarki, dostarczenie leków, transport sanitarny) lub pomocy home-assistance w przypadku awarii sprzętu AGD/RTV/PC/urządzeń mobilnych, zatrzaśnięcia się drzwi, zgubienia kluczy itd. Pakiet ten jest miłym dodatkiem do konta, dlatego trzeba go oceniać z pewnym dystansem. Nie da się ukryć, iż posiada on różne wyłączenia. Jednak w związku z faktem, iż pakiet jest bezpłatny przez pierwszy rok, warto go wypróbować. Później korzystanie z Pakietu Bardzo Pomocnego wiąże się z kosztem wynoszącym 4,98 zł miesięcznie. Możecie z niego zrezygnować na infolinii banku. Pakiet nie jest dołączany do Konta 360º Student. Aktywacja pakietu następuje od pierwszego dnia pełnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto. Więcej na temat pakietu na stronie banku. Natomiast najważniejszym dokumentem regulującym działanie pakietu assistance jest OWU, z którym koniecznie trzeba się zapoznać przed wezwaniem fachowca.

 

 

Darmowy limit w koncie

Nowi klienci banku mogą skorzystać ze specjalnej promocji limitu w koncie. Po pierwsze zostaniecie zwolnieni z prowizji za udzielenie limitu, a po drugie, przez 7 dni w miesiącu będziecie mogli skorzystać z darmowego debetu. Łącznie daje to nawet 84 dni darmowego kredytu w ciągu roku. Pozyskane w ten sposób środki możecie ulokować na koncie oszczędnościowym lub lokacie. O limit w koncie możecie zawnioskować przez system Millenet, a gdy wariant ten będzie niedostępny, również poprzez infolinię lub w oddziale banku. Więcej na temat promocji limitu w koncie w:

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów