fbpx

Bank Pocztowy: nawet 600 zł premii w formie zwrotów za zakupy w wybranych kategoriach

Bank Pocztowy również postanowił zawalczyć o nowych klientów, oferując im solidną premię. Tak przynajmniej wygląda na papierze (a raczej na monitorze) 600 zł, jakie możecie uzyskać zakładając Bliskie Konto Pocztowe. W praktyce jest nieco gorzej, bo bonus wypłacany jest w formie moneyback i to wyłącznie na wybrane kategorie. Na łączną premię składają się dwie promocje: program „Same Korzyści”, w którym możecie zyskać do 240 zł w ciągu roku oraz program „Pocztowe Korzyści”, gdzie do zdobycia jest do 360 zł w ciągu roku. W pierwszym programie moneyback wynosi 5% od płatności w jednej z wybranych kategorii (zdrowie, kultura, bądź sport i rekreacja). Drugi z programów zapewnia natomiast 10% zwrotu od wydatków w placówkach poczty oraz w serwisie Envelo.

 

 

 

Uczestnictwo w promocji oraz zakładanie konta

Wniosek o konto możecie złożyć internetowo, na infolinii (w obu przypadkach i tak niezbędna będzie wizyta w placówce w celu podpisania umowy), bezpośrednio w placówce Poczty Polskiej (Banku Pocztowego) lub u listonosza. Bank nie precyzuje statusu „nowego klienta”, zatem z promocji prawdopodobnie mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i byli klienci banku. Aby wziąć udział w obu promocjach należy również zawnioskować o kartę debetową MasterCard z logiem Poczty Polskiej.

Ponadto nie możecie wnieść sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych oraz musicie wyrazić i nie odwoływać zgody na otrzymywanie informacji handlowych.

 

Do 360 zł w programie „Pocztowe Korzyści”

W ramach programu „Pocztowe Korzyści” uzyskacie 10% zwrotu od transakcji bezgotówkowych kartą związanych z realizacją płatności za towary i usługi w placówkach Poczty Polskiej (z wyłączeniem agencji pocztowych) lub w serwisie Envelo. Program trwa od 17 lipca 2017 roku do odwołania (z zachowaniem 30-dniowego okresu zakończenia promocji). W ciągu jednego miesiąca możecie zdobyć do 30 zł premii (do 360 zł w ciągu roku). Wypłaty premii będą realizowane do 15. dnia kolejnego miesiąca.

Szczegóły promocji na stronie banku oraz w regulaminie promocji „Pocztowe Korzyści”.

 

Do 240 zł premii w promocji „Same Korzyści”

Do programu „Same Korzyści” możecie przystąpić na infolinii lub w placówce. Podczas dołączania do programu premiowego możecie wybrać jedną z trzech kategorii, za które będziecie otrzymywać zwroty: zdrowie, kultura lub sport i rekreacja. Raz wybraną kategorię możecie zmienić na infolinii, aczkolwiek zmiana będzie obowiązywać dopiero od nowego miesiąca.

Bank precyzuje w jakich konkretnie punktach możecie dokonywać premiowanych zakupów (wraz z kodami MCC).

  • ZDROWIE (apteki, apteki i drogerie): 5122, 5912
  • KULTURA (kina, teatry, muzea, opery, filharmonie): 7832,7922,7929
  • SPORT i REKREACJA:

– sklepy sportowe – stroje, sprzęt i akcesoria sportowe, sklepy rowerowe – sprzedaż i serwis – 5655, 5940, 5941, 5998,

– pływalnie i baseny, parki wodne, Parki rozrywki, cyrki, akwaria i delfinaria, atrakcje turystyczne – 7991,7996, 7998, 7999,

– obiekty sportowe, kluby sportowe, fitness, obozy sportowe i rekreacyjne, campingi, stoki narciarskie, studia i szkoły tańca – 7032, 7911, 7941,7997.

 

W celu uzyskania prawa do wypłaty premii należy zapewnić wpływy zewnętrzne na kwotę co najmniej 1000 zł (może to być przelew z waszego konta w innym banku) oraz wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 300 zł. W dniu wypłaty premii konto i karta muszą być aktywne. Premie wypłacane są do 15. dnia następnego miesiąca po miesiącu, w którym spełnicie warunki promocji. Bonus zwolniony jest z opodatkowania. 

Program „Same Korzyści” trwa do odwołania (z zachowaniem 30-dniowego okresu zakończenia promocji). Miesięczny bonus może wynieść maksymalnie 20 zł, co w skali roku da łączną premię na poziomie 240 zł. Oznacza to, iż w celu maksymalizacji korzyści należy wykonać miesięczne transakcje na kwotę co najmniej 400 zł.

Szczegóły promocji:

 

Szczegóły rachunku „Bliskie Konto Pocztowe”

  • 0 zł za prowadzenie konta w przypadku zapewnienia płatności kartą debetową na kwotę minimum 300 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł,
  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową,
  • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w placówce pocztowej,
  • 0 zł za przelewy internetowe oraz telefoniczne w systemie IVR,
  • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów Planet Cash (do 31 grudnia 2017 roku),
  • 2 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce lub 5 zł za miesięczny abonament uprawniający do darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
  • szeroka sieć placówek w Polsce.

Pozostałe opłaty w tabeli na stronie banku.

Jak widzicie, prowadzenie konta może być darmowe. Wystarczy zapewniać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę co najmniej 300 zł. Po to jednak zakładacie to konto, by jak najwięcej uzyskiwać na moneyback, więc warunek ten spełnia się z automatu.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów