Bank Pekao: 20 zł premii za dwie płatności Google Pay + 200 zł bonusu na start

Trwa do:
31 sierpnia 2021

Bank Pekao nagrodzi Was premią 20 zł za wykonanie dwóch niewielkich płatności kartą podpiętą do Google Pay. To promocja skierowana do obecnych klientów banku oraz tych, którzy dopiero zasilą jego szeregi. Dziecinnie proste warunki nie wymagają zbyt wiele tłumaczenia, a sama usługa Google Pay jest szalenie wygodna. Z pewnością zaczniecie korzystać z niej regularnie. A jeśli nie posiadacie jeszcze konta w Pekao, sprawdźcie jak zdobyć 200 zł premii na start.

Uczestnicy promocji – Bank Pekao

Promocja skierowana jest do obecnych klientów indywidualnych Banku Pekao, którzy są posiadaczami konta osobistego z kartą debetową i otrzymali stosowne zaproszenie za pomocą swojej aplikacji bankowej (znajdziecie je w sekcji Więcej Wiadomości). 

Uczestnik nie może też, od 1 sierpnia 2021 roku, posiadać jakiejkolwiek karty wydanej przez Bank Pekao, która została już dodana do usługi Google Pay.

Nie macie konta w wymienionym Banku? To nawet lepiej! Jako nowi klienci, zgarniecie dodatkowo 200 zł premii na start i darmowy Pakiet Komfort na pół roku!

Czym jest Pakiet Komfort? Sprawdźcie analizę produktu.

Zasady promocji Banku Pekao

Żeby wziąć udział w akcji, należy zapisać się do promocji (pamiętajcie o wyrażeniu niezbędnych zgód), klikając odnośnik, który znajdziecie w przesłanym zaproszeniu, a następnie, do 31 sierpnia 2021 roku, dodać swoją kartę płatniczą, wydaną przez Bank Pekao, do aplikacji Google Pay (bezpośrednio w aplikacji Google Pay lub za pośrednictwem PeoPay – aplikacji bankowej Banku Pekao).

Do końca miesiąca, następującego po miesiącu zarejestrowania karty (czyli do 30 września 2021 roku), należy wykonać co najmniej dwie transakcje telefonem o wartości minimum 5 zł każda. Pod uwagę zostaną wzięte dwie pierwsze transakcje w Google Pay.

Jak dodać kartę do Google Pay? Bardzo prosto:

Jak dodać kartę do Google Pay?

O samej usłudze przeczytacie więcej w tym miejscu.

Regulamin nie przewiduje wykluczeń żadnych transakcji.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Wydanie nagród

Nagroda zostanie wypłacona jednorazowo na konto uczestnika promocji najpóźniej 30 dni po zakończeniu miesiąca, w którym spełnione zostały warunki. Bonus możecie przelać na inny rachunek, wypłacić lub zwyczajnie wykorzystać na zakupy. Każdy uczestnik promocji może otrzymać tylko 20 zł, bez względu na ilość podpiętych do aplikacji Google Pay kart płatniczych.

Advertisement

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów