fbpx

Bank Pocztowy: 24.000 punktów Mastercard Bezcenne Chwile o wartości 300 zł w promocji darmowego konta osobistego + 6,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym!

Trwa do:
15 sierpnia 2024

Bank Pocztowy oferuje nowym i powracającym klientom aż 300 zł premii w postaci punktów powitalnych programu Mastercard Bezcenne Chwile. Punkty można wymienić na wiele ciekawych nagród: vouchery do popularnych sklepów, bilety do kina czy doładowania telefonów. Warunki akcji są bardzo proste, a nagroda wysoka, zatem żal by było przejść obok tej okazji obojętnie 😉 Zainteresowanym polecam się jednak spieszyć – spodziewamy się, że limit dostępnych nagród może się bardzo szybko wyczerpać. Jeśli chodzi o sam rachunek, Konto w Porządku, bo tak nazywa się premiowany produkt, zapewnia darmowe prowadzenie oraz zwolnienie z opłaty za kartę pod warunkiem wykazania podstawowej aktywności.

PS. ambasadorem Banku Pocztowego jest prawdopodobnie najsympatyczniejszy polski sportowiec. Jedyny i niepowtarzalny, niegdyś jednoczący całe pokolenia i skupiający ludzi przed ekranami telewizorów w każdą zimową niedzielę – Adam Małysz 😉

Uczestnicy promocji – Konto w Porządku

W akcji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały konta osobistego w Banku Pocztowym w terminie od 15 listopada 2023 roku do momentu startu promocji. Nie powinno to być szczególnie trudne, biorąc pod uwagę fakt, iż Bank Pocztowy raczej niezbyt aktywnie zabiegał do tej pory o nowych klientów, w związku z czym prawdopodobnie większość z Was nie miała z nim styczności.

Co ważne, w promocji możecie wziąć udział nawet w sytuacji, gdy posiadacie już zarejestrowane w programie Mastercard Bezcenne Chwile karty innych banków.

Zasady promocji Banku Pocztowego – 24.000 punktów Bezcenne Chwile!

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Promocja Banku Pocztowego potrwa w terminie do 15 sierpnia 2024 roku. Do tego czasu należy:

 • przejść na dedykowaną stronę promocji i złożyć wniosek o konto wraz z dowolną kartą debetową Mastercard (za wyjątkiem karty Caritas),
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie drogą mailową wyciągów i korespondencji bankowej,
 • podpisać umowę o konto (zrobicie to za pośrednictwem kuriera lub poprzez otwartą bankowość, czyli zalogowanie się do konta w innym banku, w którym złożyliście wcześniej wzór podpisu; istnieje także możliwość podpisania umowy w oddziale stacjonarnym Banku Pocztowego),
 • zarejestrować kartę debetową w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Rejestracji możecie dokonać od ręki, wykorzystując kartę wirtualną, która jest wydawana od razu po otwarciu konta. Zrobicie to w bankowości elektronicznej Banku Pocztowego lub bezpośrednio na stronie programu Bezcenne Chwile.

Pamiętajcie: jeśli chcielibyście także zyskać dostęp do konta oszczędnościowego z oprocentowaniem aż 6,5% w skali roku, należy założyć je wraz z kontem osobistym, wnioskując o oba produkty równocześnie!

Karta wirtualna Banku Pocztowego

Pamiętajcie też o limicie nagród w ramach promocji. Każdy uczestnik promocji może zdobyć maksymalnie 24.000 punktów, na co składają się 3 bonusy po 8000 punktów każdy. Bank przygotował jednak tylko 12.000 nagród po 8000 punktów każda (a więc 4000 „pełnych pakietów” o wartości 300 zł). Informacja o szacowanym wyczerpaniu puli nagród ma się pojawić z 1-dniowym wyprzedzeniem na tej stronie. Nie ma sensu zatem zwlekać ze złożeniem wniosku. Promocja jest tak dobra i tak rzadka, iż limit z pewnością wyczerpie się bardzo szybko.

Jak zdobyć 24.000 punktów o wartości 300 zł?

Zasady zdobywania bonusowych punktów są banalnie proste. Wystarczy że w każdym z trzech kolejnych pełnych miesięcy następujących po miesiącu założenia konta:

 • wykonacie zarejestrowaną w programie kartą debetową co najmniej 3 transakcje płatnicze w danym miesiącu (nie liczy się druga i każda kolejna płatność danego dnia w tym samym punkcie/lokalu/sklepie) – obowiązują standardowe dla tego typu promocji wykluczenia: warunku nie spełnią transakcje oznaczone między innymi jako przekazy pieniężne, transakcje hazardowe, płatności podatków czy składek na polisy ubezpieczeniowe. Szczegóły dotyczące wykluczeń znajdziecie w regulaminie promocji. Możecie zatem dla przykładu wykonać 3 płatności w tej samej Żabce, ale w różnych dniach albo przykładowo zamówić coś na Allegro, zjeść w ulubionej restauracji i kupić bilet tego samego dnia. Pełna dowolność, warunki są naprawdę banalne.
 • zapewnicie wpływy zewnętrzne na konto w łącznej wysokości minimum 1000 zł (może to być jeden lub kilka przelewów z konta prowadzonego w innym banku lub, w przypadku wpływu wynagrodzenia, przelew pochodzący z Banku Pocztowego). Mówiąc prościej, przelew z waszego konta w innym banku bez trudu zapewni spełnienie tego warunku.

Przekazanie punktów powitalnych w promocji Banku Pocztowego

Każda z nagród o wartości 8000 punktów trafi na Wasze konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliście warunki. Punkty będą ważne przez okres 9 miesięcy od chwili ich naliczenia na koncie programu Mastercard Bezcenne Chwile.

Na co można wymienić bonus? Dostępne są między innymi karty podarunkowe o wartości 100 zł lub 50 zł do sklepów Allegro/Carrefour/Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk/Circle K i wielu innych.

Jedna karta podarunkowa o wartości 100 zł będzie Was kosztować 8000 punktów – możecie nabyć więcej takich voucherów. Oprócz tego możecie skorzystać z oferty na bilety do kina, doładowania do telefonu czy vouchery do sklepu Google Play i wiele innych.

Mastercard Bezcenne Chwile – przykładowe nagrody

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

6,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym!

W ramach prowadzonej jednocześnie akcji „Oszczędności w porządku” możecie zyskać dostęp do konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 6,5% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł (i 0,25% w skali roku dla nadwyżki). Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez okres 3 miesięcy od momentu założenia konta oszczędnościowego. Warunkiem uzyskania preferencyjnego oprocentowanie jest założenie konta osobistego wraz z kartą debetową wraz z uwzględnieniem okresu karencji (dotyczy to powracających klientów banku).

Wszystkie niezbędne informacje na ten temat znajdziecie na poniższej grafice:

Konto Oszczędnościowe Banku Pocztowego – szczegóły ofertyProwadzenie Konta oszczędnościowego w Banku Pocztowym jest bezwarunkowo darmowe. W każdym miesiącu kalendarzowym macie możliwość wykonać 1 przelew wewnętrzny z konta oszczędnościowego (na własne konto w Banku Pocztowym) za 0 zł. Drugi i każdy kolejny przelew wewnętrzny w tym samym miesiącu kalendarzowym kosztuje 10 zł. Nie ma natomiast możliwości zlecania przelewów zewnętrznych z Konta oszczędnościowego na konto osobiste w innym banku.

Adam Małysz jest twarzą Banku Pocztowego od wielu lat!

Konto w Porządku – opłaty i szczegóły

Konto w Porządku to flagowy rachunek Banku Pocztowego i jednocześnie bohater dzisiejszego artykułu. Kluczowe korzyści z darmowym prowadzeniem na czele widzicie poniżej:

 • 0 zł za prowadzenie Konta w Porządku – bezwarunkowo,
 • 0 zł za krajowe przelewy w PLN w systemie Elixir za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej,
 • 0 zł lub 6,99 zł – opłata miesięczna za użytkowanie karty debetowej nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonane zostały płatności kartą na łączną kwotę minimum 400 zł.
  Osoby w wieku do 25 lat zwolnione są z tej opłaty bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów sieci Planet Cash i PKO Banku Polskiego. W przypadku wypłat z pozostałych bankomatów opłata wynosi 1 zł (dla osób do 25. roku życia) lub 2 zł (klienci w wieku co najmniej 26 lat),
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet oraz Planet Cash,
 • możliwość płatności BLIKIEM, Apple Pay, Google Pay lub zegarkiem,
 • Unikatowa na rynku usługa dostarczania gotówki do domu przez listonosza.

Konto w Porządku – Bank Pocztowy – szczegóły

Szczegółów szukajcie w Tabeli Opłat i Prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów