fbpx

Bank PKO BP: „Konto Pierwsze” dla osób w wieku 13-18 lat z bonusem w postaci trzech biletów do sieci kin Cinema City

pkobp13-18

Oprócz programu poleceń „Mam PKO”, gdzie do zdobycia jest 100 zł premii za otwarcie konta, bank PKO BP przygotował również promocję dla swoich najmłodszych klientów. W zamian za otwarcie Konta Pierwszego, możecie zdobyć trzy bilety do sieci kin Cinema City. Warunki zdobycia nagrody są bardzo proste, wystarczy zawnioskować o konto wraz z kartą debetową oraz wykonać minimum dwie transakcje bezgotówkowe kartą lub aplikacją IKO. Prowadzenie Konta Pierwszego jest darmowe, tak samo jak wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.

 

 

Uczestnicy

Zgodnie ze specyfiką Konta Pierwszego oraz z regulaminem, za uczestnika promocji uznaje się:

osobę fizyczną w wieku od 13 lat, do dnia poprzedzającego dzień ukończenia 18 roku życia, posiadającą ograniczoną zdolność do czynności prawnych, reprezentowaną przez przedstawiciela ustawowego (Rodzica).

Uczestnik do dnia rozpoczęcia Promocji nie był posiadaczem jakiegokolwiek rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO Banku Polskim, z wyłączeniem Konta Inteligo Prywatnego.

Rodzic (opiekun ustawowy) również musi posiadać rachunek osobisty w PKO BP. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta w PKO BP, a chcielibyście otworzyć Konto Pierwsze swoim pociechom (na przykład w celu lokowania oszczędności lub poszerzania edukacji finansowej dziecka), polecam promocję Konta za Zero z premią 100 zł na start. Więcej na jej temat w artykule.

 

Warunki promocji

Wniosek o Konto Pierwsze dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. Oprócz konta musicie również zawnioskować o kartę debetową. Następnie w czasie trwania promocji, czyli od 21 października do 20 listopada 2016 roku należy wykonać co najmniej dwie transakcje bezgotówkowe kartą lub aplikacją IKO. Dodatkowy warunek dotyczy również rodzica:

Rodzic najpóźniej do dnia zakończenia Promocji, poda w Banku aktualny numer telefonu komórkowego i wyrazi zgodę na otrzymywanie od Banku za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych lub materiałów marketingowych, promocyjnych i innych informacji handlowych lub propozycji zawarcia umów od podmiotów współpracujących.

Powyższy zapis musi być spełniony również w dniu przyznania nagrody. Ponadto konto w tym dniu nie może być zamknięte.

 

Nagrody

Pula nagród wynosi 2400 pakietów po trzy bilety do sieci kin Cinema City.

Nagroda zostanie przekazana za pośrednictwem wiadomości SMS na numer telefonu komórkowego Rodzica podany w systemie Banku najpóźniej w ciągu 11 dni kalendarzowych liczonych od dnia następującego po dniu zakończenia Promocji. Rodzic, jako przedstawiciel ustawowy przekazuje Nagrodę Uczestnikowi Promocji.

Ważność biletów mija 31 grudnia 2016 roku.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu oraz na stronę promocji.

 

Konto Pierwsze – szczegóły

  • 0 zł za konto bez żadnych warunków
  • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
  • 0 zł za kartę debetową – wystarczy dokonać 2 płatności w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata, w przeciwnym razie opłata wynosi 3,90 zł
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji

 
 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

eKonto z premią do 300 zł + oprocentowanie 3% w mBanku

Konto Freemium/Premium w TMUB z 5% moneyback

Bank Millennium: do 360 zł premii w ramach moneyback

PKO BP: Otwórz konto i odbierz 100 zł premii

Konto z Lwem w banku ING z 100 zł premii

Lokata db Plan 500+Premia w Deutsche Banku z premią roczną do 500 zł

Nawet 600 zł premii od Idea Banku w promocji „Premiowanie za bankowanie”

Karta kredytowa BPH Fair z premią do 300 zł oraz moneyback

 

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Zapisz się na NewsletterJAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów