fbpx

Bank Pekao: 250 zł premii na start w promocji darmowego konta z bardzo krótkim okresem karencji + 100 zł za konto dziecka

Trwa do:
31 grudnia 2021

Pomimo trwającej promocji z 200 zł premii na start, Bank Pekao S.A. uruchomił alternatywną promocję, w której do zdobycia jest jeszcze więcej. Mianowicie do waszej dyspozycji będą vouchery o wartości 250 zł do Biedronki, Allegro lub 4F. Wyboru nagrody dokonacie podczas wnioskowania o konto. Na uwagę zasługuje bardzo krótki okres karencji. Jeśli posiadaliście już konto w Pekao, wystarczy, że zamknęliście je przed 1 maja 2021 roku, by ponownie móc zdobyć premię na start. W poprzednich akcjach bank stawiał zaporową granicę 1 października 2019 roku, zatem jest to niebywała szansa, dla osób, które w niedalekiej przeszłości brały udział w promocjach Pekao. Po założeniu konta dla siebie, możecie założyć konto swojemu dziecku za co otrzymacie nawet 100 zł premii ekstra.

Kto może skorzystać z promocji

Promocja skierowana jest do osób, które w okresie od 1 maja 2021 roku do 17 listopada 2021 roku nie posiadały (również jako współposiadacz) konta osobistego lub lokaty w Banku Pekao S.A. Ponadto jeśli posiadaliście konto w Idea Banku, możecie mieć problemy z założeniem konta w pełni online.

Natomiast posiadacze innych produktów Banku Pekao (przykładowo: kredytu, karty kredytowej, czy pożyczki) śmiało mogą wziąć udział również w niniejszej promocji.

PS: pamiętajcie również, iż Bank Pekao oraz PKO Bank Polski to dwa całkiem inne banki, pomimo, że ich nazwy brzmią podobnie. Jeśli posiadacie konto w PKO BP, śmiało możecie wziąć udział w promocji Banku Pekao (tym ze słynnym logo z żubrem).

Jak skorzystać z promocji Banku Pekao?

Promocja trwa do 31 grudnia 2021 roku – do tej daty należy zarówno złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji, jak i zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową VISA Debit FX oraz dostępem do bankowości elektronicznej Pekao24. Zwróćcie uwagę, iż wcześniej bank premiował założenie konta z kartą Mastercard. Tym razem należy koniecznie zawnioskować o kartę VISA. Warto jednak nadmienić, iż karta VISA Debit FX gwarantuje świetne kursy przeliczeniowe podczas transakcji zagranicznych, zapewniane przez organizację VISA. Są to kursy zbliżone do tak zwanych kursów międzybankowych.

Wniosek o konto złożycie za pośrednictwem komputera lub smartfona. Najważniejsze, aby posiadać sprawną kamerkę oraz mikrofon. W tym celu polecam jednak złożenie wniosku na smartfonie (wyższa jakość obrazu). Możliwe jest również rozpoczęcie procesu na komputerze i dokończenie w aplikacji mobilnej PeoPay. Jako, że złożenie wniosku i finalizacja umowy może odbyć się tego samego dnia (zdalnie), wniosek możecie złożyć nawet ostatniego dnia trwania promocji.

Podczas wnioskowania o konto wybierzcie, którą nagrodę chcecie otrzymać. W tym celu, w polu kod rekomendacji wpiszcie wybrany kod:

 • BIEDRONKA lub
 • ALLEGRO lub
 • CZTERYF.
Jak wybrać nagrodę w promocji Banku PekaoW ramach promocji organizator przygotował pulę 8400 nagród, po 2800 nagród każdego rodzaju dla danego etapu.

Co do kwestii finalizacji umowy, Bank Pekao S.A. stosuje popularną w ostatnim czasie metodę, zwaną potocznie “konto otwierane na selfie”. Mówiąc prościej, podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz zdjęcia dowodu osobistego. Nie będziecie musieli czekać na kuriera, czy też korzystać z krępującej wideorozmowy.

Jeśli wolicie bardziej tradycyjną opcję finalizacji umowy, możecie również podpisać umowę w placówce. Musicie jednak najpierw złożyć wniosek internetowo wraz z podaniem kodu z wyborem nagrody. Podczas wizyty w oddziale warto również wspomnieć doradcy, iż chodzi o podpisanie umowy na podstawie wniosku złożonego online. Jeśli doradca wpadnie na pomysł wypełnienia z Wami wniosku na nowo, wówczas wypadniecie z promocji i nie otrzymacie premii – będzie to standardowe konto założone w oddziale.

Jak zdobyć 250 zł premii na start? – Konto Przekorzystne

Łączna nagroda podzielona jest na 3 części. Pierwszy voucher o wartości 50 zł otrzymacie za samo podpisanie umowy wraz z podanym wcześniej kodem. Kolejne dwa vouchery mają wartość 100 zł. Aby zdobyć każdy z nich należy:

 • w styczniu 2022 roku wykonać 5 płatności bezgotówkowych kartą VISA na dowolną kwotę,
 • w lutym 2022 roku wykonać 5 płatności bezgotówkowych kartą VISA na dowolną kwotę.

Wymagane płatności możecie wykonać stacjonarnie lub online.

Vouchery trafią do Was mailowo oraz poprzez bankowość elektroniczną w ciągu 60 dni od zakończenia danego etapu promocji. Oznacza to, iż voucher o wartości 50 zł otrzymacie do końca lutego 2022 roku, zaś bony po 100 zł odpowiednio do końca marca i kwietnia 2022 roku. W dniu wydania nagród wasze konto musi pozostawać aktywne. Oprócz tego nie wycofujcie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Vouchery do Biedronki będą ważne przez 12 miesięcy od momentu ich aktywacji. Natomiast w przypadku bonów Allegro i 4F, data ważności jest „sztywna”, a mianowicie należy je wykorzystać do 31 grudnia 2022 roku. O ile w przypadku Biedronki i Allegro vouchery mają charakter wielorazowy, tak bon do 4F można wykorzystać jednorazowo i nie wydaje się z niego reszty.

Szczegóły w regulaminie promocji Konta Przekorzystnego z kartą VISA.

Konto Przekorzystne – szczegóły

Jeśli macie mniej niż 26 lat, wówczas prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są dla Was bezwarunkowo darmowe. Dla osób, które ukończyły już 26. rok życia, zasady prowadzenia rachunku są następujące:

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 6 zł,
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej VISA po wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł,
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne (autoryzowane poprzez aplikację PeoPay),
 • 0,20 zł za SMS autoryzacyjny w przypadku przelewów internetowych,
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziale lub we wpłatomatach banku,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Pekao S.A,

Dodatkowo, spełniając warunki zwalniające z opłaty za konto i kartę (wpływ na minimum 500 zł + 1 płatność kartą), bank sprezentuje Wam w danym miesiącu:

 • 0 zł za dwie wypłaty z obcych bankomatów w Polsce oraz
 • 0 zł za wypłaty z zagranicznych bankomatów bez ograniczeń.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Nawet 100 zł premii dla dziecka

Stówkę ekstra odebrać mogą również Wasze dzieci! Bank Pekao prowadzi aktualnie dwie promocje dla dzieciaków, młodzieży i młodych dorosłych. Pierwsza z nich skierowana jest do osób, które ukończyły już 13 lat, ale nie skończyły jeszcze 18. roku życia. Ich rodzic lub ustawowy opiekun powinien posiadać w Banku Pekao konto osobiste.

Wykluczone są młode osoby, które w okresie od 1 stycznia 2019 roku do 30 września 2021 roku posiadały w Banku Pekao konto osobiste. Mogły jednak posiadać w tym okresie konto oszczędnościowe Mój Skarb. Wykluczenie obejmuje także osoby korzystające już wcześniej z promocji z „kieszonkowym” Banku Pekao oraz promocji z „kieszonkowym” w ramach konta PeoPay KIDS.

Akcja trwa do 31 grudnia 2021 roku. W tym czasie ustawowy opiekun powinien otworzyć swojemu dziecku Konto Przekorzystne dla Młodych (może to zrobić w Panelu rodzica w bankowości elektronicznej lub w dowolnej placówce banku) oraz rachunek oszczędnościowy Mój Skarb. Konieczne jest wykonanie tych dwóch czynności tego samego dnia. Pamiętajcie, by nastolatek wyraził za pośrednictwem rodzica niezbędne zgody marketingowe.

Nagroda w wysokości 50 zł zostanie wypłacona w formie gotówki na konto dziecka do 24. dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Dodatkowe 50 zł wpadnie na konto dziecka za przystąpienie do promocji Ekstra 50 zł dla nastolatka. Wystarczy, że wykona on (do 31 grudnia 2021 roku) co najmniej trzy transakcje bezgotówkowe kartą lub za pomocą aplikacji PeoPay. Nagroda zostanie przekazana do 24 stycznia 2022 roku.

Z tej części promocji wykluczone są osoby, które posiadały konto w Banku Pekao w okresie od 1 stycznia 2019 roku do 7 listopada 2021 roku.

Więcej szczegółów na temat drugiej części promocji znajdziecie w regulaminie.50 zł i 5% dla dzieci w wieku 6-13 lat

Akcja numer dwa adresowana jest do młodszych dzieci w wieku 6-13 lat.

Uczestnikiem promocji dla najmłodszych jest dziecko, które za pośrednictwem swojego prawnego opiekuna, posiadającego konto w Banku Pekao, zawrze umowę o wszystkie elementy pakietu PeoPay KIDS.

Z promocyjnego oprocentowania nie skorzystają dzieci, które brały już udział w jednej z promocji rachunku Mój Skarb w dniach od 27 maja 2020 roku do 30 września 2021 roku (czyli do przedednia startu aktualnej edycji).

Akcja obowiązuje do 28 listopada 2021 roku. W tym okresie przedstawiciel ustawowy dziecka powinien zawrzeć (w ciągu jednego dnia) umowę o wszystkie elementy pakietu PeoPay KIDS, czyli: Konto Przekorzystne dla Młodych, aplikację mobilną PeoPay KIDS i konto oszczędnościowe Mój Skarb.

O wymienione produkty zawnioskujecie w Panelu rodzica (w bankowości internetowej) lub w dowolnym oddziale banku.

Podwyższone oprocentowanie obowiązuje od dnia zawarcia umowy przez rodzica. Konto oferuje oprocentowanie na poziomie aż 5% w skali roku z gwarancją oprocentowania przez 92 dni (potem spada ono do standardowego pułapu 0,06%).  Maksymalna kwota, która zapracuje w promocyjnym oprocentowaniu to 3000 zł. Nadwyżki będą oprocentowane standardowo.

Dodatkowo, za zalogowanie się do aplikacji PeoPay Kids do dnia 1 grudnia 2021 roku, dziecko otrzyma także 50 zł kieszonkowego od banku. Premia zostanie wypłacona na konto do 24. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Ta część promocji również obowiązuje do 28 listopada 2021 roku.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS oraz 5% na rachunku oszczędnościowym Mój Skarb.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów